To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Short Shifter

Anonymous - Śro 30 Mar, 2011

Short shifter to zuo :DD
Maciusiowy - Śro 30 Mar, 2011

jarek-malopolska napisał/a:
Podłączam się do tematu. Poszukuję short shiftera do Saxo vts. Ktoś coś wie?


ja mam, ale kupiłem zbyt 'short' i nie da się nawet lewarka złapać - oddam za kilo cukru z biedronki

Barejka - Śro 30 Mar, 2011

p106rallye napisał/a:
Short shifter to zuo :DD

i jest dla pedauf :P

jarek-malopolska - Czw 31 Mar, 2011

biedronka to sklep dla ubogich, poza tym białym złotem nie zapłacem :lol2:
Jakarti - Śro 06 Kwi, 2011

fado,

daj linka do fot c2ki ;)

Greg - Śro 06 Kwi, 2011

http://www.kamracing.co.u...rlever-kit.html

Ciekawa sprawa. :)

speed555 - Wto 23 Sie, 2011

mam goscia co kumplowi do saxo zrobil shortshiftera na tokarce z powyzszego rysunku technicznego. jezdzilem tym saxo i kozak. biegi nie wypadaja (na seryjnych poduszkach) i wchodza zajebiscie pewnie itp. ja juz do siebie zamowilem u niego, koszt 100zl. jakby ktos chcial to moge dac namiar na ziomka.
mar - Wto 23 Sie, 2011

oo dobry temat, przyda sie juz niedlugo trzeb abedzie wytoczyc taki diwajs
Meehow - Wto 23 Sie, 2011

speed555 napisał/a:
mam goscia co kumplowi do saxo zrobil shortshiftera na tokarce z powyzszego rysunku technicznego. jezdzilem tym saxo i kozak. biegi nie wypadaja (na seryjnych poduszkach) i wchodza zajebiscie pewnie itp. ja juz do siebie zamowilem u niego, koszt 100zl. jakby ktos chcial to moge dac namiar na ziomka.


Mam u siebie jakieś pół roku ten o okrągłym przekroju poprzecznym i jest top :) Bieg nie wypadł ani raz :)

speed555 - Pon 29 Sie, 2011

no ja juz jezdze z shortshifterem kilka dni. kozak jest :jupi: szczegolnie teraz mozna fajnie szybko zbijac biegi na hamowaniach, prawie jak kłówka z lancerze:D
Barejka - Pon 29 Sie, 2011

speed555, poka poka jak wyglonda? :>
speed555 - Pon 29 Sie, 2011

hmm zdjecia nie mam, a kanału tez nie zeby wejsc i teraz zrobic fote; to taki ogrągły diwajs na 2 srubki skrecany. moze z 6cm szerokosci ma.
Greg - Pon 29 Sie, 2011

speed555 napisał/a:
mam goscia co kumplowi do saxo zrobil shortshiftera na tokarce z powyzszego rysunku technicznego. jezdzilem tym saxo i kozak. biegi nie wypadaja (na seryjnych poduszkach) i wchodza zajebiscie pewnie itp. ja juz do siebie zamowilem u niego, koszt 100zl. jakby ktos chcial to moge dac namiar na ziomka.

Z jakiego rysunku? Powyżej niczego nie ma. :D

Niemy - Pon 29 Sie, 2011

Greg napisał/a:
Z jakiego rysunku? Powyżej niczego nie ma. :D


na str. nr 3

pomuk się należy :D

Barejka - Pon 29 Sie, 2011

a nie prosciej wyjac to obciac, przedluzyc i obspawac? taniej szybciej, a i napewno bedzie solidnie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group