To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Ja yebei właśnie skradli mi skuter

PiTT - Pią 01 Cze, 2012

pewnie paliwa zabrakło...
PiTT - Pią 01 Cze, 2012

Bart napisał/a:
Dzwoni telefon u Martina.h:

- cześć Martin, tu Rasta, jakiś wuj mi ukradł skuter.
- [słychać płacz]


powinno być tak:

Dzwoni telefon u Martina.h:

- cześć Martin, tu Rasta, jakiś wuj mi ukradł skuter.
- PIE.DOL SIĘ

:rotfl:

Pirania - Sob 02 Cze, 2012

tak na przyszłość dla nas wszystkich .. po zgłoszonej kradzieży nie zabiera się sprzętu na własna rękę -

po pierwsze, policja zbiera odciski itp.
po drugie można mieć kłopoty -Gregu, jakby Cie policja złapała na przepychaniu zgłoszonego skutera grubo byś się musiał tłumaczyć.. ;-)

ale człowiek w szoku różnie reaguje :-)

KarQ - Sob 02 Cze, 2012

Pirania, nie papuguj Anjasa, ok? ;)

BTW. Jak najsensowniej zabezpieczyć skuter? Blokada na tarczę? Ja choć będę parkował w podziemnym to też chcę mieć jakieś dodatkowe zabezpieczenie.

Zabezpieczenie typu - brak skutera odpada :jupi:

Pirania - Sob 02 Cze, 2012

o sorka, nie przeczytałam wszystkiego przed napisaniem. słuszna uwaga :-)

żadne zabezpieczenie nie jest skuteczne. łącznie z parkingiem strzeżonym i własnym podwórkiem! w zeszłym roku dwójka z moich znajomych motocyklistów stracili sprzęty z monitorowanych garażów spod oczu kamer :-) jeden został nagrany jak do dostawczaka bez blach, w jakies 4 sek, wpakowany został motocykl. odpowiedz ochrony i spółdzielni - nasze ubezpieczenie tego nie obejmuje, trzeba było przeczytać regulamin wynajmu miejsca postojowego :D

drugi znajomy stracił customowego, niepowtarzalnego prawie sprzęta wartego 30000 - plus włożone drugie tyle, z własnego ogródka z pod Wołomina. nie odzyskał go nigdy, ale był chociaż ubezpieczony :-)

wystarczy pooglądać trochę materiałów jak złodziej łamią wszelkie domowe zabezpieczenia. jak łamią certyfikowane systemy w drzwiach, jak otwierają okna itd itd. Wniosek: na złodzieja nie ma siły jak cię wybrał :-)

jedynie to co można zrobić to... trochę poprawiac sobie nastrój :lol2: - parkować w widocznych miejscach, przyczepiać sprzęt, żeby nie można go było z miejsca po prostu wynieść, zakładać wkurzające ryczące alarmy i modlić się :D

M - Sob 02 Cze, 2012

Pirania napisał/a:
tak na przyszłość dla nas wszystkich .. po zgłoszonej kradzieży nie zabiera się sprzętu na własna rękę -

po pierwsze, policja zbiera odciski itp.
po drugie można mieć kłopoty -Gregu, jakby Cie policja złapała na przepychaniu zgłoszonego skutera grubo byś się musiał tłumaczyć.. ;-)

ale człowiek w szoku różnie reaguje :-)

Założę się że Greg mógłby zaparkować tym skuterem pod komisariatem i nikogo by nawet nie obchodziło że to Wasz skradziony skuter.

Pirania - Sob 02 Cze, 2012

M napisał/a:
Pirania napisał/a:
tak na przyszłość dla nas wszystkich .. po zgłoszonej kradzieży nie zabiera się sprzętu na własna rękę -

po pierwsze, policja zbiera odciski itp.
po drugie można mieć kłopoty -Gregu, jakby Cie policja złapała na przepychaniu zgłoszonego skutera grubo byś się musiał tłumaczyć.. ;-)

ale człowiek w szoku różnie reaguje :-)

Założę się że Greg mógłby zaparkować tym skuterem pod komisariatem i nikogo by nawet nie obchodziło że to Wasz skradziony skuter.


tylko, że nie miał kluczyków, żeby jechać i parkować tylko pchał go przez park - nie sądzisz, że to pewna różnica? :-)

Anonymous - Sob 02 Cze, 2012

Zakład !
Pirania - Sob 02 Cze, 2012

wiadomo, że w kwestii działań policji tylko przypadek zwany cudem mógłby pomoc :)
M - Sob 02 Cze, 2012

O to mi chodzi...
KarQ - Sob 02 Cze, 2012

Garaż mam na 18miejsc, czyli tyle ile mieszkań w bloku więc aż takiej napinki nie mam. Zostawiając jednak skuter gdzieś w mieście idąc na papu wolałbym założyć mu jakiś kaganiec, choć jak znam życie później i tak będę miał w dupie zabezpieczenia :]
Barejka - Sob 02 Cze, 2012

KarQ, lancuch i o parkomat :rotfl: :rotfl: :rotfl:
KarQ - Sob 02 Cze, 2012

A propo parkometru. Na jednoślad nie jest nałożony obowiązek opłat?
Barejka - Sob 02 Cze, 2012

raczej nie, ani razu motocykla nie widzialem z biletem, raz nawet przyczepke do auta z biletem przylepionym na dyszlu widzialem, ale motoru nie :rotfl: :rotfl:
rasta - Sob 02 Cze, 2012

Dziś poprawiłem sobie samopoczucie :rotfl:




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group