To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 RSMP RPP GSMP

GeKo - Czw 08 Kwi, 2010

Bad-i, Rozumiem, i napisałem [quote="GeKo]Pewnie jest sporo ludzi z kasą którzy nie mają ochoty własnej kasy wydawać.[/quote] Tak jak powiedziałeś wolą się bujać Evo STI niż kupić 106 i naginać po OSach i z tym się zgadzam, mają takie auto jako 2-3 w rodzinie i mówią że nie mają kasy na rajdy. Masz rację
Bad-i napisał/a:
Teraz dodatkowo wymieniasz Kajtka i jego problemy ze sponsorami. Sorry ale mnie one nie interesuja, tak samo jak nie interesuje mnie sposob pozyskania Orlenu przez Rute.
Nie lubie tylko jak ludzie pisza farmazony a nie widzieli np. wczesniej wspomnianej umowy.

Mnie też nie interesuje jak Ruta pozyskał kasę. Czy ja gdzieś napisałem, lub zasugerowałem że dał coś komuś wszedl pod stół komuś.
Co do znajomości masz rację nie napisałeś. Przepraszam, na szybko zinterpretowałem Twoją wypowiedź. :* Na zgodę

Bad-i - Czw 08 Kwi, 2010

Loko napisał/a:
jedyny ratunek dla niego to dzwonić na każdym rajdzie, przynajmniej nie będzie wstydu ze dojechał ostatni ;D


Mówisz że to wystarczy???? hmmmmmmmmm to jednak dobrze ze bedą niebieskie koła :]

106 - Czw 08 Kwi, 2010

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Bad-i - Czw 08 Kwi, 2010

106 napisał/a:
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


nie wierzysz??

106 - Czw 08 Kwi, 2010

kola to nawet w zebre moga byc .. byle by nie bylo dzwonow ;)
Bad-i - Czw 08 Kwi, 2010

106 napisał/a:
kola to nawet w zebre moga byc .. byle by nie bylo dzwonow ;)


;) - nie bedzie

Jacek - Czw 08 Kwi, 2010

Bad-i napisał/a:
106 napisał/a:
kola to nawet w zebre moga byc .. byle by nie bylo dzwonow ;)


;) - nie bedzie

chyba że takie

;)

grzech - Czw 08 Kwi, 2010

nie potrzebnie chyba sie spinacie ... na tym przykladzie widac ze w tym sporcie nie liczy sie przede wszystkich talent i tylko inne (niewiemy jeszcze jakie) "zdolnosci", moze umiejetnosc negocjacji, moze tatus i jego znajomi, moze gruby portfel , nie wiem, ... ale na pewno nie jest to talent i kropka.
anjas - Pią 09 Kwi, 2010

grzech napisał/a:
ale na pewno nie jest to talent i kropka.


agrii,

ja tu jestem najlepszym przykładem. Talent mam zajebisty. Potrafie jeździć jak najlepsi w europie (a tym samym na świecie) a kurde nigdzie nie jeżdżę. Żaden sponsor do mnie nie przyszedł, nikt nie zaproponował kontraktu. A mógłbym wygrywać i w rajdach i w wyścigach.

Aha, przechodziłem testy w LFS i w rFactor, wszędzie z sukcesami. W rFactor, na torze Sepang, w bolidzie Kubicy robiłem czasy lepsze niż sam Kubica.

saxorulez - Pią 09 Kwi, 2010

anjas,

a jadasz lunch czy obiad?? Bo zauważyłem że tym od lunchy jest łatwiej...

Mick - Pią 09 Kwi, 2010

saxorulez napisał/a:
anjas,

a jadasz lunch czy obiad?? Bo zauważyłem że tym od lunchy jest łatwiej...


ale do tego musisz zapytać czy jest z Warszawy, bo tylko Ci z Warszawy wiedzą co to lunch ;) Ci z porowincji to tylko obiad...

Bonczek - Pią 09 Kwi, 2010

A po lanczu surowe ryby zamiast porządnego suszi :faja:
Anonymous - Pią 09 Kwi, 2010

w tej warszawie to chyba grubo pijecie bo ciągle was tylko suszi i suszi
jarek-malopolska - Sob 10 Kwi, 2010

Własnie wróciłem z testów..przerwanych przez żałobę narodową (cholera to nie impreza masowa.. :wall: ) mniejsza z tym, jeździła prawdopodobna czołówka tegorocznego Citroen Racing TROPHY a więc Michał Bębenek (wczoraj auto przyjechało z Belgii), Janek Chmielewski i wracający do C2 Radek Typa.. Nie byłem od samego początku, akurat jak przyjechałem przelało drogę drobniutkim deszczykiem więc chłopaki pozmieniali opony i troszkę luźniej smigali i z czasem kiedy droga zaczęła przesychać było coraz szybciej i odważniej dopóki nie nastąpiły wydarzenia opisane we wstępie (wójt Rajbrotu delikatnie dał do zrozumienia, że w swietle wydarzeń dzisiejszych wypadałoby zakończyć sciganie..) Z pierwszych obserwacji: nie wiem czy Radek juz jeździł w tym roku C2 czy przypomnał sobie dopiero R2 ale szedł na prawde gruubo.. Michał myślałem, że będzie ostrożniejsz jako że auto posiada jeden dzień ale szedł równie gruubo (przy czym w jego przypadku trasa jest do przejechania z zamkniętymi oczami) a Janek wydaje mi sie ze jechał na 80% momentami moze na 90% -chodziło chyba o nabicie km i testowanie :) Podsumowując C2R2 Challenge w tym roku będzie chyba bardziej elektryzowało niż generalka... I najważniejsze.. C2R2 MAX jedzieeeee :jupi: :devil:
speed555 - Nie 11 Kwi, 2010

A tu filmik z tych testów:)
http://www.youtube.com/wa...LwM&feature=sub



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group