To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

BaRtO_206GT - Śro 08 Lis, 2006

Prawda prawda 5 minut na shellu to za krotko zeby pogadac a jak juz sie widzimy to na drodze i jak na zlosc zawsze jedziemy w przeciwnym kierunku :P :039:
saxorulez - Śro 08 Lis, 2006

BaRtO_206GT napisał/a:
Chociaz kiedys kiedys bardzo dawno temu mielismy okazje sie osobiscie poznac


panowie... :)

M - Śro 08 Lis, 2006

Stop the bullshit :)
saxorulez - Śro 08 Lis, 2006

hehe.. barto się poprawił.
Anonymous - Śro 08 Lis, 2006

lenny napisał/a:
na forum w wielu miejscach znajdziesz do niego namiar! jak coś daj znać....
zapraszam do kozystania i dzielenia sie wiedza - http://forum.hothatch.org/viewtopic.php?t=1157
FreeMan napisał/a:
Fajnie ze trafiles na forum. My za krótko rozmawialismy zebym zdarzyl Ci powiedziec o forum...:p
Morgan jak widzialem wczoraj live bedzie sciagal nowych bo ma piekne swieze naklejki na szybie :) Wiec nie musi juz nic mowic :D
Maciek - Śro 08 Lis, 2006

Bry, co z tym piwem? :564:
Anonymous - Śro 08 Lis, 2006

Dobre wychowanie wymaga aby przywitać sie na dobry początek tak wiec witam wszystkich :)
Mam na imie Krzysiek i od pewnego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem Saxofona VTS-a zakupionego dzięki temu forum zresztą ;)

Jakarti - Śro 08 Lis, 2006

ja to sie chyba stad wypisze :D

co to VTS.org?!

witamy serdecznie oczywiscie :) )

no pochwal sie od razu tym autkiem, jak wyglada, czy cos pozmieniane.. a jak stad to pokaz ktory to egzeplarz po prostu..


EDIT: nie doczytalem - kolega Dariano :D hehe.. a juz prawie sie poznalismy osobiscie heh. to ja was odwolalem z ostatniego spota

BaRtO_206GT - Śro 08 Lis, 2006

oooo swiezak :D :P to co my tu ustalalismy z tym piwem :D

A tak ten teges siakis opis autka by sie przydal :)

P.S. Faktycznie to forum powinno miec nazwe hotvts.org :P

Loko - Śro 08 Lis, 2006

Witam witam, liczył ktoś ile jest juz tych vts ów na forum ? :D
BaRtO_206GT - Śro 08 Lis, 2006

Ja naliczyłem 22 sztuki plus jedno saxo 1.5 d :D
Loko - Śro 08 Lis, 2006

A ja 21 :D i teraz kto popełnił błąd w obliczenaich :D

[ Dodano: Sro 08 Lis, 2006 ]
Dobra mam jest 22:)

[ Dodano: Sro 08 Lis, 2006 ]
Wyobrażacie sobie zobaczyć 22 vtsy w jednym miejscu :D bo ja nie :)

BaRtO_206GT - Czw 09 Lis, 2006

Uzytkownicy saxo vts:

Michał, saxorulez, psvts, Grzesiek vts, Dariano, Peter, Miłosz, Niemy, Loko, michool_vt, zowa, gd-r600, szymon, grzech, tommi, warwi, OSKAR, piotrek, MikeCracknell, DeeS, czwartek, Ninja i Lefarek.

Kurde to wychodzi ze 23 osoby :D jeszcze lepiej!! a no i jeszcze michtat który jezdzi 1.5d :P

Dariano - Czw 09 Lis, 2006

Ninja napisał/a:
Dobre wychowanie wymaga aby przywitać sie na dobry początek tak wiec witam wszystkich :)
Mam na imie Krzysiek i od pewnego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem Saxofona VTS-a zakupionego dzięki temu forum zresztą ;)


Witam cie czarnuchu serdecznie :DD

Nareszcie po wielu ponagleniach i repremendach sie zarejestrowales heh :)

Udzielaj sie na naszym forum bo srodzy admini cie wypisza z bandy musisz uwazac glownie na nowego ktory posiadl wladze to niejaki Jimek i trzacha teraz forum :DD

Szkoda ze juz fura stoi na stalusach ninja style . nawet nie zdazylismy zadnych fotek strzelic :/
postaram sie wyciagnac kolege na spota. W celu zapoznania gejusow ze stolicy :DDDD

BaRtO_206GT - Czw 09 Lis, 2006

Jakby tylko jakis spot byl to ja tez sie pisze!! :D

A no i faktycznie uwazaj na Jimka bo mozesz ostrzezenie tak profilaktycznie dostac albo podpasc tak jak ja juz pierwszego wieczoru :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group