To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 WRC, RSME, IRC itp

106 - Śro 09 Wrz, 2009

Bad-i napisał/a:
106 napisał/a:
... i z niewiadomo jakich powodow solberg zamiast spec 2008 dostanie w tej samej
cenie top 2009 ;D


mysle ze nawet nie bedzie tematu ceny ;)

Peter:
"Obecnie trenuję dwa razy dziennie i czekam na finisz tegorocznego sezonu
w nowym samochodzie. Nie miałem tak dobrego pojazdu od 2004 roku."
:rotfl: ja jebie mistrz

Bad-i - Śro 09 Wrz, 2009

ciekawe ile prywatnych cytryn przygotuja miejscowi............
kamil - Śro 09 Wrz, 2009

Staram się już nie dyskutowac na temat SL bo nie wiem czy jego małomównośc i taka postawa wychodzi od skromności. Każdy ma swojego ulbieńca i faworyta.Ma tytuł 5 krotbnego MŚ i chwała mu.

Co do rajdów i F1 to nigdy nie twierdziłem, że F1 jest bardziej emocjonująca. Zgadam się w 100% rajdy to sa emocje a F1 to znacznie większa statyka. Jestem zwolennikiem rajdów niż płaskich wyścigów. Chodziło mi jedynie o to , że podczas hegemonii Szumachera to widowisko tez specjalnie nie było zaskakujące. Show jednego człowieka - jednego teamu. Dlatego pozwoliłem sobie porównać sytuacje z WRC do F1 i jest to moje subiektywne zdanie.

kamil - Śro 09 Wrz, 2009

Peter: Jeszcze nigdy nie byłem tak zmotywowany - powiedział Petter. - Celem jest zwycięstwo, a co najmniej walka o wygraną w ostatniej rundzie w Walii. Samochód ma trzy nowe rzeczy, które założono w C4 Sebastiena Loeba. Naprawdę wierzę, że będę mógł rywalizować o pierwsze miejsce. Loeb jest bardzo dobry na asfalcie, ale w trakcie hiszpańskiej rundy będę mógł się przekonać, na ile zdołam mu dorównać. A w Walii już mocno się skoncentruję.
Marek23 - Śro 09 Wrz, 2009

Cytat:
Tak rajdy są dla wyników, ale czym sa wyniki bez show ? Myślisz, że kibice to tylko zbędna otoczka rajdów ? Tokwintesencja rajdów i tego będę bronił.

Jako kibic rajdowy oczekuję od kierowców konkretnego zap.ierdalania. I ten warunek najlepiej spełnia Loeb. Mam gdzieś czy jakiś driver podchodzi do kibiców, tańczy na masce,itd. Tu chodzi o zapie.rdalanie, cała reszta to mało ważny szczegół.
kamil_wrc napisał/a:
Loeb jest bardzo dobry na asfalcie, ale w trakcie hiszpańskiej rundy będę mógł się przekonać, na ile zdołam mu dorównać.
:lol2:
Solberg jest dobrym kierowcą,ale na suchym asfalcie nigdy nie błyszczał. Jak będzie mokro to ma szansę n 3 miejsce.

kamil - Śro 09 Wrz, 2009

Ja tez mam gdzies jak jakiś kibic podchodzi do kibiców :) Siedze z zoomem dalej strzelam foty :)
pozdrawiam ;)

Marek23 - Śro 09 Wrz, 2009

kamil_wrc napisał/a:
Ja tez mam gdzies jak jakiś kibic podchodzi do kibiców :)
:rotfl: Już poprawiłem... tak czy owak, to są rajdy, jak ktoś musi nadrobić braki za kierą tancząc z kibicami to jego sprawa.
kamil - Śro 09 Wrz, 2009

dobra, dobra już peace bo nie chcę się wdawac w dyskusję nierozstrzygalną :)
Kazdy ma swoje zdanie i wolno mu tego bronić.

martin.h - Śro 09 Wrz, 2009

Ja też jestem fanem starych MŚ z lat 90-tych gdzie było ostre za.pier.dalanie i conajmniej kilka typów do zwycięstwa: Makinen, McRae, Burns, Kankunnen, Sainz, Panizzi to były czasy. Obecnie MŚ schodzą na psy, jest 2-3 kierowców, którzy mogą wygrać, reszta to tylko tło. Nic nie zapowiada aby miało się coś zmienić więc cieszmy się tym co mamy.

Kamil piszesz, że Loeb jest mało medialny. Ja już wolę jak wykonuje dobrze swoją robotę niż zabawia publiczność, a jeździć to on potrafi świetnie o czym świadczy 5 tytułów mistrzowskich.

Gaydek - Śro 09 Wrz, 2009

Cytat:
Jako kibic rajdowy oczekuję od kierowców konkretnego zap.ierdalania. I ten warunek najlepiej spełnia Loeb. Mam gdzieś czy jakiś driver podchodzi do kibiców, tańczy na masce,itd. Tu chodzi o zapie.rdalanie, cała reszta to mało ważny szczegół.

Agri do sześcianu :) .

Mick - Czw 10 Wrz, 2009

martin.h napisał/a:
Ja też jestem fanem starych MŚ z lat 90-tych gdzie było ostre za.pier.dalanie i conajmniej kilka typów do zwycięstwa: Makinen, McRae, Burns, Kankunnen, Sainz, Panizzi to były czasy. Obecnie MŚ schodzą na psy, jest 2-3 kierowców, którzy mogą wygrać, reszta to tylko tło. Nic nie zapowiada aby miało się coś zmienić więc cieszmy się tym co mamy.



Dokładnie tak jest.
dlatego dobrym rozwiązaniem jest przerzucenie się na IRC bo tam mamy wiele typów do zwycięstwa, nawet z Sołowowem na czele ;D - ale to w przypadku miestzostw Europy

Koto - Czw 10 Wrz, 2009

Marek23 napisał/a:
Jako kibic rajdowy oczekuję od kierowców konkretnego zap.ierdalania. I ten warunek najlepiej spełnia Loeb. Mam gdzieś czy jakiś driver podchodzi do kibiców, tańczy na masce,itd. Tu chodzi o zapie.rdalanie, cała reszta to mało ważny szczegół.


Agri, agri!

A niech jest cyborgiem i ma w dupie show czy nawet kibiców, byle zapier.dalał.
Dlatego podziwiam i kibicuję Loebowi :)

martin.h - Czw 10 Wrz, 2009

Podobno Loeb śledzi ten temat i wystąpi w następnym tańcu z gwiazdami :faja:
martin.h - Czw 10 Wrz, 2009

Apropo IRC to jutro rusza Rally Principe de Asturias. Czeka nas ciekawa walka pomiędzy pretendentami do tytułu: Meeke'em i Kopecky'm. O zwycięstwo napewno powalczą lokalesi: Hevia (wraca po dłuższej przerwie, a jest bardzo szybki) i Vallejo (w mocnym Porsche).

Ja już czekam na filmik od Miguela, a tymczasem wyniki z testowego:

WYNIKI ODCINKA TESTOWEGO
Hevia (Skoda) 1.46,0 (5)
Meeke (Peugeot) 1.46,6 (5)
Kopecky (Skoda) 1.47,2 (5)
Vouilloz (Peugeot) 1.48,1 (3)
Loix (Peugeot) 1.48,4 (5)
Basso (Fiat) 1.48,5 (5)
Sołowow (Peugeot) 1.49,5 (5)
Fontana (Peugeot) 1.49,9 (4)
Fuster (Fiat) 1.49,9 (5)
Gardemeister (Opel) 1.51,6 (5)
Wilks (Proton) 1.51,6 (5)
Maurin (Skoda) 1.54,5 (3)
Vinyes (Renault) 1.54,5 (4)
Marquez (Mitsubishi) 1.55,3 (4)
Burkart (Suzuki) 1.55,4 (4)
Guerra (Mitsubishi) 1.55,9 (4)
Senra (Mitsubishi) 1.56,0 (3)
Perez (Renault) 1.56,0 (5)
Arias (Renault) 1.56,6 (5)
Wittmann (Mitsubishi) 1.57,2 (3)

KLASYFIKACJA RFEDA
Vallejo (Porsche) 1.46,4 (4)
Garcia Ojeda (Subaru) 1.49,1 (4)
Pons (Mitsubishi) 1.49,8 (3)
Lujua (Mitsubishi) 1.53,9 (5)
Ceballos (Subaru) 1.58,0 (3)

qbus - Czw 10 Wrz, 2009

No ale Porsche nie zabiera pkt uczestnikom IRC. Ja do zwyciestwa typuje Hevie, jedize Skodą a to w tym momencie najlepsze S2000 i bardzo dobrze zna rajd. Mam nadzieje że drugi będzie Janek Kopecky... tak apropo to czytając relacje z rajdu Barum zdałem sobie sprawe z tego że mamy czechom czego zazdroscic. W sumie ja bardzo zazdroszcze. Czeski zawodnik w czeskim samochodzie wygrywa najważniejszy czeski rajd. Niestety ale u nas taka sytuacja nie może mieć miejsca.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group