To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP+RPP] 48 Barbórka Warszawska

Kuner - Pon 29 Lis, 2010

Bad-i napisał/a:
Meehow napisał/a:
Bad-i napisał/a:
chooye sa i tyle, szkoda ze przez jakies tam niezgodnosci miedzy zarządami traca na tym zawodnicy

Nie ma też kilku zawodników z poza AK Centrum więc nie byłbym pewien że to jest przyczyna.


A ja niestety jestem pewien, mam juz informacje od pilota jedynego zawodnika AK Centrum ktorego dopuscili. Wczoraj podobno bylo wszystko ustalane przy stoliku (a kolega jedzie tylko dzieki ze mial znajomosci)

Czyli dobre plotki wczoraj słyszałem. Chora akcja.

Bad-i - Pon 29 Lis, 2010

martin.h napisał/a:
Durczok, Tomaszek, Janisz, Grzesiński. Nie wiem czy Dominiak i Nowak odebrali międzynarodówkę, jeśli nie to można jeszcze ich dopisać :]

EDIT:
Gdyby dokładnie sprawdzić zgłoszenia to myślę, że conajmniej 10 załóg nie powinno jechać czterołapami, ale to jest kolesiostwo, kto posmaruje ten jedzie.


Hmm z tego co wiem to Durczok i Grzesinski maja licencje (z drugiej strony wedlug regulaminu nie mozesz jechac bez licencji)

martin.h - Pon 29 Lis, 2010

Chodzi o międzynarodówkę, która uprawnia do startu w klasie 3.
Bad-i - Pon 29 Lis, 2010

martin.h napisał/a:
Chodzi o międzynarodówkę, która uprawnia do startu w klasie 3.


kumam kumam, wydawalo mi sie ze gdzies wyczytalem ze Durczok i Grzesinski maja Rki

Przem_106 - Pon 29 Lis, 2010

A czy ci kierowcy nie mają jakiejs licencji wyscigowej? Przykładowo Grzesinski jezdził w gorach Lancerem, a Janisz w Sopocie Subaru.
Bad-i społczuje, a najbardziej chyba szkoda Twoich sponsorow, ktorzy raczej liczyli na Twoj start.
My z Mickiem tez połknęlismy dzis gorzką pigułkę. Nasze odwołanie odnosnie nie przyznania zwycięstwa Michałowi zostało odrzucone :(

Jaco - Pon 29 Lis, 2010

Przem_106 napisał/a:

My z Mickiem tez połknęlismy dzis gorzką pigułkę. Nasze odwołanie odnosnie nie przyznania zwycięstwa Michałowi zostało odrzucone :(



Banda Idiotów... a co im szkodziło przyznać taki tytuł ?

Co do Bartka to szkoda gadać, widać że jeszcze sporo dziadów siedzi wysoko i psują atmosferę w polskich rajdach.. :/

Mick - Pon 29 Lis, 2010

Szkoda gadać...

Wydaje mi się Badi, że możemy coś ugrać zgłaszając sprawę do UOKiK-u.
Sprawdzam co i jak i dam Ci znać, chyba przyda się im pewien pstryczek w nos...

Przem_106 - Pon 29 Lis, 2010

Jaco napisał/a:


Banda Idiotów... a co im szkodziło przyznać taki tytuł ?



Tym bardziej, ze:

Mick - 29pkt
Mirek - 29pkt (przy czym Mirek i tak nie moze byc pierwszy)

oraz Regulemin:
12.2. We wszystkich klasyfi kacjach rocznych RPP, załogi będą klasyfi kowane w całości,
tj. kierowca i pilot razem, jeżeli przez cały sezon załoga startowała w tym samym
składzie. W innym przypadku tylko kierowca będzie objęty klasyfi kacją. Ewentualne
przypadki szczególne związane ze stosowaniem niniejszego przepisu rozstrzygać
będzie GKSS.

Ale dobra juz nie brudze. Smarowac na PZM mozemy gdzie indziej

Bonczek - Pon 29 Lis, 2010

Grzesiński z Matim na prawym zrobią dobry szał :jupi:
Bad-i - Pon 29 Lis, 2010

Panowie Rudy ogarnia (tzn kupuje) wejsciowki na Barbare- czy ktos sie pisze. My chyba kupimy po 104 PLN wejsciowki VIP. Jezeli ktos chetny to bardzo prosze o szybki odzew ;)
Mick - Pon 29 Lis, 2010

Bad-i napisał/a:
Panowie Rudy ogarnia (tzn kupuje) wejsciowki na Barbare- czy ktos sie pisze. My chyba kupimy po 104 PLN wejsciowki VIP. Jezeli ktos chetny to bardzo prosze o szybki odzew ;)


A Ty po tym wszystkim masz jeszcze ochote pójść tam i to oglądać?

Jak będziesz mnie woził tak jak w zeszłym roku to idę w to :)

Bad-i - Pon 29 Lis, 2010

chooy tym z AK Polskiego w tyłek, my z Rudym przynajmniej sobie pobiesiadujemy
martin.h - Pon 29 Lis, 2010

Przem_106 napisał/a:
A czy ci kierowcy nie mają jakiejs licencji wyscigowej? Przykładowo Grzesinski jezdził w gorach Lancerem, a Janisz w Sopocie Subaru.


Przem, chodzi o pkt. 5.4 regulaminu (który notabene został już zmieniony, bo wcześniej nie dopuszczał takich zawodników do startu w najmocniejszej klasie): "Organizator zastrzega sobie prawo nie przyjęcia zgłoszenia do klasy 3 załogi której kierowca posiada licencję inną niż R".
Dla mnie nieporozumieniem jest nie przyjęcie zgłoszenia od zawodnika jeżdżącego cały sezon w RPP, wyścigach górskich czy RC. wolą przyjmować zawodników, którzy startują tylko w Barbórce. ale wszystko wyjaśnia pkt. 6.1 wpisowe, zawodnicy z klasy 3 płacą 1k zł więcej niż ci z klasy 1.
Jak już ktoś wcześniej napisał Barbórka zeszła na psy, kiedyś zapraszano utytułowanych zawodników, z różnych dziedzin motorsportu, a obecnie startują tam ludzie z KJS'ów. Z rajdu, który kiedyś miał renomę zrobiono zwykły KJS dla biznesmenów i znajomków. Jaki będzie tego finał? Pewnie taki jak z Rajdem Żubrów.
Ja miałem w tym roku jechać na Barbórkę, ale nie mam zamiaru napychać komuś kieszeni :]

106 - Pon 29 Lis, 2010

kombinezon gotowy...

dzifffki zabukowane...

ehhh

bad-i zaoszczedzona kase wloz w pezota lub jakis czeski rajd z pucharu lausitz...
zawsze cos pozytywnego sie znajdzie ;) sponsorow faktycznie szkoda..

pawla i mnie nie dopuszczono na poczatku tego sezonu do startu subarakiem
w memoriale..... mimo ze nasze zgloszenie zostalo przyjete :D

Bad-i - Pon 29 Lis, 2010

martin.h napisał/a:


Przem, chodzi o pkt. 5.4 regulaminu (który notabene został już zmieniony, bo wcześniej nie dopuszczał takich zawodników do startu w najmocniejszej klasie): "Organizator zastrzega sobie prawo nie przyjęcia zgłoszenia do klasy 3 załogi której kierowca posiada licencję inną niż R".


Czy na pewno wczesniej ich nie dopuszczal czy brzmial dokladnie tak jak jest teraz, ze ogranizator zastrzega sobie prawo do nie dopuszczenia.... Czyli ma wolna reke

106 napisał/a:


dzifffki zabukowane...


bad-i zaoszczedzona kase wloz w pezota lub jakis czeski rajd z pucharu lausitz...
zawsze cos pozytywnego sie znajdzie ;)


nie nie zaoszczedzimy bo dziwki wziely przedpłate :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group