To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 WRC, RSME, IRC itp

kamil - Pon 07 Wrz, 2009

i bardzo dobrze w końcu zacznie jeździć konkurencyjną spec.
qbus - Pon 07 Wrz, 2009

jest zajebiscie wrecz super cudownie mega hiper... w kataloni sordo bedzie napieral ostro, kaza mu przepuscic loeba, miko 3 i strata sie zniweluje do 1 pkt wiec wygra ten kto wygra ostatni rajd sezonu... takiej koncowki mistrzostw dawno nie bylo :)
saxorulez - Pon 07 Wrz, 2009

michool_vt,

update na pierwszej by się przydał...

michool_vt - Pon 07 Wrz, 2009

saxorulez, done

qbus, ma racje , to będzie coś! :)

kamil - Wto 08 Wrz, 2009

Loeb w Walii nie wytrzyma cisnienia i Hirvonen mistrzem. Potem przyjdą sponsorzy i znowu może zacznie coś się dziać w WRC.
CHRZANEK - Wto 08 Wrz, 2009

Pierwsza połółwa sezonu to była dominacja Loeba.
Gdyby mnie ktoś w maju zapytał kto będzie mistrzem to powiedział bym że własnie Loeb.

Teraz już taki pewien nie jestem :)

kamil - Wto 08 Wrz, 2009

No właśnie 5 lat zbyt równej jazdy nie jest najlepsze dla takich imprez jak WRC. Zdecydowanie Loeb to perfekcyjny kierowca, ale moim skromnym zdaniem zbyt ściśnieniowany. Prywatnie jest już bardziej ludzki i wyluzowany i przez to widac dysproporcje w jego zachowaniu vs. Solberg. Osobiście chciałbym żeby zaczeły się przetasowania w WRC i powróciły czasy i rajdy sprzed 5 lat kiedy emocje sięgały zenithu podczas każdej eliminacji.
Marek23 - Wto 08 Wrz, 2009

kamil_wrc napisał/a:
Zdecydowanie Loeb to perfekcyjny kierowca, ale moim skromnym zdaniem zbyt ściśnieniowany.

Nie do konca rozumiem... Zcisnieniowany nie zrobil by 5 mistrzow i nie wygral ostatniego rajdu, szczegolnie, ze ten byl na nowych trasach.

Straszna zalamka z kara dla Loeba. Ogolnie malo w tym roku rajdow asfaltowych, inaczej kwsetai mistrzostw bylaby rozwiazana.
qbus napisał/a:
miko 3 i strata sie zniweluje do 1 pkt wiec wygra ten kto wygra ostatni rajd sezonu... takiej koncowki mistrzostw dawno nie bylo

I w GB wygra Loeb. :jupi:

kamil - Wto 08 Wrz, 2009

Poprostu nie specjalnie za nim przepadam, postawa w trakcie rajdu totalnie wyłączona percepcja realności jedyny focus to OES i pozycja. Inni kierowcy potrafią sie zachowywac"bardziej ludzko" czym przysparzają sobie więcej sympatii u kibiców.
Prywatnie po rajdzie totalnie zupełnie inne zachowanie więc mam skale porównawczą.

Po to sa homologacje żeby się ich stosować. Wina nie po stronie Loeba czy Sordo ale szefostwa czy też szefa mechaników.

Marek23 - Wto 08 Wrz, 2009

kamil_wrc napisał/a:
Poprostu nie specjalnie za nim przepadam, postawa w trakcie rajdu totalnie wyłączona .

I tak właśnie zostaje się 5 razy mistrzem świata w rajdach.

Gaydek - Wto 08 Wrz, 2009

kamil_wrc napisał/a:
Poprostu nie specjalnie za nim przepadam, postawa w trakcie rajdu totalnie wyłączona .

Ale o co chodzi? On ma się podobać kibicom czy zapier...ać na OESach i wygrywać?


kamil_wrc napisał/a:
jedyny focus to OES i pozycja

I to chyba powinno imponować, tak?


A już tak zupełnie na marginesie to SL to wporzo gość, wiem, wiem, trwało to chwilę, ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne i to podczas rajdu :] .

kamil - Śro 09 Wrz, 2009

i przy tym mega mało medialny. Co do jego umiejętności, talentu to nie zamierzam polemizować jest mistrzem i tyle. Jego styl mi nie odpowiada, wolę zostać przy Mcrae, Makinen, Kankunen czy nawet Vatanen - Ci mieli charyzmę i ich się oglądało z zapartm tchem.
Dlatego uwarzam, że Walia będzie należała do Hirvonena lub innego kierowcy , a nie do Loeba z całym szacunkiem dla jego umiejętności

Anonymous - Śro 09 Wrz, 2009

On ma jeździć ,a nie sie sprzedawać , to nie jest Taniec z Gwiazdami
kamil - Śro 09 Wrz, 2009

i widzisz tu jest problem, który zaczynają już dostrzegać sponsorzy, rajdy przestają być ciekawe...ciągle Loeb, Loeb. Nawet działacze FIA zaczynają krecic nosem, ze kolejne eliminacje tracą smaczek.
Tak rajdy są dla wyników, ale czym sa wyniki bez show ? Myślisz, że kibice to tylko zbędna otoczka rajdów ? Tokwintesencja rajdów i tego będę bronił.

Tak,pierwsze wrażenie mega negatywne kolejne prywatne poza OESem, Serwis parkiem już znacznie lepsze (kurde, nawet symatyczny koleś)Mimo wszystko stawiam na innych, kibicuje innym.

Anonymous - Śro 09 Wrz, 2009

kamil_wrc napisał/a:
i widzisz tu jest problem, który zaczynają już dostrzegać sponsorzy, rajdy przestają być ciekawe...ciągle Loeb, Loeb. Nawet działacze FIA zaczynają krecic nosem, ze kolejne eliminacje tracą smaczek.

Tak rajdy są dla wyników, ale czym sa wyniki bez show ? Myślisz, że kibice to tylko zbędna otoczka rajdów ? Tokwintesencja rajdów i tego będę bronił.
Rzeczy na które oni nie mają , wpływu , Ma chłopak talent i tyle. A swoim zacowaniem wydaje mi sie ona po prostu skromną osoba.

Wiem co do Kibiców sie zgadzam , ale uważasz , ze f1 emocje sa wieksze niż na rajdach ? Gdzie kibice w większym stopniu mogą doświadczyć całej otoczki moto sportu , siedząc na trybunach czy stojąc przy rajdowych trasach. Wiec działacze FIA są sami sobie winni , według mnie poprawa promocji rajdów mogła by przynieść wymierne korzyści.

Pozdro :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group