To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Rajd Barbórka (Barbóbrka) 2009

kubas - Śro 04 Lis, 2009

hehehehehe przeciez na zeran wchodzimy przez dziure w plocie za free a na karowa stoimy w miejscu gdzie nie sprawdzaja biletow no i git :D
martin.h - Śro 04 Lis, 2009

kubas napisał/a:
hehehehehe przeciez na zeran wchodzimy przez dziure w plocie za free a na karowa stoimy w miejscu gdzie nie sprawdzaja biletow no i git :D


OK, czyli ekipa HH.org musi trzymać się razem :D

Przem_106 - Śro 04 Lis, 2009

Barborka to przereklamowany rajd wkolo smietnika, ktory podobnie jak Nasza-klasa juz dawno sie znudzil. Obejzycie jeszcze z raz lub dwa i to samo stwierdzicie :lol2:
M - Śro 04 Lis, 2009

Przem_106 napisał/a:
Barborka to przereklamowany rajd wkolo smietnika, ktory podobnie jak Nasza-klasa juz dawno sie znudzil. Obejzycie jeszcze z raz lub dwa i to samo stwierdzicie :lol2:

Wlasnie uruchomiłeś machinę destrukcji i tortur ;D

Marek23 - Śro 04 Lis, 2009

Piekne słowa...
k-mart - Śro 04 Lis, 2009

[quote="Przem_106"]Barborka to przereklamowany rajd wkolo smietnika, ktory podobnie jak Nasza-klasa juz dawno sie znudzil. Obejzycie jeszcze z raz lub dwa i to samo stwierdzicie[/quote]

hahaha juz nie raz mialem napisac to samo, ale nie chcialem nikogo obrazac :rotfl:

PieQt - Śro 04 Lis, 2009

może i wokół śmietnika - i chuj, ja tam lubię oglądać Barbórkę - i widziałem ją więcej niż 2 razy

inne rajdy też widziałem, każdy ma inny klimat - a barbórka ma klimat warszawski ;-)

Marek23 - Śro 04 Lis, 2009

PieQt napisał/a:
a barbórka ma klimat warszawski ;-)

W wielu przypadkach takie określenie świadczy pozytywnie,ale w przypadku rajdu oznacza to, że ten jest do niczego.

PieQt - Śro 04 Lis, 2009

jednak jest to jedyna impreza, która potrafi tak przebić się w mediach

co do klimatu, to na końcu był uśmiech

M - Śro 04 Lis, 2009

Marek23 napisał/a:
PieQt napisał/a:
a barbórka ma klimat warszawski ;-)

W wielu przypadkach takie określenie świadczy pozytywnie,ale w przypadku rajdu oznacza to, że ten jest do niczego.

nie wiem Marku z czym tobie "klimat warszawski" sie dobrze kojarzy
chyba nie chciales wywolywac burzy ale my wiemy ze nie jest tu wcale pieknie

Jacek - Śro 04 Lis, 2009

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...zakończmy tym staropolskim frazesem dyskusję tą :faja:
Marek23 - Śro 04 Lis, 2009

Cytat:
nie wiem Marku z czym tobie "klimat warszawski" sie dobrze kojarzy
chyba nie chciales wywolywac burzy ale my wiemy ze nie jest tu wcale pieknie

Jak bylem gnojkiem to jarałem sie warszawskim klimatem deskorolkowym. Poza tym w Wawie jest wiele fajnych miejsc, a że na tym forum słyszymy tylko o kartoflanej Placie to inna sprawa.
Cytat:

jednak jest to jedyna impreza, która potrafi tak przebić się w mediach

Nie rozumiem argumentu. Skoki Małysza tez oglądasz?

PieQt - Śro 04 Lis, 2009

to ja ci wytłumaczę, Barbórka tak lekceważona przez kibiców rajdów, robi medialnie więcej niż wszystkie inne rajdy w randze mistrzostw polski razem wzięte

aby było więcej sponsorów, więcej czasu antenowego w TV potrzeba nowych kibiców, a nie tych już oddanych rajdom

Bad-i - Śro 04 Lis, 2009

kurczaki niestety start załogi FOSPOLBIS Rally Team stoi pod duzym znakiem zapytania. Byłem dzisiaj u blacharza, oprocz niestety bardzo wysokich kosztow naprawy problemem jest czas jaki pozostal do Barbórki :(

Jezeli sie uda to bedzie to dosłownie na "za pięć 12"

Marek23 - Śro 04 Lis, 2009

PieQt napisał/a:
to ja ci wytłumaczę, Barbórka tak lekceważona przez kibiców rajdów, robi medialnie więcej niż wszystkie inne rajdy w randze mistrzostw polski razem wzięte

aby było więcej sponsorów, więcej czasu antenowego w TV potrzeba nowych kibiców, a nie tych już oddanych rajdom

Nie do końca. Barbórka jest kjsem, który tak naprawdę nie pokazuje prawdziwej natury rajdów. Oczywiście dla laików jest atrakcyjna i niech sobie jest, ale chyba bym musiał upasc na głowę, żeby pojechac obejrzec cos takiego. A by rajdy w polsce sie rozwijały, musi się wiele zmienic w PZM, który zawsze na koniec sezonu odprawia sobie rajd w Warszawie. A po zadowoleni działacze razem z "prezesami" idą na wóde i dziwki w stolicy, mówiąc o tym jak to w tym sezonie pieknie było.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group