To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 45 Rajd Krakowski

106 - Sob 17 Lip, 2010

i jeszcze kilka zdjec z prologu :)











Bad-i - Sob 17 Lip, 2010

szkoda Jedrusinkiego, Zawada w rzece :]
Bad-i - Sob 17 Lip, 2010

8 aut z A6 juz sie wysypalo :(

Jak nic sie nie stanie to Chuchała 3ci ;) - Banas ladnie zamiata towarzystwo

Anonymous - Sob 17 Lip, 2010

Bad-i napisał/a:
Zawada w rzece


ciągnie go do wody ....

Cartoon - Sob 17 Lip, 2010

Marcel 08 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Zawada w rzece


ciągnie go do wody ....


W taki upał wcale się temu nie dziwię... :P

GeKo - Sob 17 Lip, 2010

Bad-i napisał/a:
Banas ladnie zamiata towarzystwo
I to jest talent z kasą :D
jarek-malopolska - Sob 17 Lip, 2010

Własnie wróciłem, ogólnie to jestem załamany..mam spalony ryj od słońca i g.o.w.n.o się naoglądałem :wall:
W końcu wylądowałem na miejscówie która polecał Bartek (ogolnie stało tam kozacki Clio na złotej feldze z www.hothatch.org na bocznej szybie :faja: ), pierwszy przejazd wolny wiec moczyłem jajka w rzeczce, drugi na podbiciach z filmiku dwie stronki wyżej, trzeci na zejściu z głównej drogi ale tylko, ale tylko do pierwszej "dziury" bo juz mi się odniechaciało czekac..
Po pierwsze, juz nie znajduje słów na okoliczności, które dotykają Hankiewicza w tym sezonie, bo pech to mało powiedziane.. O ile Agnieszka jeszcze była w miare rozmowna, ogolnie jakoś lajtowo do tego podchodzi to murzyn myślałem, że się rozpłacze o_O Wysrała się półoś na pierwszym (wolnym!) przejezdzie, własnie na zejsciu z głównej drogi.. Szkoda mi gościa i to bardzo...
Poza tym bez większych fajerwerków, tylko Clio z numerem 100 (to juz chyba załoga jadaca bez pomiaru czasu) zwiedzała zielone i pojechała dalej, choć prawe koło skręcone było w prawo a lewe w lewo o_O

fydi - Sob 17 Lip, 2010

Byłem na pierwszym i drugim przejeździe Zawoi tam gdzie 106 poleciał :) Ogólnie oprócz tego że pierwszy przejazd zrobili wolny, co już mnie wkurzyło, to tak nudnego rajdu nie widziałem. W ogóle oglądanie rajdów to głupi pomysł :) To chyba był mój ostatni raz na dłuższą chwile :)
Miejscówka była naprawdę niezła mimo wszystko. Tubylcy nadal wspominają trzech dzielnych kierowców którzy "wyjebali" tam dwa lata temu :D .
W tym miejscu nie dość że był asfalt wybijający to pojawiły się dziury takie że pół auta można schować. Krótko mówiąc czołówka to szybko przeszła reszta kompletnie odpuszczała. Janik, i dwie 206 RC przeszły to bez odjęcia gazu za co należy się szacunek. Knopt tez świr żeby się pakować 106 w te dziury z taką prędkością. Przemek z Kubą odpuścili w tym miejscu, ale i tak zawias coś nie bardzo chyba ogarniał.

jarek-malopolska - Sob 17 Lip, 2010

Czyli na drugim przejeździe (pierwszym normalnym) musieliśmy byc gdzieś nieopodal siebie.. :P
fydi - Sob 17 Lip, 2010

tak musiało być. byłem koło tartaku, w koszulce hh.org oczywiście
106 - Sob 17 Lip, 2010

fydi napisał/a:
Miejscówka była naprawdę niezła mimo wszystko. Tubylcy nadal wspominają trzech dzielnych kierowców którzy "pomylony" tam dwa lata temu :D .

:jupi: hehehe :]

ponoc janecki gdzies tam tez urwal miske olejowal i zostal na odcinku.

Anonymous - Sob 17 Lip, 2010

jarek-malopolsk napisał/a:
Czyli na drugim przejeździe (pierwszym normalnym) musieliśmy byc gdzieś nieopodal siebie.. :P


Może staliście ramie w ramie , patrząc sobie głęboko w oczy ale mimo to sie nie zauwazyliscie ..... tak to czasem jest z szukaniem 2 połowki :rotfl: :rotfl:

106 - Sob 17 Lip, 2010

Czesio napisał/a:
jarek-malopolsk napisał/a:
Czyli na drugim przejeździe (pierwszym normalnym) musieliśmy byc gdzieś nieopodal siebie.. :P


Może staliście ramie w ramie , patrząc sobie głęboko w oczy ale mimo to sie nie zauwazyliscie ..... tak to czasem jest z szukaniem 2 połowki :rotfl: :rotfl:

moze nawet otarli sie o siebie stojac w tlumie rozentuzjazmowanych kibicow....

GeKo - Sob 17 Lip, 2010

No i tym razem Janik powyjaśniał wszystkich, już myślałem że się nie obudzi w tym sezonie, wspominając to co wyprawiał w 2005r VTI. Na krętym Rzeszowie to dopiero będzie miał szanse pogodzić chłopaków. Liczę na Banasia 2 raz w clio i jak równy z równym, z chłopakami co mają po 2-3 sezony na koncie. Hankiewicz chyba musi zmienić serwis :D
jarek-malopolska - Sob 17 Lip, 2010

fydi napisał/a:
tak musiało być. byłem koło tartaku, w koszulce hh.org oczywiście

Kurde, że nie zauważyłem koszulki, ja stałem po drugiej stronie ulicy, naprzeciw tartaku, zółta koszulka w paski, przypięte 42cm :lol2: i obiektyw Canonowski L 70-200, taki długi, biało-czarny, chyba nie było tam nikogo innego z lustrzanka :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group