To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - CARS

Marek23 - Pią 11 Mar, 2011

Ja mam w domu vw diesla. Jezdzi się bardzo ciekawie...
anjas - Pią 11 Mar, 2011

Marek23 napisał/a:
Jakby Ci sie pojawilo parcie na siusiaka to daj znac misiaczku...


mnie pissing nie kręci, ale oczywiście rozumiem i toleruję.

A wracając do tematu, to ja również uważam, że Cars jest OK. Ostatnio z motoryzacyjnych kupuję tylko to.

Marek23 - Pią 11 Mar, 2011

anjas napisał/a:

mnie pissing nie kręci, ale oczywiście rozumiem i toleruję.

A ja myslalem,ze cos miedzy nami iskrzylo jak sobie kiedys na Skypie pisalismy...

anjas - Pią 11 Mar, 2011

Marek23 napisał/a:
A ja myslalem,ze cos miedzy nami iskrzylo jak sobie kiedys na Skypie pisalismy...


pisząc "leję na Ciebie" miałem coś innego na myśli ;) :D

A serio, sorry za te głupie żarty bo naprawdę Cię lubię :)

Marek23 - Pią 11 Mar, 2011

Luzik, dziś odbieram clio i wieczorem upalanko, więc mam dobry humor i się moge podłożyć...
anjas - Pią 11 Mar, 2011

Marek23 napisał/a:
Luzik, dziś odbieram clio i wieczorem upalanko


i o to chodzi :)

Maciusiowy - Pią 11 Mar, 2011

M napisał/a:
Marek23 napisał/a:
Bart napisał/a:
Jak dla mnie - bardzo ok. Trochę taki top-gear, z tą tylko drobną różnicą, że oprócz zdjęć jest sporo TREŚCI. Goście mają dobre podejście do samochodów, nie spuszczają się nad volkswagenami, jest git
Polecam.

Dla mnie Top Gear jakis taki zbyt cukierkowy... CARS lepsze.

Z każdego topgear wyrywam strony z pedalskimi ciuszkami i kosmetykami, sprawia mi to ogromną przyjemnosc.


a tak w ogóle, to dziwne... skąd w TG tyle stron o pedalskich ciuszkach i kosmetykach...to jakby nie do końca zgodne z punktem widzenia prowadzących telewizyjny TG :>

Marek23 - Pią 11 Mar, 2011

Niech w CARS zrobia artykul o mechanikach...najbardziej nie dotrzymujacej terminow grupie zawodowej. I jak zaraz Jaca napisze,ze on z takimi sprawami nie ma problemow to pale Toyote w Bytomiu.
Bart - Pią 11 Mar, 2011

:lol2: :lol2:
martin.h - Pią 11 Mar, 2011

Marek23 napisał/a:
Niech w CARS zrobia artykul o mechanikach...najbardziej nie dotrzymujacej terminow grupie zawodowej.

Nie może być xD Marek kupuj Evo i zapraszam na przegląd ;D

Marek23 - Pią 11 Mar, 2011

Kur.wa wszyscy mechanicy tak gadaja... Ch.uj mnie strzela jak sobie o nich mysle. Juz widze,jak majac evo bym musial jezdzic do jakis wystylizowanych gejow,specjalistow od evo. Kazdy ku.rwa makinnen,mowiacy mi ze musze dac 10 000 tysi za przeglad i ze to troche bedzie trwalo.

Wkur.wilem sie,,wychodze :rotfl:

Janusz - Pią 11 Mar, 2011

Cytat:
Kur.wa wszyscy mechanicy tak gadaja... Ch.uj mnie strzela jak sobie o nich mysle. Juz widze,jak majac evo bym musial jezdzic do jakis wystylizowanych gejow,specjalistow od evo. Kazdy kurka makinnen,mowiacy mi ze musze dac 10 000 tysi za przeglad i ze to troche bedzie trwalo.

Wkur.wilem sie,,wychodze :rotfl:


a co właściwie robiłeś w clio??

Jacek - Pią 11 Mar, 2011

Janusz napisał/a:
Cytat:
Kur.wa wszyscy mechanicy tak gadaja... Ch.uj mnie strzela jak sobie o nich mysle. Juz widze,jak majac evo bym musial jezdzic do jakis wystylizowanych gejow,specjalistow od evo. Kazdy kurka makinnen,mowiacy mi ze musze dac 10 000 tysi za przeglad i ze to troche bedzie trwalo.

Wkur.wilem sie,,wychodze :rotfl:


a co właściwie robiłem w clio??

stało pół roku na dokręcenie śrób w kołach...ah ci mechanicy :lol2: :lol2:















































w garażach :>

Marek23 - Pią 11 Mar, 2011

Jaca, ale Ty nie mogłes nawet ogarnąć swoich mechaników,żeby dla Twojego przyjaciela wyciągneli ten nkowy kolektor ssący :rotfl: Tak tam masz w firmie :lol2: :lol2: :lol2:
Jacek - Pią 11 Mar, 2011

Marek23 napisał/a:
Jaca, ale Ty nie mogłes nawet ogarnąć swoich mechaników,żeby dla Twojego przyjaciela wyciągneli ten nkowy kolektor ssący :rotfl: Tak tam masz w firmie :lol2: :lol2: :lol2:

nie że nie mogłem, tylko nie chciałem tego robić ;) sprzedawałem jak było i nic nie chcciałem zmieniać ziom...
trochę z dupy porównanie :faja:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group