To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Android Market

anjas - Czw 07 Cze, 2012

M napisał/a:
Andzeju a jakim kanalem poszla promocja tej aplikacji? Tzn jak przyjezdni sie dowiedza o tym?


Aplikacja jest częścią szerszej akcji. Informacja o akcji w wielu "kanałach": PKP, lotniska, MSZ, Policja, 500 tysięcy ulotek. (rozdawanie we wszystkich miastach w których są mecze + Kraków), duże zainteresowanie mediów - sporo relacji w TV, radio, prasie, necie. Właściwie wszystko za free, prócz kosztów papieru i farby na ulotki.

Poza tym aplikacja nie powstała tylko na euro. Już jest duże zainteresowanie wykorzystaniem jej w szkoleniu np. kasjerów, policjantów etc. No i oczywiście kilka milionów turystów, którzy przyjeżdżają do PL co roku, nawet bez euro.

M - Czw 07 Cze, 2012

anjas napisał/a:
Aplikacja jest częścią szerszej akcji. Informacja o akcji w wielu "kanałach": PKP, lotniska, MSZ, Policja, 500 tysięcy ulotek. (rozdawanie we wszystkich miastach w których są mecze + Kraków), duże zainteresowanie mediów - sporo relacji w TV, radio, prasie, necie. Właściwie wszystko za free, prócz kosztów papieru i farby na ulotki.

Mistrz :) naprawdę mega.

anjas napisał/a:
Poza tym aplikacja nie powstała tylko na euro. Już jest duże zainteresowanie wykorzystaniem jej w szkoleniu np. kasjerów, policjantów etc. No i oczywiście kilka milionów turystów, którzy przyjeżdżają do PL co roku, nawet bez euro.

Jasne, rozumie.

Bonczek - Czw 07 Cze, 2012

Reklamę widziałem nawet w autobusie/tramwaju, już nie pamiętam. Totalnie nieatrakcyjna.

Moim zdaniem takie aplikacje są gówniane bo sam dobrze wiesz jaki jest stopień zaawansowania fałszerzy, normalny człowiek nie odróżni tych pieniędzy. Sell story o tym, że ma to chronić ludzi jest trafiona bo na pierwszy rzut oka można się na to złapać ;)

Nadal są to pieniądze, którymi można było spłacić jakieś zadłużenie.

Dlatego neguje. PiTT aplikacje imitujące pierdzenie przynoszą chociaż zyski finansowe ;)

anjas - Czw 07 Cze, 2012

Bonczek napisał/a:
Reklamę widziałem nawet w autobusie/tramwaju, już nie pamiętam. Totalnie nieatrakcyjna.

Moim zdaniem takie aplikacje są gówniane bo sam dobrze wiesz jaki jest stopień zaawansowania fałszerzy, normalny człowiek nie odróżni tych pieniędzy. Sell story o tym, że ma to chronić ludzi jest trafiona bo na pierwszy rzut oka można się na to złapać ;)

Nadal są to pieniądze, którymi można było spłacić jakieś zadłużenie.

Dlatego neguje. PiTT aplikacje imitujące pierdzenie przynoszą chociaż zyski finansowe ;)


Bonczek, sorry, ale wygasujesz totalne bzdury. złotówki są stosunkowo rzadko podrabiane, są bardzo dobrze zabezpieczone, jedne z najlepiej zabezpieczonych pieniedzy na świecie.
Przy okazji euro pojawia się jednak sporo cwaniakow, którzy drukuja kasę na drukarce, wciskają stare banknoty sprzed denominacji. Akcja jest robiona wspólnie z policja i naprawdę pod tym wzgledem przemyślana.

Co do mało atrakcyjnych plakatów w tramwajach to jestem trochę zdziwiony... Bo nie kojarze, zeby cokolwiek poszło do ZTM... Moze sami coś wydrukowali ;d
Choć fakt, oficjalne plakaty nie są przepiękne, nie o to chodzi.

A tekst o tym, ze z tych pieniędzy które poszły na aplikacje można by spłacić zadłużenie położył mnie na łopatki. Chyba, ze zadłużenie warzywniaka z jednej dostawy marchewki :d

Bonczek - Czw 07 Cze, 2012

Ok Ty się znasz kto czego ile podrabia. Mam nadzieję, że ta aplikacja się komuś przyda, jako coś więcej niż gadżet ;)

Reklama była wyświetlana na monitorach, nie widziałem plakatów nigdzie ;)

Co do zadłużenia to właśnie każdy tak myśli i nic nie spłaca ;)

Miłego popołudnia :)

PiTT - Czw 07 Cze, 2012

Bonczek ma chyba gorszy dzień :)
fajnie jakby z budżetów przeznaczanych na specjalne cele, np. dział rozwoju innowacyjności w firmie, można było wyciągnąć kasę na spłatę zobowiązań wobec innych państw ;)

nadal nie bardzo rozumiem czemu tak negujesz tą apkę
wizualnie bardzo fajnie wygląda, wiadomo że nie będziesz z nią stał i sprawdzał pieniędzy, ale napisz mi proszę jakie masz aplikacje w telefonie i które są niezbędne w życiu codziennym

fajnie że coś takiego powstało i nie ma co dyskutować
nikt inny tej kasy by nie dostał i basta!
;)

M - Czw 07 Cze, 2012

PiTT napisał/a:
fajnie jakby z budżetów przeznaczanych na specjalne cele, np. dział rozwoju innowacyjności w firmie, można było wyciągnąć kasę na spłatę zobowiązań wobec innych państw

Ale dlaczego tak? Przecież to nie one zaciągały zobowiązania?

Bonczek - Czw 07 Cze, 2012

PiTT, Angry Birds :lol2:

A tak serio - zaznaczam tylko, że nie są niezbędne ale bardzo często z nich korzystam, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu:
kalendarz, przeglądarkę internetową, mapy, mail, shazam/soundhound, facebook, latarka, skaner qr, instagram/pixlomatic, google tłumacz, tvn player, repertuar kin, payback, 360camera, itaxi, prędkościomierz, laptimer, aplikacje dostępowe do banku, kiedyforsa, yanosik i mobilet itd. itd pomijając gry i jakieś tam gadżety :]

Fajnie, że powstała taka apka :]

PiTT - Czw 07 Cze, 2012

M napisał/a:
PiTT napisał/a:
fajnie jakby z budżetów przeznaczanych na specjalne cele, np. dział rozwoju innowacyjności w firmie, można było wyciągnąć kasę na spłatę zobowiązań wobec innych państw

Ale dlaczego tak? Przecież to nie one zaciągały zobowiązania?

M, taki przykład z dupy
równie dobrze mogłem napisać o pensji ochroniarzy ;)

chodzi mi o to że pewnie kasa była przeznaczona na konkretny cel, bez możliwości zmiany jej spożytkowania, więc argument o wykorzystaniu jej w innym celu jest bezpodstawny
:)

anjas - Czw 07 Cze, 2012

Bonczek napisał/a:
Ok Ty się znasz kto czego ile podrabia


Mam tym akurat trochę styczności.

Pójdz w poniedziałek Bonczku do działu marketing/promocji w swojej firmie i zażądaj, zeby zaprzestali działalności a ze swoich budżetów zaczęli spłacać dług Polski :) . Pewnie spotkasz się ze zrozumieniem ;)

Szanuje Twoje zdanie, ale argumenty są dla mnie zupełnie nietrafione.

Bonczek - Czw 07 Cze, 2012

anjas, za krótko tam pracuję, żeby mnie słuchali :faja:
Cassis - Śro 13 Cze, 2012

R.S. Monitor dostępny w końcu na Androida https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rsm&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5yc20iXQ..
siema - Pon 23 Lip, 2012

Racechrono na Androida już dostępne dla każdego w Google Play :)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.racechrono.app
Mocno im kibicuję, bo na Symbiana i WM to naprawdę świetna aplikacja. Teraz tylko czekać aż prześcignie w popularności Harry's GPS Laptimer z ajfona srafona! ;)

M - Pon 23 Lip, 2012

Dobre info - pobieram :)

Ja jeszcze napiszę że jest nowa darmowa nawigacja na andro i ajfona.
Navfree - oparte na openstreetmaps - jest polska i cała europa na pewno.
Jeszcze nie testowałem podczas jazdy.

zefir - Pon 23 Lip, 2012

aaa tego jaki polecacie do tego racechrono nadajnik gps?
bo chyba wew. nie bardzo :(



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group