To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - dylemat dotyczący sprzedaży 106 i zakupu Clio 2 sport

Rudello - Pon 14 Gru, 2009

saxorulez,
:rotfl: :rotfl: hehe Spoooko.

saxorulez napisał/a:
tam jest wiadukt gdzie na górze będzie stała kamera Mike'a i pięknie uwieczniająca moje zwycięstwo

hahaha a gdzie będą stali moi ludzie?

P.S ale co z 6kółkami po rondzie?
P.S2 nie chce nikogo urazić ale na prawdę chcecie ścigać się (na prostej!) porównójąć które auto lepiej ciągnie na 4biegu?

GeKo - Pon 14 Gru, 2009

106, A moze my sie gdzieś sprawdzimy :D Byle nie w mieście, tak jak ostatnio bo sie za bardzo skupiam na fotopstrykach i innych wynalazkach.
Rudello - Pon 14 Gru, 2009

Cytat:
106, A moze my sie gdzieś sprawdzimy :D Byle nie w mieście, tak jak ostatnio bo sie za bardzo skupiam na fotopstrykach i innych wynalazkach.

nie no Wy też będziecie jeździć po mieście na 4biegu 150-180km/h ?! przecież każdy wie że to zabójstwo i lekkomyślność

ade - Pon 14 Gru, 2009

GeKo napisał/a:
106, A moze my sie gdzieś sprawdzimy :D Byle nie w mieście, tak jak ostatnio bo sie za bardzo skupiam na fotopstrykach i innych wynalazkach.


zapraszamy do krakowa, 106 miszcz prostej jest zawsze gotowy, a ja moge wam znalezc bezpieczne miejsce na sparing;]:P

Marek23 - Pon 14 Gru, 2009

Rudello napisał/a:
P.S2 nie chce nikogo urazić ale na prawdę chcecie ścigać się (na prostej!) porównójąć które auto lepiej ciągnie na 4biegu?

Ale przeciez w nocy, na jakiej wylotowce, gdzie nie ma skrzyzowan i chodnikow to tragedii nie ma. Rudy zrob to dla mnie :rotfl:

M - Pon 14 Gru, 2009

ja tez sie pisze na ten wyścig, tylko ze bede jechal z biegu niżej :rotfl:
106 - Pon 14 Gru, 2009

geko rozmawiaj z moim managerem - ade ;)
pit - Pon 14 Gru, 2009

No to z innej beczki, czy jest sens sprzedawać 106 z takimi modami za pieniadze rzędu 14-16tyś i kupić clio ph2 za 12-14? clio w tej cenie to zyl pewno bedzie.
strick - Pon 14 Gru, 2009

pit napisał/a:
kupić clio ph2 za 12-14?


A widziałes ph2 za taka kase?

pit - Pon 14 Gru, 2009

no trochę jest tych śmietników
z tego co obserwuje, no niech bedzie 16tyś

Janusz - Pon 14 Gru, 2009

pit napisał/a:
no trochę jest tych śmietników
z tego co obserwuje, no niech bedzie 16tyś


ale chyba ph I, bo ph II to ja nie widziałem w tych pieniądzach

pit - Pon 14 Gru, 2009

yyyyyyyy
no clio 2
taki o takie http://www.allegro.pl/ite...16v_172_km.html :]

czyli 2 ph1

ade - Pon 14 Gru, 2009

clio skreca:d
teraz w kielcach na barborce jako jeden z 2ch fwd weszly do 20ki pierwszej:d clio i hunda:d

fydi - Pon 14 Gru, 2009

pit napisał/a:
No to z innej beczki, czy jest sens sprzedawać 106 z takimi modami za pieniadze rzędu 14-16tyś i kupić clio ph2 za 12-14? clio w tej cenie to zyl pewno bedzie.

Ziom przejedź się i sam będziesz miał odpowiedź. znajdź najbliższy egzemplarz i ogień! ;)

leon - Pon 14 Gru, 2009

pit napisał/a:
yyyyyyyy
no clio 2
taki o takie http://www.allegro.pl/ite...16v_172_km.html :]

czyli 2 ph1


bierz to auto :D rabarbar sie pewno ucieszy a Ty za dobra rade sprzedaz mi OZ 15' w dobrej cenie :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group