To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Rajd Świdnicki

Anonymous - Śro 21 Kwi, 2010

my będziemy mieli prawdopodobnie skuter peugeota... cos czuję że jednak będę z buta na strefe tankowania latał, bo sie rozkraczy :rotfl:
Bad-i - Śro 21 Kwi, 2010

o kierwa jak oni to losowali ??
Anonymous - Śro 21 Kwi, 2010

nie losowali tylko jest wg. kolejnosci numerow. Dalekie numery majace serwisy bliżej to ci którzy wystapili o sasiadujace stanowiska z innymi ekipami.
Generalnie od naszych stanowisk do strefy tankowania jest jakieś 800m - 1km :rotfl:

szymlorek - Śro 21 Kwi, 2010

o karwa co miejsca macie nie do końca szczęśliwe to nie mam słów :D

Chłopaki ode mnie bliżej środeczka na szczęście :)

Bad-i - Śro 21 Kwi, 2010

AndreXSi napisał/a:
nie losowali tylko jest wg. kolejnosci numerow. Dalekie numery majace serwisy bliżej to ci którzy wystapili o sasiadujace stanowiska z innymi ekipami.
Generalnie od naszych stanowisk do strefy tankowania jest jakieś 800m - 1km :rotfl:


no chyba zartujesz ze 800 m ???? Latwo policzyc; ilosc stanowisk x 6 metrow srednio

edit: policzylem jak bedzie 400 to gora, i jakos nie wierze w te miejsca. Zobacz ze nigdzie nie ma ze jest numer po numerze

Anonymous - Śro 21 Kwi, 2010

liczylem wg. mapki. od skrzyzowania z inżynierską do skrzyzowania z witosa jest ok. 600 m, a to jeszcze troche dalej
Bad-i - Śro 21 Kwi, 2010

dobry mechanik z baniakiem przebiegnie to w minute. Jezeli chodzi o miejsca to na bank byly losowane (wszystkie wspolne sa zaznaczone na jednym miejscu serisowym)
szymlorek - Śro 21 Kwi, 2010

Były chyba losowane bo my nie znamy załogi 146 a są koło nas według planu ;)
Anonymous - Śro 21 Kwi, 2010

mały edit: dobra, yebua mi sie skala :rotfl: ogółem bedzie okolo 600 max 700 metrów

Numery hm... w sumie sie nie zaglebiam, tak zrobili i kij im w oko...

Bad-i napisał/a:
dobry mechanik z baniakiem przebiegnie to w minute

kurfa, z moja kondycja to zejde na zawal :rotfl: juz raz mialem taki sprint na karkonoskim z wozkiem z pelna beczka... pozniej 5 min lezalem na macie odpoczywajac :rotfl:

szymlorek napisał/a:
Były chyba losowane bo my nie znamy załogi 146 a są koło nas według planu


tez bedziesz? wpadać na karkówę do stanowiska 158! :D

szymlorek - Śro 21 Kwi, 2010

AndreXSi napisał/a:
tez bedziesz? wpadać na karkówę do stanowiska 158! :D


Rajd mam pod domem, koledzy startują choć w okrojonej liczbie nie mniej jednak jak mogłoby mnie zabraknąć! :D

Będę przy stanowisku 115, chociaż nie cały czas bo przy okazji muszę cyknąć trochę fotek chłopakom w boju ;)

Przem_106 - Śro 21 Kwi, 2010

Panowie, to macie bardzo słabą kondycję ;D Własnie wrociłem z treningu biegowiego - 15km w 1 godzinę :rotfl:
Anonymous - Śro 21 Kwi, 2010

spoko, co prawda nie wiem jak wyglądasz, ale bede szukal przy Tobie tej laski z avataru :D
106 - Śro 21 Kwi, 2010

AndreXSi napisał/a:
wpadać na karkówę do stanowiska 158! :D

ok bede ze swoim widelcem :rotfl:

szymlorek - Śro 21 Kwi, 2010

Cytat:
spoko, co prawda nie wiem jak wyglądasz, ale bede szukal przy Tobie tej laski z avataru :D


Razem ze 106stym damy się łatwo rozpoznać



:rotfl:

Anonymous - Śro 21 Kwi, 2010

ok, i załóżcie jeszcze śliniaki z nomexu :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group