To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Skuterowo

miras - Wto 07 Maj, 2013

Właśnie Silver 600 wielki i fajny do dalekiego latania , a ze spalaniem to nawet 7 potrafi wciągnąć. Z tego co wiem to ma zamiar chłop na Chorwację nim jechać więc gabaryt odpowiedni. Napalony na tego Kymco bo nowszy i tańszy od Hondy.
Mrozu - Śro 08 Maj, 2013

ja jako ostatni skuter miałem majesty yp400, największy z modeli yamahy wielkością podobny do silver wing'a. jak podjeżdżałem do sklepu na zakupy to ludzie zaskoczeni byli ile można wsadzić do takiego pojazdu. Vmax nie porywał, bo na poziomie 170-175 licznikowe, ale spalanie przy jeździe 0-1 nie przekraczało 4.5L co było jego olbrzymia zaletą. Osobiście wolał bym coś starszego, ale japońskiego
Bart - Śro 08 Maj, 2013

pewnie kolejna perełka z Niemiec, tam ciężko znaleźć jeżdżący egzemplarz za mniej niż 2000 euro, ten pewnie kosztował połowę tego :>
pcs - Śro 08 Maj, 2013

po co kupowac szrota z niemiec, jak za podobne pieniadze mozna miec krajowego zadbanego

http://www.forum.burgmani...d-kufer-givi46/

kymco downtown 300i jest zajebisty, ale zamiast xcitinga to jednak bym wolal japonczyka jakiegos. Mi najbardziej leza Yamahy, szczegolnie Tmax (tylko cena nowego to ponad 40tys ...) w to w sumie maly skuter.

Cenowo oczywiscie Kymco dobrze lezy, tu jest jeszcze prawie nowy za 12tys
http://www.forum.burgmani...ing-500-ri-abs/

miras - Śro 08 Maj, 2013

Dzięki za linki, kolega zarejestrował się na burgmanii i tam będzie szukał. Namawiałem go na moto jakiegoś TDM -a czy V-storma by kupił i cieszył się z jazdy , ale uparł się na sedesa i jest nie do ruszenia.
pcs - Śro 08 Maj, 2013

Jak kupi goldwinga to bedzie mial i to i to. Bylem dzis akurat w salonie hondy, wyprzedaz jest rocznika 2012. Obnizka na 112tys PLN.
miras - Śro 08 Maj, 2013

Karwasz marzenie z moich dziecinnych lat , ale jak się przejechałem to jak bym tapczanem jechał. Wyleczyłem się na dobre , chyba że jak będę miał za dużo kasy i będę dziadkiem to mi się odmieni ;D
Mrozu - Śro 08 Maj, 2013

miras napisał/a:
Dzięki za linki, kolega zarejestrował się na burgmanii i tam będzie szukał. Namawiałem go na moto jakiegoś TDM -a czy V-storma by kupił i cieszył się z jazdy , ale uparł się na sedesa i jest nie do ruszenia.


6 lat jeździłem na skuterach począwszy od 50ccm kończąc na 400ccm i w końcu dorosłem z pomocą rodziców ;D (motocyklistów) do decyzji zakupu motocykla. zakupiłem suzuki sv650, przeleciałem się nim 3 razy i powiedziałem, że to koniec mojej przygody z motocyklami. głośno, twardo i bez jakichkolwiek schowków. jak miałem yamahę yp400 to pod kanapą na luzie mieściły mi się 2 kaski, między nimi kupa drobiazgów + jakieś drobne rzeczy w schowki w kokpicie, z dużą turystyczną szybą do jakiś 120km/h nie zamykałem szybki w kasku, bo nie było po co, muzyczka sobie grała, siedziało się jak na kanapie i było miło ;D Chętnie bym znów zakupił jakiś skuter, ale teraz to już tylko Suzuki AN650 Burgman

Michał - Pią 10 Maj, 2013


rasta - Pią 10 Maj, 2013

Dobry bidon xD
Jakarti - Pią 10 Maj, 2013

ja widzę dwa bidony :rotfl:
Kenet - Pią 10 Maj, 2013



:>

rasta - Pią 10 Maj, 2013

Zęby by se wybiłą, a szczerbata już by nie była taka fajna :rotfl:
Bart - Pią 10 Maj, 2013

bezzębna laska też ma swoje zalety :rotfl:
Anonymous - Pią 10 Maj, 2013

Bart napisał/a:
bezzębna laska też ma swoje zalety :rotfl:


Napisałeś to bazując na swoich doświadczeniach z kobitami :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group