To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

Niemy - Wto 21 Lis, 2006

znaczkow 16V z bokow nie ma i zegary tez nie te, jesli to na bank 1,6 to 8V VTR i 90 lub 100 ps nie myle sie?
Anonymous - Wto 21 Lis, 2006

podobno taki ma przebieg, albo poprostu został zmieniony licznik...z tego co wiem to został on skonfiskowany właścicielowi i stał cały czas bo nie było dokumentów

Niemy i tu własnie mam takie oto pytanie. Jak 1.6 8v to powiedz mi jak to jezdzi???chyba założe jakis nowy temat zeby nie robić totalnego OT...

Michał - Wto 21 Lis, 2006

wiesz, jedzi tak sobie, nie ma tragedii ale szału tez nie ma.

witaj !! królik !!

Niemy - Wto 21 Lis, 2006

królik napisał/a:
Niemy i tu własnie mam takie oto pytanie. Jak 1.6 8v to powiedz mi jak to jezdzi???


niestety tego Ci nie powiem bo nigdy takim nie jezdzilem, jedynie 1,6 16V i 1,5D :)

saxorulez - Wto 21 Lis, 2006

to jest 1.6 8v 90KM lub 1.4 75KM (na 1.4 wskazuje kołpak..)
rocznik od 97 do 99

Niemy - Wto 21 Lis, 2006

saxorulez napisał/a:
to jest 1.6 8v 90KM lub 1.4 75KM (na 1.4 wskazuje kołpak..)


tzn ze 1,6 8V wszystkie mialy alu w standardzie?
ale jesli stal przez tyle to mogli je spokojnie podmienic

saxorulez - Wto 21 Lis, 2006

tego nie wiem.. ale wszystkie 1.6 miały alu..
ten może stoi na zimowych kołach..

ale na pocieszenie pozostaje ze ten motor 8v 1.6 można fajnie i tanio zrobić na jakieś 130KM

Peter - Wto 21 Lis, 2006

yo men
Krolik mowi ze to jest 1.6. jezeli to 1.6 to moze byc i 8v i moze byc i 16v. Nie sugerujmy sie zegarami bo tak jak powiedzial byly zmienione i ktos wsadzil te z 8v. Znaczkow moze nie byc bo mogl sie kulnac albo ktos spladrowal.Szkoda ze nie widac tlumika koncowego.Wtedy moznaby cos wiecej stwierdzic :)
Jezeli to 8v to jezdzi bardzo fajnie.Mialem takiego i bylem zadowolony. Co prawda troche byl podlubany. Na baku robilem przeszlo 500 km, ze swiatelek szedl rowno z Vectra 2.0 DTI na czipie i jechal ponad 200 km/h.
Pozdro

saxorulez - Wto 21 Lis, 2006

zasadniczo czytajac Twoejgo posta to moze być 2.0 nawet..

kulnął sie , zegary wymienili, felgi zginęły.. co jeszcze jest nie tak?

Anonymous - Wto 21 Lis, 2006

dzieki bardzo za odpowiedz, teraz pozostaje mi czekać aż przyjedzie do polski i wtedy sie wszystko okaze.Za takie pieniadze to pewnie i 1.0 bym nie kupił:)

jak bede coś wiedział wiecej to napewno napisze, a jak juz bedzie stał pod domkiem to wrzuce fot

Peter - Wto 21 Lis, 2006

aaaaa teraz widze swoj blad co do licznika. zle przeczytalem - myslalem ze zostal zmieniony licznik, a to tylko domysly Krolika.
nie napisalem Lukasz ze sie kulnal.ja tez nie mam znaczkow 16v a nie mam 1.4 albo 1.6 8v.Moja uwage zwrocily te nakladki na lusterka w kolorze nadwozia.Nie wiem czy byly w VTRach. Po tych zdjeciach ja osobiscie nie jestem w stanie stwierdzic co tam jest za silnik.Snuje tylko domysly

saxorulez - Wto 21 Lis, 2006

Peter napisał/a:
Nie wiem czy byly w VTRach


miały :P

Anonymous - Wto 21 Lis, 2006

witam krolika! uwazaj bo tu wszyscy kroliczka gonia :D jak tu trafiles?
Jakarti - Wto 21 Lis, 2006

JIMEK napisał/a:
jak tu trafiles?


Jimek sprawdza swoja teorie... :D

witam i ja :)

BaRtO_206GT - Wto 21 Lis, 2006

Jimek jest zawsze podejrzliwy co do wszystkich nowych :P Ale witamy Krolika!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group