To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wybory 2015

GeKo - Śro 13 Maj, 2015

Kwaśniewski przecież obiecał wszystkim młodym mieszkania. :]
Chloru - Śro 13 Maj, 2015

Ja dalej czekam na swoje 100 baniek :rotfl:
anjas - Śro 13 Maj, 2015

Z tego co pamiętam 3 miliony mieszkań obiecywał Kaczyński. A 100 milionów Wałęsa.

Ale serio, co powinien powiedzieć w takiej sytuacji Komorowski, żeby nie narażać się na hejt? Czy hejt jest dla zasady?

was79 - Śro 13 Maj, 2015

Chyba nie ma dobrej odpowiedzi. Ciekawe czy ten młokos był podesłany czy zwykły troll?
alphaOne - Śro 13 Maj, 2015

anjas napisał/a:
No właśnie, hejt hejtem. Ktoś zarabia 2 tysiące i chce kupić mieszkanie. Jak Waszym zdaniem powinien odpowiedzieć Bredzisław, żeby było dobrze?


no chyba tak, ze 2.000 na miesiac to troche za malo na kupno wlasnego mieszkania. ze lepiej wynajac / pomieszkac ze znajomymi, odlozyc kase, poniesc kwalifikacje, zmienic prace i wtedy ew. myslec o kupnie.

anjas - Śro 13 Maj, 2015

to byłby hejt, że prezydent każe mieszkać ze znajomymi
was79 - Śro 13 Maj, 2015

Jeszcze może z facetami :lol2:
alphaOne - Śro 13 Maj, 2015

ok, ale to w kontekscie kampanii chyba bylby jednak lepszy hejt, o ile hejt moze byc lepszy lub gorszy
siema - Śro 13 Maj, 2015

A jak przeżyć za płacę minimalną? - przecież to pytanie mają wszyscy ją otrzymujący do wszystkich rządów i wszystkich prezydentów od czasu jej wprowadzenia!

Pytanie o 2k pensji i chęć zakupu mieszkania jest tak samo bezsensowne jak o 10k pensji i lepsze mieszkanie, 100k i wyspę, 1m i Pałac Kultury.

Bronek jeszcze się nie nauczył (i chyba już nie będzie mu dane się nauczyć), że lepiej czasem milczeć, bo wtedy rośnie (tzw. casus Kaczyńskiego)/
Odpowiedź jest niestety trafna i żartobliwa, ale to nie czas i miejsce na takie żarty.
Chłopakowi trzeba było odpowiedzieć, że chętnie porozmawiam z Twoją siostrą, niech przyjdzie do pałacu prezydenckiego (najlepiej za 2.5 tygodnia), kiwnąć do klakierów by przysłonili go ciałem i odejść... Szkoda mi tego Bronka, bo z dnia na dzień grzebie swoje szanse co raz bardziej.

Janusz - Śro 13 Maj, 2015

anjas napisał/a:
Ale serio, co powinien powiedzieć w takiej sytuacji Komorowski, żeby nie narażać się na hejt? Czy hejt jest dla zasady?


jest politykiem, spokojnie mogł z tegoi wybrnąć paplaniną zamiast walic krótka odpowiedz bez sensu, bo takiej nie ma poprawnej. Ale mógł zacząć pierdzielić ze nie da sie wszystkiego poprawić odrazu i nie zrobi tego sam, ze potrzebuje do tego pomocy nas wszystkich, a sytuacja zarobkowa i tak sie mocno poprawiła na przestrzeni ostatnich lat.. ale nie realne jest pomnożenie średnich zarobków kilkukrotnie w krótkim czasie.

Duda dla mnie jest "nikim".... ale na Bronka głosu nie oddam na pewno... i tu jest dylemat...

anjas - Śro 13 Maj, 2015

Janusz napisał/a:
jest politykiem, spokojnie mogł z tegoi wybrnąć paplaniną


Czyli jak rozumiem oczekujesz od polityków paplaniny? Bo ja nie. Wolę, żeby odpowiadali konkretnie, nawet jeśli nie usłyszę od nich pozytywów.
Lepiej Twoim zdaniem, żeby był populistą niż realistą. Pewnie zdaniem większości wyborców też.

Janusz - Śro 13 Maj, 2015

anjas napisał/a:
Czyli jak rozumiem oczekujesz od polityków paplaniny? Bo ja nie.


ja się tylko odniosłem do Twojego pytania czy dało się z Tego wybrnąć :)

Cartoon - Śro 13 Maj, 2015

Według mnie odpowiedział, tak jak powinien :)
GeKo - Śro 13 Maj, 2015

anjas napisał/a:
Z tego co pamiętam 3 miliony mieszkań obiecywał Kaczyński. A 100 milionów Wałęsa.


Ja pamiętam to, bo do dziś mój wujo czerwienieje jak się go pytam jak tam mieszkanie od Olka :rotfl:

Tu trochę więcej
http://wiadomosci.wp.pl/g...ow,galeria.html

Także jak ktoś myśli że zmiana na górze coś zmieni to ten tego... ;)

A Bronek prawdę powiedział.

CHRZANEK - Śro 13 Maj, 2015

Mógł powiedzieć żeby wyszła za chłopa który zarabia 3000pln i razem by mieli 5000pln i załapali by sie na MdM...
Od razu było by nawiązanie do polityki prorodzinnej - notowania by wzrosły i dotarł by do konserwatywnego elektoratu :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group