To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Rajd Wałsza

Mick - Nie 15 Lis, 2009

Marcel 08 napisał/a:
Mick napisał/a:
Marcel 08 napisał/a:
Bad-i a jak 106tka?


a moze zapytasz w odpowiednim temacie?


a moze bede pytał gdzie mi sie podoba :lol2:


jasne, ale to wtedy wejdź na stritrejsing i tam sobie pytaj :)

Anonymous - Nie 15 Lis, 2009

czemu taki mądrala nie jesteś jak do nas czasem wpadniesz :lol2:

i sam burdel robisz w temacie Badiego :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Bad-i - Nie 15 Lis, 2009

grifin010 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
grifin010 napisał/a:
Organizacja Tego rajdu to Kpina , takie Cyrki są z czasami po zakończeniu ze ojojo smiech na Sali


tez cos o tym slyszelismy. Podobno czasy z komorek w porownaniu do tych mierzonych przez zawodnikow roznily sie o 40 sek na OS :D

Na cale szczescie mi to nie przeszkadza bo i tak mam ostatni czas w generalce i to 2x tego przedemna :D


Dokładnie , więksoszci osób to nie przeszkadza , ale jezeli ktos walczył o Mistrza Okregu War -Mazu to już jest problem


czyli nie wiesz jak sie skonczylo?? tzn na jakiej zasadzie podali czasy walczacych o generalke?

Vlodarsky - Nie 15 Lis, 2009

a kiedy pimp tego rajowego żółtego potwora? A z ciekawości czym mierzą czas na takich rajdach?
Bad-i - Nie 15 Lis, 2009

Vlodziu czas mierza komorkami oraz kompletem polaczonych ze soba zegarow. Niestety wyszlo cos nie tak i czasy sie nie zgadzaly
Anonymous - Nie 15 Lis, 2009

Tak na szybko z forum : http://rally.olsztyn.pl

budyn napisał/a:
dajcie spokój z żartami, starałem sie razem z innymi jak mogłem
zawiół pomiar czasu, być może umyślnie bo i takie mam podejrzenia. nie dałem rady wszystkiego dopilnować. wielkie podziękowania dla rikiego adiego i jego marty bo to dzięki nim ten rajd poszedł. co do liczenia wyników na rajdzie, okazało sie że zły człowiek sie tym zajmował, a druga sprawa to wielu zawodników nie wpisało w karty drogowe swoich numerów co znacznie opóźniło liczeni bo pojawiła sie cała masa no name-ów, zanim sie doszło czyja karta jest czyja to troche minęło czasu.
na koniec chce wszystkim podziekować za rywalizację , a od siebie dodam że więcej sie na taką fuche nie piszę bo do dyrkowania to trza mieć mocne nerwy a mi takich brakuje
pzdr



bubal napisał/a:
Co do wyników to lepiej się nie wypowiadać, na os 1 dodano nam do czasu 5s a na drugim 15s, mam onboardy także sprawdziłem wszystko, ciekawe jest tylko to, ze rozmawiałem z innymi załogami i niektórzy mieli dobre czasy,w sumie to chyba jest nie możliwe aby były wpisane dobre czasy przejazdu jak jesteśmy puszczani z komórek a sędziowie maja problem z odliczaniem, w sumie rajdu nie ukończyliśmy i daliśmy sobie na spokój z wyjaśnianiem.




Cytat:
mega burdel z tymi czasami. dobrze ze pojechales bo im dluzej bys z nami zostal to bysie bardziej wku..ial, szkoda na maksa tej awarii bo sorry za brutalne slowa ale na dzien dzisiejszy to Tobie nalezal sie tytul MO,bo inni ktorzy wczoraj walczyli powinni jeszcze popracowac nad szybkoscia i bezblednoscia. szkoda, szkoda,szkoda....

Mick - Nie 15 Lis, 2009

Marcel 08 napisał/a:
czemu taki mądrala nie jesteś jak do nas czasem wpadniesz :lol2:

i sam burdel robisz w temacie Badiego :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:


ad. 1
bo ja spokojny chłopak jestem...

ad. 2
jaki burdel?
moja noga w burdelu nigdy nie stanie! :)
jestem zbyt młody i zbyt piękny by za to płacić :rotfl:


czill ziom ;)

Anonymous - Nie 15 Lis, 2009

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
CHRZANEK - Nie 15 Lis, 2009

Vlodarsky napisał/a:
a kiedy pimp tego rajowego żółtego potwora?


Ja też sie pytam !!!

A jak dwóch modów pyta o to samo to trzeba odpowiedzieć bo jak nie to lewatywa :)

Mick - Nie 15 Lis, 2009

w takim razie nie odpowiadam ;)
budzik - Pon 16 Lis, 2009

Małe to CC ;D :

Michał - Pon 16 Lis, 2009

badi bosko wygląda w cc :D
Bad-i - Pon 16 Lis, 2009

Michał napisał/a:
badi bosko wygląda w cc :D


juz drugi raz piszesz ze bosko wygladam, siegasz po penis ??

Anonymous - Pon 16 Lis, 2009



Więcej zdjęć juz raczej nie będzie

Mick czekamy na Pimpa :)

anjas - Pon 16 Lis, 2009

Bad-i wygląda bosko w CC.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group