To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

Jakarti - Wto 07 Lis, 2006

to jest hojnosc!!! chce nam postawic piwko na starowce!! a tanich tam nie uswiadczysz :D nie mamy nic przeciwko..

i... Ty sie nie smiej - ale oprowadzanie po starowkach miast polskich mamy juz, ze tak powiem.. przetestowane :D

- w swoim czasie powiemy Ci o co chodzi :D

strick - Wto 07 Lis, 2006

To na kiedy mam się szykować? :D
saxorulez - Śro 08 Lis, 2006

chwile mnie nie było panowie kultura k***a :D

witam kiolegę 206.. czy to jest srebrna 206 z duzymi zderzakami? dosyć głosno pracująca? I jechała wczoraj w stronę konstancina o godzinie 19:30 ??

Jak tak to nie ładnie tak podpuszczać jak z żoną jadę.. :D

lenny - Śro 08 Lis, 2006

eeelo Barto!!!! słyszałem że pieruńsko wygląda Twój pug, czy Ciebie Freeman nagonił na forum..?!?!
BaRtO_206GT - Śro 08 Lis, 2006

A i owszem to bylem ja :D a sorki nie zauwazylem pasazerki :P tak sobie wracalem spokojnie do domu i katem oka zobaczylem ze mijam siakies fajne saxo wiec pomyslalem czemu by nie podpuscic :P hehe

Witam Lenny! Pierunsko ? hm... no ze tak powiem inaczej niz wszystkie pugi na polskich drogach :D co do Freemana to nie rozmawialem z nim o tym forum, ale btw pzdr Krzysiu :D

lenny - Śro 08 Lis, 2006

bARTO, napisz parę słów o pugu swoim... mody jakieś prócz stylingu?? jak Ci to jeździ? który rok...!?
BaRtO_206GT - Śro 08 Lis, 2006

Panie przecie to seria jest :D Pug jest rocznik 99 bo tylko w tym byla seria GT ale pierwsza rejestracja 2000. Z modów to mam zrobiony wydech bez kata by el-tec, i dolot wlasnej konstrukcji ze stozkiem k&n. Ale... no wlasnie ale :D w srodku jest tylko kubelek i szelki a tak poza tym to gola blacha :D troszke go teraz ubralem na zime ale zazwczyaj jezdze z calym golym srodkiem i bez fotela pasazera :D Tak poza tym w srodku mam jeszcze short shifter wlasnej roboty no i moj samochodzik zdobi piekna czarna maska z wlokna szklanego z ktorej jestem dumny bo zrobilem ja sam :D Niestety musze kupe kasy wladowac w biezace naprawy (tylna belka, rozrzad itd) ale przez zime planowane sa grube mody :D
lenny - Śro 08 Lis, 2006

Barto, mamy magika od pugów i saxo który ogarnia 90% samochodów naszych! godny polecenia! chcesz namiar?
robił remont mojego motoru latem i wieeele wieele innych napraw w moim samochodzie przez ostani rok wiec w 100% polecam...

a co do samochodu, szkoda naprawdę że GT różnił się tylko ospoilerowaniem od innych 2 litrowych wersji...!
jakie plany co do motoru? planowanie? wałki? kompresor?

BaRtO_206GT - Śro 08 Lis, 2006

No ba jasne ze chce :D zawsze przyda sie jakis dodatkowy spec. Co do modow to nie moge zdradzic bo konkurencja nie spi :P do zeszlego tygodnia mialobyc turbo oczywiscie wiekszosc rzeczy robil bym sam :D ale stwierdzilem ze turbo to nie do tego samochodu i ide w n/a. W planach sa walki, zrobiona glowica, odelzone kolo zamachowe i gruby program.
lenny - Śro 08 Lis, 2006

no to odpowiedź jest tylko jedna
adamant,
na forum w wielu miejscach znajdziesz do niego namiar! jak coś daj znać....

a plany, wiedzę że grube są... i to wszystko w zime? ładnie ładnie... ciekawy jestem efektu:]

a jak z przelotem puga? ma już grubo powyżej 100k km?
od dawna go masz? czy import był grany...?

saxorulez - Śro 08 Lis, 2006

a jak ogólnie to lata?
mierzyłeś go gdzieś jakoś?

BaRtO_206GT - Śro 08 Lis, 2006

lenny napisał/a:
a jak z przelotem puga? ma już grubo powyżej 100k km?
od dawna go masz? czy import był grany...?


Pug ma przelatane 91 tys. Mam go od marca tego roku i byl sprowadzony z Niemiec stal tam jako pokazowka w salonie. Saxorulez co do mierzenia mojego puga to ze zwalonym dolotem ktory bardziej zamulal niz odmulal gtech pro competition wypluwal mi ok 8.2 do setki (podczas mierzenia stozek byl goracy...) na dobrym dolocie juz nie mialem okazji sie zmierzyc. Kiedys calkowita seria zwykly gtech wyplul mi 3 razy pod rzad 7.3 do setki ale akurat w to to bym kompletnie nie wierzyl.

saxorulez - Śro 08 Lis, 2006

komprende... :)
lenny - Śro 08 Lis, 2006

barto, mój pug po modach u Adamanta, z podzespołami od G-Force Autoparts robi powtarzalne 7,3 - 7,4 sek na g-techu który podobno nie kłamie lub prawie nie kłamie:] zgadza się dzik? :]

także pracuj dzielnie nad samochodem i mam nadzieję na rywalizację soon!
A! i ściągaj stożek! wkładka sportowa z puszką oryginalną działa lepiej zdecydowanie! co najwyżej stosuje się szerszą rurkę dolotową powietrza do puszki!

FreeMan - Śro 08 Lis, 2006

BaRtO_206GT napisał/a:
A i owszem to bylem ja :D a sorki nie zauwazylem pasazerki :P tak sobie wracalem spokojnie do domu i katem oka zobaczylem ze mijam siakies fajne saxo wiec pomyslalem czemu by nie podpuscic :P hehe

Witam Lenny! Pierunsko ? hm... no ze tak powiem inaczej niz wszystkie pugi na polskich drogach :D co do Freemana to nie rozmawialem z nim o tym forum, ale btw pzdr Krzysiu :D


no Sie Ma.
Fajnie ze trafiles na forum. My za krótko rozmawialismy zebym zdarzyl Ci powiedziec o forum...:p

No i powodzenia w modach zycze....

pzdr



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group