To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2012

qbus - Nie 19 Lut, 2012

I tak btw. Grzyb jedzie pierwszy raz 4x4 po sniegu a drugi raz w ogole po luźnym.

Przy okazji:


Kornicki od 4:40 miazdzy system :)

martin.h - Nie 19 Lut, 2012

Kajto nadal łoi wszystkich :D
qbus - Nie 19 Lut, 2012

Cytat:
Michał Bębenek i Grzegorz Grzyb otrzymali po 30 sekund kary za brak tylnych zderzaków po wyjeździe z parku serwisowego. Zainkasowane kary nie zmieniły klasyfikacji.


:D :D

Przy okazji świetnie wczoraj pojechał Michał Streer w Clio, wyleczyl wszystkich w osce lacznie z DS'ami, C2 i CTR'ami... Gaduła kiedyś jechał z nim Lotos, opowiadał mi wtedy że to chyba najszybszy kierowca w ośce na luźnym, podchodziłem do tego z pewnym dystansem... http://www.youtube.com/watch?v=-1mKF9U-lz4 chociaz ten onboard pozostawia dobre wrazenie.

106 - Nie 19 Lut, 2012

gonilem sie z michalem w 2005 w ppzm. na tyskim nawet go ulalem :]
sporo rajdow przejechal.. cc, 206, clio... ostatnio moze nie jezdzi juz
pelnych sezonow... ale doswiadczenie zebral spore. w ppzm ma chyba
mistrza i wice mistrza w A6.

martin.h - Nie 19 Lut, 2012

http://www.rsmp.info/inde...932&lang=pl
ŁukaszS3 - Nie 19 Lut, 2012

Siemanko stoi :/
martin.h - Nie 19 Lut, 2012

Na odcinku nr 10 każdy dostał ponad 3s na kilometrze o_O Czy Kajto jedzie samochodem ? :>

Małyszczycki w top3 ;D

CHRZANEK - Nie 19 Lut, 2012

martin.h napisał/a:
Małyszczycki w top3


Faktem jest że 3 miejsce ze stratą 7 minut do lidera szczytem marzeń nie jest, ale zaliczka punktowa na początek sezonu co najmniej niezła :)

Kajto - po prostu nie wiem co powiedzieć.
Chyba sobie zrobie fototapete z nim, bo takiego lania w RSMP to dawno nikt nie spuścił...

GeKo - Nie 19 Lut, 2012

Jak za złotych czasów Hołka, tylko wtedy Hołek dysponował sprzętem o 2 klasy wyżej.
CHRZANEK - Nie 19 Lut, 2012

Geko - właśnie o to chodzi że kiedyś kto miał WRC ten był przed N-kami.

No dobra zobaczmy jak to sie potoczy do końca rajdu.

qbus - Nie 19 Lut, 2012

Wg. tego co pisze Tomek Kasperczyk na fb odwolana zostala druga petla... tylko dla RPP

Dla RSMP odwolany ostatni oes... to Kajto idzie na mistrza :)
Oby Bębenek się odnalazł w nowym aucie bo zapowiada się mega nudny sezon.

ŁukaszS3 - Nie 19 Lut, 2012

cytat napisał/a:
Naprawdę jestem strasznie zadowolony - zapewnia Kuchar - Nawet gdybym jechał najdroższym możliwym samochodem na rynku, to i tak z tym wariatem bez włosów bym nie wygrał. Może bym mniej przegrał.


:rotfl:

martin.h - Nie 19 Lut, 2012

Hehe :rotfl:
GeKo - Nie 19 Lut, 2012

ŁukaszS3 napisał/a:
cytat napisał/a:
Naprawdę jestem strasznie zadowolony - zapewnia Kuchar - Nawet gdybym jechał najdroższym możliwym samochodem na rynku, to i tak z tym wariatem bez włosów bym nie wygrał. Może bym mniej przegrał.


:rotfl:


Może często pierdoli "czy po czy" , ale przynajmniej potrafi się przyznać że ktoś ogarnia lepiej od niego.

A tu jeszcze apropo zeszłego roku, parę osób twierdziło że w EVO V da radę, jak widać nie dał rady i tak jak mówiłem zawias starego EVO nie ma podejścia do nowych Nek ;)

ŁukaszS3 - Pon 20 Lut, 2012

GeKo napisał/a:
A tu jeszcze apropo zeszłego roku, parę osób twierdziło że w EVO V da radę, jak widać nie dał rady i tak jak mówiłem zawias starego EVO nie ma podejścia do nowych Nek ;)



A w czapę Pan chcesz zarobić?! :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group