To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

saxorulez - Wto 14 Lis, 2006

aa.. spoko to znam Cię.

Kiedyś miałem czarnego Yarisa z lotką który w 3 osoby klepał Twojego SC.. ale to było kiedyś...

Loko - Wto 14 Lis, 2006

To chyba była walka gigantów:D, jak w jednym z obecnych tematów :D
strick - Wto 14 Lis, 2006

Witam, witam :)
Jakies pomiary były robione? Przysp. v-max?

Loko - Wto 14 Lis, 2006

A no tak zapomnaiłęm sie przywitac, no to czołem! harcerzu
Anonymous - Wto 14 Lis, 2006

saxorulez napisał/a:
aa.. spoko to znam Cię.

Kiedyś miałem czarnego Yarisa z lotką który w 3 osoby klepał Twojego SC.. ale to było kiedyś...

hehe za czasów chodzenia miałem seryjne 54 KM + od pyty muzyki na pokładzie sama skrzynka ważyła około 40 Kg + maty wygłuszające, myśłę że miał wtedy około 15 s do setki

[ Dodano: Wto 14 Lis, 2006 ]
strick napisał/a:
Witam, witam :)
Jakies pomiary były robione? Przysp. v-max?

najlepszy wynik złapany gtechem pro competition to 6,2 do setki i 14 ,4 cwiartka potem coś sie wysrało za bardzo nakombinowałem na pałę i teraz to prostuję, vmax to 239 km/h może by i więcej poleciał ale niestety krzynka go niepuszcza dalej

Dariano - Wto 14 Lis, 2006

Hehe gruboooooo mozna powiedziec ze hardcorowy ten sej :D
Niemy - Wto 14 Lis, 2006

looooo matko!! sej 120km, 6,2 do paki i 239km/h :559:

a szczegolnie v-max w tak malym autku, jak to sie prowadzi przy takiej predkosci?

Loko - Wto 14 Lis, 2006

Pewnie już leci :D , ale ciakawe jak był by efekt z krótkimi przełożeniami.
DeeS - Wto 14 Lis, 2006

to sie nie prowadzi to lata ;]
Loko - Wto 14 Lis, 2006

Byłem pierwszy nie odgapiaj :D
106 - Wto 14 Lis, 2006

mcken napisał/a:
Vmax to 239 km/h może by i więcej poleciał ale niestety krzynka go niepuszcza dalej

grubo. co w srodku? ile auto wazy? skrzynia 5 czy 6cio biegowa? jakie przelozenie?
239km/h to Vmax na kolach czy na rolkach?... troche wysoka :D

Anonymous - Wto 14 Lis, 2006

Loko napisał/a:
Pewnie już leci :D , ale ciakawe jak był by efekt z krótkimi przełożeniami.

mam krótkie główne 4,92 seria sporting ma 3,86 tyle ze dodatkowo mam 6 bieg czyli jest krótko a i v max ciekawy

[ Dodano: Wto 14 Lis, 2006 ]
106 napisał/a:
mcken napisał/a:
Vmax to 239 km/h może by i więcej poleciał ale niestety krzynka go niepuszcza dalej

grubo. co w srodku? ile auto wazy? skrzynia 5 czy 6cio biegowa? jakie przelozenie?
239km/h to Vmax na kolach czy na rolkach?... troche wysoka :D

w środku 2 kubły kierownica i cała reszta potrzebna żeby sterować furka, reszta won. waga z 2 kubłami , zapasem gaśnicą , lewarkiem i 15 litrami paliwa 696 kg, skrzynia 6 z punto I przełożenie główne 4,92, prędkośc na kołach.

strick - Wto 14 Lis, 2006

V max piękny! Dodaj jeszcze skrzydła i odlecisz :D
Anonymous - Wto 14 Lis, 2006

Niemy napisał/a:
looooo matko!! sej 120km, 6,2 do paki i 239km/h :559:

a szczegolnie v-max w tak malym autku, jak to sie prowadzi przy takiej predkosci?

raz tak pojechałem i więcej nie zamierzam, a wszystko przez kumpla który stwierdził że nawet b8 nieda rady wybierać przy dużych prędkościach, chciałem sie przekonać i zawias daje radę

Anonymous - Wto 14 Lis, 2006

mcken napisał/a:
6,2 do setki i 14 ,4 cwiartka potem coś sie wysrało za bardzo nakombinowałem na pałę i teraz to prostuję, vmax to 239 km/h

Witam, :559:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group