To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - CARS

Marek23 - Pią 11 Mar, 2011

Jacek napisał/a:
nie że nie mogłem, tylko nie chciałem tego robić ;) sprzedawałem jak było i nic nie chcciałem zmieniać ziom...
trochę z dupy porównanie :faja:


No tak, ale zmieniac czego? Dla mnie ten kolektor duzo zmienia, dla typa ktory kupil nic.
Ja bym ci zaplacil za to, cena Twojego clio by nie spadla. Wiec czy to w sferze prywatnej czy tez biznesowej wyszlo z dupy i niesmak pozostal :]

Janusz - Pią 11 Mar, 2011

Cytat:
Jaca, ale Ty nie mogłes nawet ogarnąć swoich mechaników,żeby dla Twojego przyjaciela wyciągneli ten nkowy kolektor ssący :rotfl: Tak tam masz w firmie :lol2: :lol2: :lol2:


ziom ja go rozumiem, u mnie jest to samo, sam się nie mogę doprosić żeby mi coś ogarnęli, czasem trwa to 2 tygodnie.

Jacek - Pią 11 Mar, 2011

może niesmak u Cibie. Nauczony ostatnim doswiadczeniem z przysługami kosztowało mnie to dużo czasu a kolegę pieniędzy...jeśli chodzi o clio. był sprawny, zapierdalał i tyle. dawałem Ci seryjny kolektor w prezencie ale nie chciałeś się z tym bawić.
taka była moja decyzja i tyle jeżeli Cię to uraziło to już Twoaja sprawa. Nie było po Twojej myśli bo powiedziałem "nie" to znaczy że juz jestem nie fajnym kuplem z tego wynika tak? spoko

Jacek - Pią 11 Mar, 2011

Janusz napisał/a:
Cytat:
Jaca, ale Ty nie mogłes nawet ogarnąć swoich mechaników,żeby dla Twojego przyjaciela wyciągneli ten nkowy kolektor ssący :rotfl: Tak tam masz w firmie :lol2: :lol2: :lol2:


ziom ja go rozumiem, u mnie jest to samo, sam się nie mogę doprosić żeby mi coś ogarnęli, czasem trwa to 2 tygodnie.

Januszku, bzdury pleciesz. wiem jak jest u mnie w firmie, jak chcesz to zapraszam na obchód ;) jak bym chciał to w 15 minut miałbym to wyciągnięte. także chill

Marek23 - Pią 11 Mar, 2011

Jacek napisał/a:
może niesmak u Cibie. Nauczony ostatnim doswiadczeniem z przysługami kosztowało mnie to dużo czasu a kolegę pieniędzy...jeśli chodzi o clio. był sprawny, szybko leci i tyle. dawałem Ci seryjny kolektor w prezencie ale nie chciałeś się z tym bawić.
taka była moja decyzja i tyle jeżeli Cię to uraziło to już Twoaja sprawa. Nie było po Twojej myśli bo powiedziałem "nie" to znaczy że juz jestem nie fajnym kuplem z tego wynika tak? spoko

1.Ale po co mi seryjny kolektor,skoro mam takie dwa?
2. Wymiana kolektora ssącego to moment, nie mozna tam nic zepsuc, auto zyskuje pare koni. Dla kupujacego nie do wyczucia roznica. Wiec pytam sie gdzie tu potencjalne ryzyko kosztow czy innych problemow? Nie ma nawet najmniejszego.
3. Nie mieszam w to naszej znajomosci,wiec luz.
4. Dla mnie zachowales sie jak pies ogrodnika. Samemu Tobie by nie ubylo,a wrecz zyskalbys jakas mala kaske, a ja cieszylbym sie z paru koni w rajdowce wiecej.
5. Oczywiscie mozna powiedziec nie bo nie. I tu jedynie sie zastanawiam co Toba kierowalo.
Jacek napisał/a:

Januszku, bzdury pleciesz. wiem jak jest u mnie w firmie, jak chcesz to zapraszam na obchód ;) jak bym chciał to w 15 minut miałbym to wyciągnięte. także chill

Super Jacek,szkoda,ze przez tel mi co innego powiedziales.

M - Pią 11 Mar, 2011

martin.h napisał/a:
M napisał/a:
Z każdego topgear wyrywam strony z pedalskimi ciuszkami i kosmetykami, sprawia mi to ogromną przyjemnosc.


A ja chodzę sobie w takich pedalskich ciuszkach, ale po tej uwadze chyba zacznę się ubierać w męskie ubrania na bazarze xD

Co ty nie powiesz

Janusz - Pią 11 Mar, 2011

Jacek napisał/a:
Janusz napisał/a:
Cytat:
Jaca, ale Ty nie mogłes nawet ogarnąć swoich mechaników,żeby dla Twojego przyjaciela wyciągneli ten nkowy kolektor ssący :rotfl: Tak tam masz w firmie :lol2: :lol2: :lol2:


ziom ja go rozumiem, u mnie jest to samo, sam się nie mogę doprosić żeby mi coś ogarnęli, czasem trwa to 2 tygodnie.

Januszku, bzdury pleciesz. wiem jak jest u mnie w firmie, jak chcesz to zapraszam na obchód ;) jak bym chciał to w 15 minut miałbym to wyciągnięte. także chill


nie pije do Ciebie, odniosłem się do tego co powiedział Marek nie wiedziałem jak było, nie wnikam nie moja sprawa, myślałem ze chodziło o co innego jestem koniem

Jacek - Pią 11 Mar, 2011

Marek, masz rację. Jeste psem.
Marek23 - Pią 11 Mar, 2011

Określenie "pies ogrodnika" ma calkowicie inny wydźwięk niż nazwanie kogoś "psem". Wiec nie doszukiwalbym sie tutaj jakieś konkretnej obrazy Ciebie ziom... Po prosty zje.bales akcje,nie wiem czemu, kij z tym. Życie toczy sie dalej,nie bedziemy sie o ten kolektor klocic cal zycie :]
Jacek - Pią 11 Mar, 2011

i niech tak zostanie: ja zje.bałem, Ty jesteś ok ;)
Marek23 - Pią 11 Mar, 2011

Jacek napisał/a:
Ty jesteś ok ;)

Ja w tej historii jestem nijaki, po prostu zalezalo mi na kolektorze ziom.

Jacek - Pią 11 Mar, 2011

a mi na sprawnym aucie do sprzedania. to chyba wszystko w temacie.
Bart - Pią 11 Mar, 2011

Jacek napisał/a:
wiem jak jest u mnie w firmie, jak chcesz to zapraszam na obchód ;) jak bym chciał to w 15 minut miałbym to wyciągnięte


Jacek, masz jakiś warsztat? Nie wiedziałem szczerze mówiąc.

Marek23 - Pią 11 Mar, 2011

Jacek napisał/a:
a mi na sprawnym aucie do sprzedania. to chyba wszystko w temacie.

No tak, na seryjnym kolektorze by sie rozpadło. Znasz się na mechanice,a zachowujesz sie jak prenumerator Auto Świata.

Maciusiowy - Pią 11 Mar, 2011

Bart napisał/a:
Jacek napisał/a:
wiem jak jest u mnie w firmie, jak chcesz to zapraszam na obchód jak bym chciał to w 15 minut miałbym to wyciągnięte



Jacek, masz jakiś warsztat? Nie wiedziałem szczerze mówiąc.


coś z kolektorami chyba :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group