To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

BaRtO_206GT - Wto 14 Lis, 2006

mcken napisał/a:
w środku 2 kubły kierownica i cała reszta potrzebna żeby sterować furka, reszta won. waga z 2 kubłami , zapasem gaśnicą , lewarkiem i 15 litrami paliwa 696 kg, skrzynia 6 z punto I przełożenie główne 4,92, prędkośc na kołach.


Zapomniales o cieciu drzwi diaxem :d

Siema cycu jeden!! dzien mnie nie bylo i juz widze ze na forum robisz furore :D Jakbym wiedzial to bym Ci nic nie mowil :P Ale wierze w Ciebie bo ta fura ma potencjal zwlaszcza z Toba z kolkiem i z Twoimi pomyslami! :D

Pzdr

P.S. Szkoda ze nie nagralem jak sie lapalismy jakis czas temu (fakt jechales na zesranym sprzecie) ale juz chyba nigdy nie bedzie mi dane byc na cwiartke przed Toba :(

michool_vt - Wto 14 Lis, 2006

witam nowych :) i skubańca od seicento :D
DeeS - Wto 14 Lis, 2006

Witam i ja !:)
polll - Wto 14 Lis, 2006

saxorulez napisał/a:
looooo matko!! sej 120km, 6,2 do paki i 239km/h :559:


Witam

fajna bestja :) mam sentyment do seja :)

Anonymous - Wto 14 Lis, 2006

BaRtO_206GT napisał/a:
mcken napisał/a:
w środku 2 kubły kierownica i cała reszta potrzebna żeby sterować furka, reszta won. waga z 2 kubłami , zapasem gaśnicą , lewarkiem i 15 litrami paliwa 696 kg, skrzynia 6 z punto I przełożenie główne 4,92, prędkośc na kołach.


Zapomniales o cieciu drzwi diaxem :d

Siema cycu jeden!! dzien mnie nie bylo i juz widze ze na forum robisz furore :D Jakbym wiedzial to bym Ci nic nie mowil :P Ale wierze w Ciebie bo ta fura ma potencjal zwlaszcza z Toba z kolkiem i z Twoimi pomyslami! :D

Pzdr

P.S. Szkoda ze nie nagralem jak sie lapalismy jakis czas temu (fakt jechales na zesranym sprzecie) ale juz chyba nigdy nie bedzie mi dane byc na cwiartke przed Toba :(

ano faktycznie troszkę je pociąłem, no faktycznie wtedy coś wysrane było i to ostro, wałek kibemega, zero dolotu, i zrypany czujnik położenia wału (dlatego sadził ogniem przy przepięciach)

Jakarti - Wto 14 Lis, 2006

witam.

jeden fiacik wiecej ;) zmeczony jestem. nie chce mi sie wiecej pisac :D

strick - Wto 14 Lis, 2006

Co sie stało że Jaka nie pochwalił kolegi za kolor :D
Loko - Wto 14 Lis, 2006

Zmęczony jest i nie zczaił :D
Anonymous - Sob 18 Lis, 2006

[quot :DD D sportinga, ostatnio hamowany miał 120 KM i 145 niutków, to było 2 lata temu. od tego czasu troszkę zmian pod maska zagościło[/quote]


tak więc witamy na forum uważaj żeby na mieście nie wyprzedzić żadnego z adminów bo są nerwowi :DD D

Anonymous - Wto 21 Lis, 2006

rozpisywać sie nie bede..ale co nieco wypadałoby napisać

tak wiec mam na imię Piotrek i mozna powiedziec ze jestem posiadaczem saxofona..:). Autko kupiłem troszeczke w ciemno, bo przez znajomego we Francji. Nawet dokładnie nie wiem jaka to wersja, wiem tylko ze 1.6 i ze zdjęc wyglada jak vts. Może ktoś mi pomoże rozpoznać dokładnie model....:)

pozdrawiam wszystkich gorąco :)

saxorulez - Wto 21 Lis, 2006

wklej zdjecia to pomożemy..
witamy :)

Anonymous - Wto 21 Lis, 2006

mam tylko te 4 fotki








anjas - Wto 21 Lis, 2006

cześć

na podstawie tych zdjęć nasi fachowcy z forum powiedzą Ci z którego jest roku, jaką ma moc, ilu miał właścicieli a dodatkowo czy było w środku palone...

Anonymous - Wto 21 Lis, 2006

anjas, no i własnie o to mi chodzi...pięknie by było :D
anjas - Wto 21 Lis, 2006

czy on ma przejechane 4 tysiące kilometrów czy obkręcił już licznik????


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group