To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

Janusz - Pon 23 Lut, 2009

lipa na maksa ten memoriał ;/ w zesżłym roku było naprawde przyjemnie, natomiast teraz jakos tak marnie ;/ fydi trza było dzwonic... stałęm ze znajomymi niedaleko na drugim przejezdzie... nie zatrzymywałem sie na dłuzej bo myslałem ze z ziomami jestes :)
qbus - Pon 23 Lut, 2009

Mastela mistrz... prawie seryjnym saxofonem takie czasy... gosc ma niesamowity talent.
Anonymous - Pon 23 Lut, 2009

Mastela niezły wynik faktycznie, mnie zaskoczył Maciek Steinhof. Wiedziałem, że pojedzie dobrze, ale żeby aż tak. Wspólnie z Kuzajem +5,2 sek, a obaj dostali 5 sek za szykanę.
106 - Śro 11 Mar, 2009

dobry artykul gdyby ktos chcial przeczytac o memoriale od srodka....

http://www.agalicyjski.pl...omments=1&id=49

oprocz ww nie pojechalo tez top subaru, 300KM, duzy plywajacy hamulec +
calkiem szybki kierowca... mimo zapewnien w styczniu ze wszystko ok i
zaproszenie do niego juz leci heh

Niemy - Śro 11 Mar, 2009

niezle jaja, i gdzie tu pamiec naszych mistrzow? :/
GeKo - Śro 11 Mar, 2009

Powiem sczerze byłem ciekaw kiedy sprawa wypłynie, bo słyszało się tu i ówdzie plotki.
qbus - Czw 12 Mar, 2009

List Grześka umieszczony jest także w najnowszym numerze WRC... został rozesłany po wszystkich internetowych serwisach rajdowych ale nie wiedzieć czemu nikt go nigdzie nie opublikował.
ade - Czw 12 Mar, 2009

po tym jak zobaczylem kilku wsumie debiutantow myslalem, ze praktycznie kazdy kto chcial mogl pojechac... a tu widze, ze takie kwiatki:D
106 - Czw 12 Mar, 2009

heh a tu do kazdego sponsora memorialu mozna dopasowac odpowiednia zaloge :D

BTW ade poskladalbys juz w koncu astre....

ade - Pią 13 Mar, 2009

106 napisał/a:
heh a tu do kazdego sponsora memorialu mozna dopasowac odpowiednia zaloge :D

BTW ade poskladalbys juz w koncu astre....


prosze o jakies ostrzezenie dla tego pana za off topic!!

106 - Pią 27 Mar, 2009

i po temacie:
Cytat:
Na marcowym posiedzeniu, Główna Komisja nałożyła również kary. Zawieszono na rok licencje sędziowskie Wojciechowi Śliwowskiemu, a także dyrektorowi Memoriału w Wieliczce, Andrzejowi Borowiczce. Komisja stwierdziła nieprawidłowości i przekroczenia uprawnień przy organizacji Memoriału. Członkom ZSS Memoriału udzielono pisemnego upomnienia za niedopełnienie art. 66, 140 i 141 Międzynarodowego Kodeksu Sportowego.

GeKo - Pią 27 Mar, 2009

I bardzo dobrze, że ktoś beknął za to.
Loko - Pią 27 Mar, 2009

Ojej, pan Borowiczka to chyba ten niemiły człowiek od anwy, który nas opierdalał z fydim :rotfl:
fydi - Pią 27 Mar, 2009

chyba na pewno tak :) nie spodziewałem się takiej kary
ade - Sob 28 Mar, 2009

Loko napisał/a:
Ojej, pan Borowiczka to chyba ten niemiły człowiek od anwy, który nas szybko leci z fydim :rotfl:


bardzo nie mily lysy pan!! ale ja sie z nim na uzeralem... uff



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group