To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Snowboard

Bad-i - Śro 16 Wrz, 2009

www.odloty.pl
Marek23 - Śro 16 Wrz, 2009

Bad-i napisał/a:
www.odloty.pl

Dobrze, że Ty i Hołek jeździcie na nartach :jupi: Ale już Szeja jeździ na desce, nawet chyba nie najgorzej.

Wszystkim dziękuję i oczywiście czekam na resztę snowboardzistów.

Koto - Śro 16 Wrz, 2009

Coolsport na zakopiance i loretańskiej w Krakowie.
Na zakopiance obsługa profeska, no chyba, że mam wolne ;D
www.supersklep.pl

Jacek - Czw 17 Wrz, 2009

Bielsko-Biała: Lulagoga ul. Partyzantów 61, Intersport CH Sfera ul. Mostowa 5 Bydgoszcz: Intersport CH Rondo ul. Kruszwicka 1
Bytom: Intersport CH Plejada ul. Dolnośląska 21, Gdańsk: Go Sport CH Osowa ul. Spacerowa 49, Intersport ul. Rajska 10
Gdynia: ABC Surf al. Zwycięstwa 190A, Locales Kosakowo ul. Wiejska 129, Ski-Team ul. Świętojańska 36, Gliwice: F2 PROFI ul. Słowackiego 145
Katowice: Go Sport ul. Alpejska 3 Intersport CH Silesia ul. Chorzowska 107, Kosmos Burton SkateSnowShop CH Silesia ul. Chorzowska 107
Skateshop Kosmos ul. Stawowa 10, X Sport ul. Andrzeja 8, Kielce: WSOL Sport ul. Czarnowska 22, Koszalin: Planet Sport ul. Jana Pawła II 20
Kraków: Cool Sport ul. Loretańska 8, Cool Sport Store ul. Zakopiańska 62, Intersport ul. Zybilkiewicza 2, Intersport al. Pokoju 44, Intersport ul. Zakopiańska 62
Krynica-Zdrój: Board Zone ul. Czarny Potok 75, Łódź: Gold Sport ul. Żeromskiego 78, Go Sport ul. Karskiego 5, Go Sport al. Piłsudskiego 92
Go Sport al. Jana Pawła II 30, Go Sport Galeria Łódzka, Intersport ul. Karskiego 5, Trip ul. Piotrkowska 44, Nowy Targ: Freelancer ul. Jana III Sobieskiego 13
Płock: Go Sport ul. Wyszogrodzka 140, Poczesna: Go Sport ul. Krakowska 10, Poznań: 360 Snow & Skate Shop ul. Półwiejska 45,
Intersport ul. Szwajcarska 14, Mayer ul. Szkolna 17, Pink Sport ul. Polska 94, Ski Team ul. Bułgarska 117A, Rybnik: Sports Experts ul. Rejtana 65
Rzeszów: Fan Sport ul. Leszczyńskiego 8, Sports Experts ul. Rejtana 65, Sosnowiec: Intersport: ul. Staszica 8B,
Szczecin: Planet Sport CH Galaxy ul. Wyzwolenia 18-20, Tarnów: Raj Sport ul. Staszica 3, Warszawa: Adrenalina CH Blue City al. Jerozolimskie 179
Board Travel ul. Krucza 23/31, Free Sport ul. Belwederska 44, Fun Wind Wał Miedzeszyński 377, Go Sport CH Echo ul. Ostrobramska 75B
Go Sport ul. Puławska 427, Go Sport ul. Górczewska 124, Go Sport ul. Targowa 72, Go Sport ul. Wołoska 12, Intersport al. Jana Pawła II 82,
Ski Team ul. Karolkowa 17/19, Ski Team ul. 17 Stycznia 36/38, Snow & Surf al. Niepodległości 111, Wrocław: Go Sport ul. Krzywoustego 126,
Zabrze: Go Sport Plac Teatralny 12, Zakopane: Sport ul. Krupówki 63.

wiesz o co chodzi :>

Jacek - Czw 17 Wrz, 2009

a tutaj tylko anal


i proszę nadusić pomuk :*

M - Czw 17 Wrz, 2009

Anal-ok - Jacku Jacku,

Maras, czy oplaca sie wypozyczac sprzet juz na miejscu? Chcialbym sie wybrac i pojezdzic ale niekoniecznie kupowac sprzet

Jacek - Czw 17 Wrz, 2009

jak chcesz to ci pożyczę sprzęt (mój) pobawisz się nim i zwrócisz :faja:
M - Czw 17 Wrz, 2009

wielka sczodrośc bije od Panicza! Bede pamietał,
moze jakos w zime udam sie gdzies na poludnie pojezdzic, byle nie do słowacji bo tam euro i drogo :)

Marek23 - Czw 17 Wrz, 2009

eM napisał/a:

Maras, czy oplaca sie wypozyczac sprzet juz na miejscu? Chcialbym sie wybrac i pojezdzic ale niekoniecznie kupowac sprzet

Wypozyczyc mozna, ale wazne, zeby sprzet choc minimalnie odpowiadal Twoim umiejetnosciom i stylowi jazdy. Poza tym w 80% przypadkow "spece" z wypozyczalni zle ustawiaja wiazania, co powoduje, ze dana osoba ma ogromne problemy z jazda i sie zniecheca. Generalnie jednak jesli jestes pewien, ze bedziesz jezdzil w przyszlosci to kupno zawsze jest lepszym wyborem. Dla umiejetnosci, jak i bezpieczenstwa.

Jaca, dzieki wielkie, wielkie elo i pomogl dla wszystkich zaraz bedzie.

FreeMan - Pią 18 Wrz, 2009

http://www.boyztoyz.pl/
Bad-i - Pią 18 Wrz, 2009

wyczytałem na blogu Kajetanowicza ze przechodzi na narty - "deska to sport dla Marasa, skomentowal" ;)
Jacek - Pią 18 Wrz, 2009

lol :lol2: :lol2:
Janusz - Pią 18 Wrz, 2009

Bad-i napisał/a:
wyczytałem na blogu Kajetanowicza ze przechodzi na narty - "deska to sport dla Marasa, skomentowal" ;)


tak, ja tam jeszcze doczytałem ze maja to być a grupowe nart po Badi-m

Marek23 - Czw 24 Wrz, 2009

Pierwszy dzień jesieni, do sniegu niedaleko.

Oto zwiastun filmu snowboardowego, jeśli chodzi o poziom jazdy to chyba przebije wszystko w tym roku.

http://video.mpora.com/watch/06a7KbrxL/

k-mart - Czw 24 Wrz, 2009

filmik zacny...chociaz ja sie nie znam
gdy sam jezdzilem troche na desce, zawsze przed sezonem ogladalem sobie taki stary filmik freestylowy / powderowy ktory zaczynal przez "foo fighters - everlong" i wiedzialem ze w koncu nadszedl czas. :)

a co do 1.dnia jesieni przypomnialo mi sie 2 czy 3 lata temu pierwszy raz na prawym u MarkaOPC, swego czasu jeszcze w czerwonej gte. 120kmh i pelny ku.rwa bok na ostrym spadku, ostry lewy przechodzocy w prawy gdzie ja przy moich umiejtnosciach przeszedl bym moze przy moze 100kmh :D

...po kawalku prostej, za znakiem mocno w dol i mocno w lewo...


po czym w prawo.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group