To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [WAŻNE] - Wypad na Tor - Lublin II !!

Bad-i - Śro 09 Maj, 2007

czyli rozumiem ze jedziemy w niedziele rano i wracamy po upalaniu. W takim razie ja wchodze w temat. Mam tylko nadizeje ze Adas skonczy mi auto do tej pory.

kurwa, wlasnie zajrzalem w kalendarz i 2.06 mam 10 rocznice slubu przyjaciela. Chyba jednak nie dam rady wstac a tym bardziej jechac samochodem.

Dzizas niby tyle czlowiek ma czasu w zyciu a non stop cos wypada.

CHRZANEK - Śro 09 Maj, 2007

Do 03.06.2007 to sie może wszystko zmienic ;)
Jezeli ktos jedzie z wawki do chetnie dolacze.
Rozumiem ze 206 Gti organizuje spec grupe ;)

Marek23 - Śro 09 Maj, 2007

2 i 3 czerwca 120 km w Czechach od mojego domu odbywa sie jedna z eliminacji Berg Cup. Cos ala wyscig gorski, tylko ze nie trzeba miec licencji,klatki,itd... Jada seryjne auta, kitcary, 106maxi, m- powery z wyscigow, plastikowe h grupy i szuflady. Chyba tam startuje, bo mam mega zajawe. Podobno kawalek trasy to spadanie w dol. Kocham was ziomki, ale chyba jednak tam pojade wystartowac...
Anonymous - Śro 09 Maj, 2007

Przyznaj sie.... cykasz bo ja bede.... :562: :570:
szymlorek - Śro 09 Maj, 2007

Marek23 napisał/a:
2 i 3 czerwca 120 km w Czechach od mojego domu odbywa sie jedna z eliminacji Berg Cup. Cos ala wyscig gorski, tylko ze nie trzeba miec licencji,klatki,itd... Jada seryjne auta, kitcary, 106maxi, m- powery z wyscigow, plastikowe h grupy i szuflady. Chyba tam startuje, bo mam mega zajawe. Podobno kawalek trasy to spadanie w dol. Kocham was ziomki, ale chyba jednak tam pojade wystartowac...


Marku w takim razie będziesz miał doping na czeskich pseudo GSMP ;) Kolega ma również zapędy do startu tam więc najprawdopodobniej wyruszymy wielką gromadą z Wałbrzycha :)

Misiek_lbn - Śro 09 Maj, 2007

http://www.amkk.pl/podstrony/lista.html
to ta impreza :?:

DeeS - Śro 09 Maj, 2007

duzo znajomych jedzie na ten rajd !

Lewandowski, Michalowski, Kozlowski... :)

Misiek_lbn - Śro 09 Maj, 2007

o Filipa znasz :) z bratem 8 lat do klasy chodził ;)
fajny ten jego civ... jeździłem z nim, i przyjemna zabawka...
ale coś mu na torze nie szło... a 4 slicki miał nawet...

DeeS - Śro 09 Maj, 2007

sharxhunter napisał/a:
a 4 slicki miał nawet...


i to full sliki ! :D

Marek23 - Śro 09 Maj, 2007

lagadula napisał/a:
Przyznaj sie.... cykasz bo ja bede.... :562: :570:

Hehe, ja mam taki charakter, że nawet jakby Tomek wpadł to bym się fwd na torze chętnie z nim sprawdził... Ale pamiętam o naszej ustawce.
szymlorek napisał/a:
Marku w takim razie będziesz miał doping na czeskich pseudo GSMP ;) Kolega ma również zapędy do startu tam więc najprawdopodobniej wyruszymy wielką gromadą z Wałbrzycha :)


To się jeszcze dogadamy, bo ja przyjadę dopiero w sobotę wieczorem, ale na czeskie kobitki by szło pójść... A jak nie to wypatrujcie srebrnej cliówy, wypatroszę ją na maxa. Ale tam latają takie sprzęty i driverzy, że na wynik wogóle nie liczę.

FreeMan - Śro 09 Maj, 2007

Marku a liczylem ze bedziesz mogl sie przebiec nago po torze... ehhh.
Marek23 - Śro 09 Maj, 2007

FreeMan napisał/a:
Marku a liczylem ze bedziesz mogl sie przebiec nago po torze... ehhh.


Ja wiem ziom, też mi szkoda... Ale tam jest mega trasa i dobrzy driverzy, no i o wiele blizej. Ale wpadnę do Wawy clio to pojedziemy na rozetę czy jakąś trasę wymyślimy i ktoś będzie biegał nago :D

k-mart - Czw 10 Maj, 2007

DeeS napisał/a:
Lewandowski

Jan?

DeeS napisał/a:
Michalowski

czym obecnie gania??

DeeS napisał/a:
Kozlowski...

evo?

k-mart - Czw 10 Maj, 2007

Marek, szkoda ze nie jedziesz do lbn, bo wydaje mi sie ze czas ktory wykrecil Darek jest nie do pobicia ;)
Misiek_lbn - Czw 10 Maj, 2007

Filip Lewandowski
dałem wyżej linka od listy, tam pisze kto czym ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group