To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - fotele

roj - Wto 19 Mar, 2013
Temat postu: fotele
Drodzy Eksperci

pewnie wiele osób miało styczność z wieloma różnymi fotelami.
proponuję zbierać info o ich wadach, zaletach, cenach oraz wymiarach w jednym temacie

na początek pytanie - szukam fotela, który będzie w miarę wąski ale przede wszystkim "wysoki". fotel, który mam teraz w e30 ma dziury na pasy poniżej wysokości moich ramion co skutkuje tym, że jak mocno ściągnę pasy to zamiast przycisnąć mi plecy do fotela to mnie roluje w garba :wall:

jakie fotele będą ok na osobę powyżej 180 cm?

was79 - Wto 19 Mar, 2013

Bimarco futura - mam 1,83 m i jak dla mnie było idealnie
Kamill - Wto 19 Mar, 2013

Na stronie mirco masz wszystkie wymiary, idz z miara do auta pomierz jak to wygląda teraz i sobie dobierz model pod wymiar.
roj - Wto 19 Mar, 2013


Kamill - Wto 19 Mar, 2013

roj napisał/a:
Obrazek

Jest jakiś fotel ktorego w tabeli nie ma, bo ma swoją tabelke na stronie, przynajmniej kiedys tak było ,ze mieli wiecej modeli niż w tabelce.

karoluPL - Wto 19 Mar, 2013

was79 napisał/a:
Bimarco futura - mam 1,83 m i jak dla mnie było idealnie


ja mam 1,86 i jest git, na przelotkach przy ramieniu jest jeszcze troche zapasu, żeby nie robiły takiego garbia o jakim pisze roj.
i futura mimo tego, ze jest duża, a ja jestem naprawdę szczupły, to nie jest za luźna, jest całkiem spoko.

inna sprawa, ze fotel jest wygodny, trzymać też trzyma fajnie, ale tak jak geko kiedyś gdzieś wspominał- w jeździe z kaskiem bimarco nie są najlepsze. futura nie męczy jeszcze tak bardzo, ale dakary/experty nie dają zbyt wiele miejsca na kask i powodują małego garba.

z moim wzrostem i szczupłą budową jeszcze wygodnie mi się siedziało w sparco evo(chociaż ten mógłby być ciaśniejszy) i sparco pro adv, ale to już inny budżet niż bimarco/mirco.

Chloru - Wto 19 Mar, 2013

Bimarco Cobra2 który mam ma ukośne przelotki i imho są ciut za nisko. Wzrost ~183.
Qukie - Śro 20 Mar, 2013

Mirco RC, wysokie trzymanie boczne, wygodny, ciasny. Przy moim 1,73 i szczupłej budowie jest git.
rasta - Śro 20 Mar, 2013

Futura nie nadaje się dla szczupłej (cztaj wąskiej w dupie) osoby.
roj - Śro 20 Mar, 2013

rasta napisał/a:
Futura nie nadaje się dla szczupłej (cztaj wąskiej w dupie) osoby.

to znowu impas :wall:
(ale jakoś przy okazji zrobię przymiarkę u Ciebie)

Anonymous - Śro 20 Mar, 2013

roj napisał/a:
to znowu impas


klin można by rzec :lol2:

mi - Śro 20 Mar, 2013

Qukie napisał/a:
Mirco RC, wysokie trzymanie boczne, wygodny, ciasny. Przy moim 1,73 i szczupłej budowie jest git.

dokładnie jak u mnie. RC mi bardzo leżą. No i nie ma podwożenia grubasów - się nie mieszczą na prawym :faja:

roj - Śro 20 Mar, 2013

mi, a ile masz wzrostu?
bo Qukie napisał, że fotel ok ale różnica wzrostu ponad 10 cm :|

kamil - Śro 20 Mar, 2013

Bimarco Expert będzie idealny dla ciebie
mi - Śro 20 Mar, 2013

roj napisał/a:
mi, a ile masz wzrostu?

no właśnie jak Qukie mniej więcej. Aż posadziłem dupę kontrolnie - przelotki są mniej więcej pode mnie, więc 180cm to za dużo raczej.
Nie mogłeś palić papierosów za młodu albo mniej jeść? :ble:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group