To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP+RPP] 48 Barbórka Warszawska

martin.h - Pon 29 Lis, 2010

Bad-i napisał/a:
106 napisał/a:


dzifffki zabukowane...


bad-i zaoszczedzona kase wloz w pezota lub jakis czeski rajd z pucharu lausitz...
zawsze cos pozytywnego sie znajdzie ;)


nie nie zaoszczedzimy bo dziwki wziely przedpłate :]


Dzifki i wóda nigdy się nie zmarnują :D

Bad-i - Pon 29 Lis, 2010

ehh szkoda gadac, szkoda tylko czasu i kasy ktora poszla w przygotowanie samochodu na ten rajd.

Ciekawy jestem co prezes AK Centrum teraz wywalczy. Wiem ze zatrudnili jakiegos adwokata i maja cos tam walczyc.

grzech - Wto 30 Lis, 2010

AK polski z barborki zrobil maszynke do robienia pieniedzy i po to ten "event" (bo to nie jest rajd) istnieje.
Anonymous - Wto 30 Lis, 2010

Bad-i wydaje mi się, że cała akcja pomiedzy Witkiem a AKP to wyjdzie i tak źle dla Witka ...
Bad-i - Wto 30 Lis, 2010

Marcel napisał/a:
Bad-i wydaje mi się, że cała akcja pomiedzy Witkiem a AKP to wyjdzie i tak źle dla Witka ...


Nikt do konca nie wie na czym polega ta akcja....... Mnie w sumie nie interesuje jakie sa miedzy nimi problemy, martwi mnie to ze ludzie z AK Polskiego nie dopuscili nas do startu.

Anonymous - Wto 30 Lis, 2010

temat jest znany od 3 lat jak nie dłużej .... ile jazd było na BK w AKP - ja np dlatego przestałem jeździć tam ... teraz widać przenosi się na wyższy poziom niestety tylko ze stratą dla takich ludzi jak ty.

Witek traci ludzi cały czas miedzy innymi za swój temperament i podejście Sebastiana....

Bad-i - Wto 30 Lis, 2010

ale chodzi o to? www.ak-polski.pl ??

czy jeszcze o to ze Witek organizuje lepsze imprezy w Warszawie od Polskiego a oni nic mu nie moga zrobic?

CHRZANEK - Wto 30 Lis, 2010

Chore akcje się dzieją w tym sporcie :(
Anonymous - Wto 30 Lis, 2010

Chodzi zapewne o kasę i wiesz jaki jest Witek .... a Witek również do walki wykorzystywał Kałasza którego bardzo nieładnie również potraktował, ale to temat przy piwie a nie forum.

Niestety albo trzeba zaakceptować sytuację z AKC albo się niestety przenieść jak kilka osób zrobiło ....

Jaco - Wto 30 Lis, 2010

Hołka jednak zobaczymy, ale tylko na Karowej...


http://rallyonline.pl:84/...=pnews&&s=30357

Wrobel - Śro 01 Gru, 2010

http://www.rallyonline.pl...=pnews&&s=30363

mistrzowie...... o_O

GeKo - Śro 01 Gru, 2010

Gadowskiemu się udało, Badiemu jednak nie.
Jaco - Śro 01 Gru, 2010

Nie ogarniam tego, Bartek wystartował w większości rajdów z pucharu w sezonie i nie może pojechać, a goście którzy wzięli się z dupy są dopuszczani.. :wall:
jarek-malopolska - Śro 01 Gru, 2010

Jaco napisał/a:
Hołka jednak zobaczymy, ale tylko na Karowej...


http://rallyonline.pl:84/...=pnews&&s=30357


"- No i wszystko jasne - Fabia WRC, od Jacka Ptaszka, tylko na Karową - napisał Hołowczyc - Mam nadzieję, że dobrze chodzi bokami..."

Haha kurfa, Ptaszek nie boi sie o ta fabie, kiedyś juz Hołek sprawdzał jak jego auto chodzi bokami, była to Corolla WRC na prologu, stadionie zuzlowym, wiekszosc pewnie wie o czym pisze ;D :rotfl:

Kuner - Śro 01 Gru, 2010

martin.h napisał/a:
Chodzi o międzynarodówkę, która uprawnia do startu w klasie 3.

Uprawnia także licencja R1, ale "organizator zastrzega sobie prawo do niedopuszczenia w klasie 3 zawodnika z inna licencja niż R"



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group