To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Snowboard

Rudello - Czw 24 Wrz, 2009

Podziwiam te lejczony

http://www.youtube.com/watch?v=toS6a1fDjEk

I troche funky styl

http://www.youtube.com/watch?v=toS6a1fDjEk

P.S w tym roku musze wyjechać w góry :faja:

Młody Papież - Czw 24 Wrz, 2009

troszke źle Ci się wkleiło... wiec nie wiem czy to te lejczony czy funky styl :rotfl:
Koto - Pią 25 Wrz, 2009

Marek23 napisał/a:

Oto zwiastun filmu snowboardowego, jeśli chodzi o poziom jazdy to chyba przebije wszystko w tym roku.

http://video.mpora.com/watch/06a7KbrxL/


Zapowiada się nieźle, oby tylko ilośc jibbingu i reszty była zrównoważona bo ostatnimi czasy to za dużo wszędzie tych rurek, murków, ścian i skakania dropów.

Ciekawe jaki film i kiedy przebije rozmachem That's It That's All.
Choc dla mnie faworytem poprzedniej zimy i tak był Double Decade :)

Anonymous - Pią 25 Wrz, 2009

Koto napisał/a:

Zapowiada się nieźle, oby tylko ilośc jibbingu i reszty była zrównoważona bo ostatnimi czasy to za dużo wszędzie tych rurek, murków, ścian i skakania dropów.



Zgadzam sie w 100% z przedmówca,
Pozdrawiam z Krakowa kolege Marka

JG

Marek23 - Pią 25 Wrz, 2009

Tak, jibing(rurku, murki,itd) jest ok, ale ostatnio za dużo go w tym jakby nie było górskim sporcie. Myślę, że They came from będzie super, zobaczymy.

Za parę dni wrzucę drugi teaser Friends for Friends, dziś go składaliśmy.

Michał - Pią 25 Wrz, 2009

gdzie go składacie ? domowe warunki czy studio ??
Marek23 - Pią 25 Wrz, 2009

Mamy ogarniętego zioma, który zna się filmach i sam dobrze jezdzi na desce.
To nasza pierwsza produkcja, poza tym skupiamy sie przede wszystkim na snowboardzie, humorze i generalnie dobrej akcji. W przyszlym roku film bedzie gruby wypas, bo bedziemy krecic caly rok. Ale juz ten na pewno nie rozczaruje, bedzie premiera w Wawie i w Krk.
Odpowiadajac jednak na pytanie, to warunki domowe... idea filmu opiera się na tym, ze każdy z naszej ekipy jest również filmowcem i sam decyduje, jaki kawałek i triki będzie miał w swoim przejeździe. Summa summarum, nie zawsze ujęcia HD, ale za to entertaiment pierwsza klasa.

Michał - Sob 26 Wrz, 2009

wow !!
no to szacun !! domowa produkcja która będzie w kinach !! gratki !!

Marek23 - Sob 24 Paź, 2009

A tu drugi teaser naszej produkcji z datami premier... Może jeszcze dojdzie Warszawa.
http://vimeo.com/7221309

Michał - Sob 24 Paź, 2009

szczerze to średni.
Marek23 - Sob 24 Paź, 2009

Michał napisał/a:
szczerze to średni.

Po pierwsze to tylko teaser, film to cos calkowice innego. Dwa, to snowboardowa akcja, nie ma nic wspolnego z high tech kamerami, wysięgnikami i powtarzaniem jednej akcji iles razy.

anjas - Sob 24 Paź, 2009

Marek, a w filmie będzie jakaś fabuła? Opowiada o czymś czy tylko o kimś, w sensie o Was? Czy jeśli ktoś Was nie zna znajdzie w tym filmie coś dla siebie?
Bardzo jestem ciekawy i kibicuję.
Czy pełną wersję będzie można obejrzeć gdzieś oprócz kina?

Marek23 - Sob 24 Paź, 2009

anjas napisał/a:
Marek, a w filmie będzie jakaś fabuła? Opowiada o czymś czy tylko o kimś, w sensie o Was?

Generalnie bedzie to klasyczny film snowboardowy, gdzie paru snowboardzistów ma swoje przejazdy, poza tym jest częśc ze znajomymi, intro i outro filmu. Wszystko z różna muzyką, dużo humoru, no i wypadków. Film będzie dośc krótki, dlatego też nawet laik z chęcią go obejrzy, bo nie będzie to pół godziny non stiop trików,gdzie musisz byc serio fanem tego sportu, żeby to ogladac na pelnej koncentracji.

Sam teaser to zajawka i w filmie nie będzie nic z niego, w sensie montażu. Trochę mi sie nie podobają kolory i prześwietlenia,ale nad finalna wersją będę czuwał ja, więc takie rzeczy tam sie nie wkradną.

Poza tym na przykład moje triki będą poprzeplatane z pościgiem na dwóch "maszynach"
który został nakręcony profi kamerą HD, a przy tym jest śmieszny jak cholera.


anjas napisał/a:
Czy pełną wersję będzie można obejrzeć gdzieś oprócz kina?

Tak, powstanie strona internetowa, gdzie po premierach bedzie mozna sciagnąc cały film.

Poza tym dopiero na ten sezon projekt rusza pełną parą, kręcenie całą zimą, wyjazd gdzies w nieznane helikopterem, wiecej zjebów, większe skocznie,itd...

Wszystkich zapraszam do Krk, z 2 ziomami przy okazji premiery robimy urodziny...

Michał - Sob 24 Paź, 2009

Cytat:
Film będzie dośc krótki, dlatego też nawet laik z chęcią go obejrzy,

bardzo dobrze ... wiele osób tego nie rozumie i chcą DLUUUUGIE filmy ...

Marek23 - Sob 24 Paź, 2009

Michał napisał/a:
bardzo dobrze ... wiele osób tego nie rozumie i chcą DLUUUUGIE filmy ...

Wiem, dlatego mi chodziło o to, że masz 10 minut jeb.niecia i po masz lekki niedosyt.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group