To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2011

KarQ - Pon 11 Kwi, 2011

Ok, ale przyczyny :?:

Czynnik trzeci, usterka, czy za szybko i przestrzelił :?:

kubas - Pon 11 Kwi, 2011

KarQ napisał/a:
Ok, ale przyczyny :?:

Czynnik trzeci, usterka, czy za szybko i przestrzelił :?:


rajdy ?

qbus - Pon 11 Kwi, 2011

http://www.youtube.com/watch?v=HyxtEj1zyPo

Odcinek zaczynał się w 36 sek filmiku, w 57 sek zaczyna się feralny zakręt, w zasadzie był to pierwszy zakręt na tym oesie. Honda ponoć wyskoczyła zupełnie z toru jazdy uderzając z całym impetem w drzewo, jakakolwiek reakcja nawet nie była możliwa, strasznie tragiczny weekend. Wracaliśmy do domu na maxa zdołowani, Sylwestrowi się niestety nie udało wrócić.

106 - Pon 11 Kwi, 2011

rozmawialem z osoba z CKRu - wypadek wygladal tak 140 km/h - 0 km/h.
i auto bylo rozcinane juz po 3 minutach od wypadku... niestety nic to nie dalo :(

Jacek - Pią 15 Kwi, 2011

http://sylwesterolszewski.eu/
qbica - Pią 15 Kwi, 2011


Jakarti - Pią 15 Kwi, 2011

dobry film.
cliowka ładnie przyfarcil.. a c2ki latajace bokiem to dla mnie potega :) pare razy probowalem na lublinie i na poczatku permanetnie 180 :)

qbus - Pią 06 Maj, 2011

Michałkowa w wykonaniu Janczaka, jest popiół i masakra, zadupcza aż miło patrzeć. Polecam!


Jaco - Pon 23 Maj, 2011

26 RAJD KARKONOSKI 10 - 12 CZERWCA.

Ktoś się wybiera, jako kierowca, pilot, serwis, na oglądare ?

Bad-i - Pon 23 Maj, 2011

ja może wpadne jako team manager Rudego i Loczka ;)
GeKo - Pon 23 Maj, 2011

Janczak zawsze powtarzał, że trzeba iść godnie i tak żeby wstydu nie przynosić. Oczywiście jak to się czasami kończyło wiemy :] , Ogólnie zryty beret chodzi grubo :)
106 - Pią 10 Cze, 2011

uuu ładna niespodzianka dla zalogi

Virnik nie pojawi się na starcie Rajdu Karkonoskiego, ponieważ decyzją GKSS z dnia dzisiejszego została zawieszona mu licencja za udział w imprezie Kryterium Kamionki.
Zespół zapewnia, że odwoła się od decyzji. Ma na to 14 dni.


jak faktycznie startowal to wg mnie sluszna decyzja GKSS.

Jacek - Pią 10 Cze, 2011

i dobrze..jak regulamin to trza się stosować a nie polaczkować
matt - Sob 11 Cze, 2011

106 napisał/a:
Virnik nie pojawi się na starcie Rajdu Karkonoskiego, ponieważ decyzją GKSS z dnia dzisiejszego została zawieszona mu licencja za udział w imprezie Kryterium Kamionki.
Zespół zapewnia, że odwoła się od decyzji. Ma na to 14 dni.


Właśnie zastanawiałem się czemu bejca na lawecie wyjeżdżała z jeleniej, to już wszystko jasne ... pokazówkę zrobili z tym zawieszeniem licencji żeby reszta się 3 razy zastanowiła zanim wystartuje w takiej imprezie :]

GeKo - Sob 11 Cze, 2011

Widząc go na zdjęciach kryteriów, myślałem ze impreza ma juz normalny status PZM. Bo nie wierze ze byl na tyle naiwny, że sie nikt nie połapie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group