To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Góry !!!

Anonymous - Pią 15 Mar, 2013
Temat postu: Góry !!!
Są tematy o róznych pierdołach a łażeniu po górach nie ma więc postanowiłem założyć w celu wymiany doświadczeń.Ktoś wogóle bywa w górach w celach innych niz towarzyskie i narciarskie??(wiem ze mi )
Gaydek - Pią 15 Mar, 2013

Pierwszy!

Ja, czasami :)

anjas - Pią 15 Mar, 2013

rabarbar napisał/a:
Ktoś wogóle bywa w górach w celach innych niz towarzyskie i narciarskie??(wiem ze mi )


ja byłem w zeszłym tygodniu na szkoleniu w Zakopanem.
Może być? ;)

Anonymous - Pią 15 Mar, 2013

anjas, Tobie uznam,bo jak nie to jebniesz ciętą ripstą ze sie nie pozbieram
Kenet - Pią 15 Mar, 2013

Ja byłem raz na pieszej wycieczce na Morskie Oko, ale jakąś dziwną trasą. Szedłem pół dnia przez lasy, polany i doliny. Po drodze dotarłem nad jakieś małe jezioro. A później nad docelowe. Byłem strasznie zmordowany i po powrocie owaliłem pod Wielką Krokwią ogromnego schaboszczaka i dobiłem się browarem na Krupówkach. Ogólnie jaram się górami, ale nie jestem mocny z chodzenia po nich :]
anjas - Pią 15 Mar, 2013

dzięki, chętnie bym jeszcze pomuka przyjął (nie ukrywam...)

Aha, żeby pozostać w temacie mogę wrzucić jakieś foto zrobione Soniaczem rx-100 :>

Bart - Pią 15 Mar, 2013

Ja mam kumpla w Tarnowskich Górach, często u niego bywam.
anjas - Pią 15 Mar, 2013

Bart napisał/a:
Ja mam kumpla w Tarnowskich Górach, często u niego bywam.


O widzisz Bart, a ja bym zapomniał o swojej rodzinie w Górze Kalwarii...

Anonymous - Pią 15 Mar, 2013

:lol2: :lol2:
M - Pią 15 Mar, 2013

Rabar - ja bym gdzieś polazł, najlepiej w bieszczady - dawno nie byłem.
kamil - Pią 15 Mar, 2013

zdecydowanie Bieszczady i po zejściu z poroniny suty obiad w "Chacie Wędrowca" lub Sudety. Chociaż w Beskidy także bym się wybrał połazić
M - Pią 15 Mar, 2013

Też myślałem o połoninie, dobrze łeb urywa wiatr na górze :D
kamil - Pią 15 Mar, 2013

jebać biede strasznie korcą mnie góry w Bośni :) Jazda przez nie jest super a co dopiero łażenie !
Kamill - Pią 15 Mar, 2013

Jeździłem w polskie Tatry w lato, było cicho odprężająco itp, teraz od 2-3 lat jest masakryczny natłok ludzi, rzadko można znaleźć odosobnione fajne szlaki, nie ma minuty żeby nie było kogoś w zasięgu wzroku, hałas, śmieci i darcie japy i już nie jeżdżę.
Polecam także Pieniny, ale dawno nie byłem więc nie wiem jak z natłokiem ludzi.

zefir - Pią 15 Mar, 2013

wiekszosc podstawowki wyjazdy w góry z rodzicami pozniej liceum obozy wędrowne, w sumie zlazłem całe południe Sudety i Tatry

a teraz nie mam z kim i kiedy smigac po gorach :/

w tamtym roku zaczalem sie lajto wspinac po scianach sztucznych, ciekawie jaka jest roznica przy naturalnej scianie :)

miszcz temat!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group