To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wybory 2015

GeKo - Śro 13 Maj, 2015

Chrzanek na spindoctora, :D
anjas - Śro 13 Maj, 2015

+1
Bonczek - Śro 13 Maj, 2015

Odpowiedz Bronka bardzo dobra - potwierdził tym ze wie ze jest chujnia i nic z tym nie zrobi.
I po chłopie :rotfl:

Bonczek - Śro 13 Maj, 2015

:jupi:

http://wpolityce.pl/polit...ukaliscie-wideo

Chyba obejrzę sobie House of cards, ponoć fajne :rotfl:

Alexxx - Śro 13 Maj, 2015

Bonczek napisał/a:
Chyba obejrzę sobie House of cards, ponoć fajne :rotfl:


Polecam!
Frank Underwood

Cartoon - Śro 13 Maj, 2015

Książka też niczego sobie :)
Anonymous - Śro 13 Maj, 2015

one man show trwa,oglosił ze jest zwolennikiem legalizacji medycznej marychy,dobrze ze braun nie zdobył 20% bo Komor oglosiłyby intronizacje Jezusa

dzik - Śro 13 Maj, 2015

Bonczek napisał/a:
Odpowiedz Bronka bardzo dobra - potwierdził tym ze wie ze jest chujnia i nic z tym nie zrobi.
I po chłopie :rotfl:


A co powinien odpowiedzieć? Lewacka śpiewka "dajmy minimalną 3kPLN?". Czy może chodzi o kretyt? Gdzie młodzi kupują mieszkania za gotówke?
Do niedawna w Niemczech minimalnej nie było, do tej pory nie ma jej w wielu krajach gdzie pensje niskie nie są, jak Szwecja. Są stanowiska gdzie ktoś ma 1300 za pełny etat i mu z tym dobrze, ilu to siedzi po nocach jako "ochroniarze" po nocach w firmach gdzie nic się nie dzieje, mogą w nocy robić co chcą, pisać appki, książki czy uczyć się do egzaminów.
Teraz szukałem pracownika do swojego sklepu, trafił się chłop pasujący w wymagania i rzucił niską pensję która by go uszczęśliwiała. Tyle dostanie, a jak się sprawdzi to dostanie więcej. Jak się okaże że facet przynosi do firmy więcej $$$ niż planowałem to dlaczego mu trochę z tego nie odpalić? Wolny rynek. W moim biznesie to nie kasa w Tesco gdzie mogę posadzić kogoś po pół dniowym szkoleniu z obsługi kasy fiskalnej.

Bonczek - Czw 14 Maj, 2015

Przecież napisałem, że odpowiedź bardzo dobra :rotfl: co Ty ugrupowanie zmieniłeś? :lol2:
anjas - Czw 14 Maj, 2015

Bonczek napisał/a:
Odpowiedz Bronka bardzo dobra - potwierdził tym ze wie ze jest chujnia i nic z tym nie zrobi.
I po chłopie


powinien poradzić, żeby zaczął / zaczęła wałować ludzi na furach. Ludzie tego oczekują.
I głos Bonczka ma.

roj - Czw 14 Maj, 2015

anjas napisał/a:
powinien poradzić, żeby zaczął / zaczęła wałować ludzi na furach. Ludzie tego oczekują.
I głos Bonczka ma.


jest to pomysł





hej, Ty..

Bonczek - Czw 14 Maj, 2015

anjas napisał/a:
Bonczek napisał/a:
Odpowiedz Bronka bardzo dobra - potwierdził tym ze wie ze jest chujnia i nic z tym nie zrobi.
I po chłopie


powinien poradzić, żeby zaczął / zaczęła wałować ludzi na furach. Ludzie tego oczekują.
I głos Bonczka ma.


Lepiej niech idzie do uczciwej pracy w państwowej instytucji, tam dobrze sie ustawi i korzysta z kasy która po prostu trzeba wydać a i tak z tego nic nie ma, wtedy bedzie miała i spokoj i dobra kasę.

Roj :rotfl:

W sumie rzeczywiście miał leśniczy ciężkie zadanie, grunt ze ogarnął :>

anjas - Czw 14 Maj, 2015

Bonczek napisał/a:
Lepiej niech idzie do uczciwej pracy w państwowej instytucji, tam dobrze sie ustawi i korzysta z kasy która po prostu trzeba wydać a i tak z tego nic nie ma, wtedy bedzie miała i spokoj i dobra kasę.


Ale się odgryzłeś. Wow. Choć kręcenie liczników wciąż robi na mnie większe wrażenie.

was79 - Czw 14 Maj, 2015

:rotfl: :rotfl:


Bonczek - Czw 14 Maj, 2015

anjas napisał/a:
Bonczek napisał/a:
Lepiej niech idzie do uczciwej pracy w państwowej instytucji, tam dobrze sie ustawi i korzysta z kasy która po prostu trzeba wydać a i tak z tego nic nie ma, wtedy bedzie miała i spokoj i dobra kasę.


Ale się odgryzłeś. Wow. Choć kręcenie liczników wciąż robi na mnie większe wrażenie.


Nic osobistego, po prostu alternatywa do Twojej odpowiedzi. Na mnie większe wrażenie robi marnowanie kasy z podatków niż te liczniki, ale to jak wiesz jak każdego osobisty światopogląd ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group