To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

Janusz - Sob 25 Wrz, 2010

Cytat:
poszedl przelew:d

ja pewnie z 2ch chetny bede mial;] wiec nie lam sie;d ekipa sie uzbiera!!:D


ej.... ej... nie...;p bo sie strasznie jaram kilecami... chyba bede gryzł parapet ... w tym miechu :P

anjas - Sob 25 Wrz, 2010

Janusz napisał/a:
gorzej jak z zona. Powiedz mu ze Ty swoja połowa jedziesz i hui... jak on nie chce to może siedzieć w swojej połowie naburmuszony.


chyba się nie zrozumieliśmy :D
Pralke mam z mikanem, ale Pieqt jest właścicielem połowy Kielc. Jak się chce tam wjechać to potrzebna jest od niego wiza ;)

Bonczek - Sob 25 Wrz, 2010

Niby jest ale można ułożyć tak próbę, że da radę coś urwać ;) np. wyjśćie z kartingu na owal gdzie na przeciwko masz bandę, parę osób tam urwało. Albo przy gruszcze takie przełamanie terenu przy tarce, że można urwać np coś spod samochodu :) plus oczywiscie jednostronna tarka na ktorej latwo sciagnac opone ;)
Loko - Sob 25 Wrz, 2010

rasta napisał/a:
Janusz napisał/a:
szykuje się mistrz wyścig i dobra konkurencja w N/A zresztą narazie nie ma żadnej fury turbo zgłoszonej :P


Chyba jednak przyjadę zrobić porządek :D


Ej ej, bo chyba jednak kupie komplet Toyo i przyjadę posprzątać po tym porządku ;D

Anonymous - Sob 25 Wrz, 2010

Ja się pytam ile może ważyć fabryczny speedline z 205gti?
Janusz - Sob 25 Wrz, 2010

Loko napisał/a:
rasta napisał/a:
Janusz napisał/a:
szykuje się mistrz wyścig i dobra konkurencja w N/A zresztą narazie nie ma żadnej fury turbo zgłoszonej :P


Chyba jednak przyjadę zrobić porządek :D


Ej ej, bo chyba jednak kupie komplet Toyo i przyjadę posprzątać po tym porządku ;D


te, a potem pożyczysz mi i ja pozamiatam ;p

gre - Sob 25 Wrz, 2010

oby tylko z tego sprzątania co wyszło ;)
Janusz - Sob 25 Wrz, 2010

no w poniedziałek wieczorem się okażę.... Musimy mieć co najmnije 16 osób na torze... zeby nie trzeba było dopłacać. Jest w tej chwili 7 wpłat. jak w pon. będę miał 14 to widze jakiś sens, wpłacenia jakiejś zaliczki za tor i mienia nadzieje ze jeszcze z dwóch do czasu tory się wyklaruje. ewentualnie jak zostanie 14 to się tam dopłaci po to 10 zł i będzie dobrze. Ale jak będzie z 10 wpłat to to nie ma sensu.
Lejek - Sob 25 Wrz, 2010

Piszę się, kasa poszła, mam nadzieje ze dojadę :) W Radomiu bedę pierwszy raz wiec licze na pomoc z prawej strony bardziej doswiadczonych ;)
M - Sob 25 Wrz, 2010

To jest najlepszy tor z gokartowych jakie znam, jest bardzo "user friendly" więc bez problemu sobie poradzisz. Jedyna rzecz o której trzeba pamiętać to że na radomiu nie tolerują wygłupów na torze.
Yarko - Sob 25 Wrz, 2010

M napisał/a:
To jest najlepszy tor z gokartowych jakie znam, jest bardzo "user friendly" więc bez problemu sobie poradzisz. Jedyna rzecz o której trzeba pamiętać to że na radomiu nie tolerują wygłupów na torze.


nie będzie niestety grupowego palenia kapcia :/

M - Sob 25 Wrz, 2010

Chodzi o to że nie można latac bokami np. bizon swoim rwd chcial polatac i nie mozna bylo.
Lejek - Sob 25 Wrz, 2010

M napisał/a:
Chodzi o to że nie można latac bokami np. bizon swoim rwd chcial polatac i nie mozna bylo.


Nie po to tam sie wybieram wiem w czym rzecz, zreszta fwd troche ciezko polatac co do palenia kapcia to troche bedzie szkoda zamierzam wskoczyc w R888 ;) Chodziło mi raczej o wskazówki gdzie cisnąc gdzie hamować i takie tam, prawdopodobnie bede jechał sam z Lbn wiec prawy na miejscu mile widziany. Zawsze to okazja sie poznać i być może wyszmuglować naklejkę :P

M - Sob 25 Wrz, 2010

Nie ma problemu - ja moge sie przejechac na prawym i doradzić, chociaz kierowca ze mnie srednio-slaby.
pP - Sob 25 Wrz, 2010

jade kufa!!!!!!!!!!!
hołk. kasę przeleję jutro :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group