To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

fydi - Sob 16 Maj, 2009

Wyniki on-line http://rally.walter.pl/20...eral&refresh=60

106 już nie jedzie :(

lukp - Sob 16 Maj, 2009

Pogoda fatalna jak wyszło słońce było oki, widziałem clio Lubiaka fajnie się odpycha :)
Jeden odcinek chyba przerwali przez nawalonych kibiców :( , Virnik lekko fura poobijana :)

Kajto wygrał, gratulacje :) :)

GeKo - Sob 16 Maj, 2009

Bardzo, ale to Baaardzo się cieszę że Kajto dał radę w nowej furze, a jeszcze bardziej się cieszę, że chłopaki w starych trupach, pogonili Type-Ry. Zwłaszcza Elżbieciak, szkoda że nie udało mu się obronić przed Szeją, ale i tak wynik luks. Mikołajczyk jechał na skrzyni złożonej od Czechów. I jakby nie kara wyjąłby rajd.
Anonymous - Sob 16 Maj, 2009

Właśnie wróciłem, zmęczony jak cholera, spędziłem 5 godzin na patelniach walimskich w mokrych butach. Niestety wybrałem dzisiaj 2 odcinki które dla pucharu były odwołane :/ Rozmawiałem z Qbusem na mecie - zmęczeni ale zadowoleni :) na ostatnim przejezdzie patelni pojechali najbardziej widowiskowo z wszystkich osiek w pucharze :)
Jesli chodzi o generalkę to wreszcie zaczęło coś się dziać :) Dobrze że znowu jest walka o sekundy, oby tylko budżetowe problemy nie sprawiły że ktoś z tej walki będzie musiał odpaść...
Kierując się osobostymi preferencjami ciesze się z wygranej Kajetanowicza, myśle że Bouffier też dziś pokazał sie ze świetnej strony, hm... licze na Kuchara, oby było lepiej... daże go dużą sympatią jako człowieka, ale trzeba przyznać że jazdą odstaje troche jeszcze od najlepszych.
Totalnym nieporozumieniem było odwołanie drugiego przejazdu Walimia dla pucharowiczów. Kilku (4-5) nawalonych kolesi zaczęło coś świrować, a po przejeżdzie stawki RSMP i zaryciu przez jednego z nich łbem o kostkę... pobili się miedzy sobą, ok 10 policjantów(wzmocnionych później kolejną dziesiątką posiłków) i mniej wiecej tylu samo safeciarzy nie wiedziało co zrobić :/ ... więc nadjechał ZayebiściePanWaży delegat i... odwołał przejazd. Dodam że ustawienie reszty ludzi za taśmami do wolnego przejazdu (!)trwało jakieś 20 sekund...

fydi - Sob 16 Maj, 2009

AndreXSi napisał/a:
nadjechał ZayebiściePanWaży delegat i... odwołał przejazd

szczerze to Ty mu się dziwisz? bo ja nie i zrobiłbym to samo. sorry, ale żeby w tak kultowym miejscu dochodziło do takich rzeczy...

Anonymous - Sob 16 Maj, 2009

Dziwie się, bo wystarczyło jedno polecenie do safeciarzy lub policjantów i sytuacja byłaby opanowana. Ale łatwiej było odwołać przejazd...
michool_vt - Sob 16 Maj, 2009


106 - Sob 16 Maj, 2009

polos nam poszla w kosmos... :/

szkoda bo zalozylismy slika na przod i zaczynalo sie robic fajnie... takie rajdy

Niemy - Nie 17 Maj, 2009

czemu tej C2'ki przodem nie wyciągał z poślizgu?

dupa nie kierowca :crazy:

szymlorek - Nie 17 Maj, 2009

na mokrej kostce brukowej przy takiej specyfice jaka tam panuje uratować mógłby się tylko wyrzucając kotwicę.. ;)

Szkoda strasznie- widziałem go na tym odcinku trochę wcześniej na łączniku z Glinna i jechał naprawdę szybko i odważnie mimo niesprzyjających warunków.

fydi - Nie 17 Maj, 2009

Niemy napisał/a:
czemu tej C2'ki przodem nie wyciągał z poślizgu?

dupa nie kierowca :crazy:


to jest mokra kostka walimska :) za duża prędkość żeby cokolwiek zrobić.

ehh szymlorek był pierwszy ;)

GeKo - Nie 17 Maj, 2009

Niemy napisał/a:
czemu tej C2'ki przodem nie wyciągał z poślizgu?

dupa nie kierowca :crazy:


On próbował postawić auto bokiem, niestety zbyt późno. Prędkość za duża.

Niemy - Nie 17 Maj, 2009

ok, nie wiedziałem, ze jest mokra ;)
qbus - Nie 17 Maj, 2009

andre dawaj filmik z tych patelni :)

wiecej napisze jak sie odkopie z wszystkiego, rajd przejebany, predkosci grube, ok 2 paczki na spadaniach w kamionkach, kibice byli mega zadowoleni z jazdy, sadzilismy boki gdzie sie dalo, nawet na nawrotach pod gore. byl fun! czasy na tym bardzo ale to bardzo tracily ale kierowca sie bawil samochodem.


udowodnienie moich slow w formie foto

Marek23 - Nie 17 Maj, 2009

Jak to jest teraz z przyznawaniem pkt w RSMP? W sensie poszczególnego dnia i całego rajdu?

Teraz juz wiem za co nie lubię Kuchara. Wypowiedź na autoklubie, że jest rozczarowany swoim szkolnym błędem, który pokrzyżował mu plany. Rozumiem, że chodzi mu o to, że nie wygrał... Tylko, że za falstart dostał 10 sekund, a do Kajta Stracił 14,8 sekundy. Czy ta ciota Kuchar nie potrafi liczyć?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group