To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

Anonymous - Wto 21 Lis, 2006

nie do wszystkich... jak to moim znajomi to nie jestem...
Jakarti - Wto 21 Lis, 2006

nie masz racji :D

Jimek napewno sprawdza swoja teorie i bardzo dobrze.. trzeba wiedziec skad kolego do nas trafil.. sam jestem ciekaw :)

Jimek :564:

M - Wto 21 Lis, 2006

Ciekawe czy trafil do nas ktokolwiek przez naklejkę na naszych hatch'ach.
Ciągle mi to łazi po głowie.

Anonymous - Wto 21 Lis, 2006

niestety eM zmartwie Cie...nie trafiłem po naklejce. Adres podesłał mi kolega ARTX, powiedział ze na tym forum dużo sie dowiem i że napewno ktoś mi tu pomoże...i nie mylił sie:)
M - Wto 21 Lis, 2006

Nie chodziło mi konkretnie o Ciebie, chodziło mi w ogóle.
Dariano - Wto 21 Lis, 2006

eM napisał/a:
Ciekawe czy trafil do nas ktokolwiek przez naklejkę na naszych hatch'ach.
Ciągle mi to łazi po głowie.


Z mojego auta to napewno nikt naszym wsiokom bym musial przed nazwa wstawic www. zeby sie domyslili ze to adres strony

M - Wto 21 Lis, 2006

Dariano napisał/a:
eM napisał/a:
Ciekawe czy trafil do nas ktokolwiek przez naklejkę na naszych hatch'ach.
Ciągle mi to łazi po głowie.


Z mojego auta to napewno nikt naszym wsiokom bym musial przed nazwa wstawic www. zeby sie domyslili ze to adres strony

o lol!

Jakarti - Wto 21 Lis, 2006

Dariano napisał/a:
Z mojego auta to napewno nikt naszym wsiokom bym musial przed nazwa wstawic www. zeby sie domyslili ze to adres strony



duze LOL :)


ja tez o tym mysle eM bo jak stoje czasem na swiatlach to ludzie sie na to patrza.. i tak jak powiedzialem.. czesto o tym mysle :)


ps trzeba dodac, ze reklama z polecenia to najlepsza reklama panowie.. sie chwali - dobrze to o nas swiadczy!!! yeah!!!

Anonymous - Śro 22 Lis, 2006

witam wszystkich ;)

mam na imie mariusz, mam 30 lat i czarne c2 vts. na forum trafilem dzieki naklejce na pieknym, niebieskim saxo vts, ktore czesto stoi pod hala sportowa "kolo" na woli :)

moje autko - seria i tak poki co zostanie - w ramach "rekompensaty" za zakup samochodu miesiac przed koncem roku, dostalem "w prezencie" m.in. 4 lata gwarancji... na wiosne zaloze tylko kompletny wydech od gmc motorsport i biale superturismo wrc. i na poczatek tyle... ;)

saxorulez - Śro 22 Lis, 2006

mkg napisał/a:
od gmc motorsport


dobrze.. w końcu ktoś mówi konkretnie. Wiesz że będzie głośno.. :)
Wydechy dla GMC robi firma BTB - i zdecydowanie są projektowane do aut mocniejszych niż seria, aczkowiek kupuj bo jak dla mnie to mistrz firma.

Witam tak btw.

anjas - Śro 22 Lis, 2006

Też witam... i te wszystkie wrzuty na c2, które robiłem na forum to tak tylko żartem :)
Anonymous - Śro 22 Lis, 2006

mkg napisał/a:
tyle...
akurat! wiecej nie trza! witam! dobry poczatek ;)

ps. widzicie? jestem mily i niepodejrzliwy

Anonymous - Śro 22 Lis, 2006

saxorulez napisał/a:

Wiesz że będzie głośno.. :)


wiem ze bedzie glosno. lubie glosno ;) c2 to moje drugie auto. na codzien mam emerytowoz p.t. accord 2.4 executive, ktory jest duuuzo za cichy... ;) raz w tygodniu moge dla odmiany posmigac czyms, co robi duzo halasu ;)

saxorulez napisał/a:

Wydechy dla GMC robi firma BTB - i zdecydowanie są projektowane do aut mocniejszych niż seria, aczkowiek kupuj bo jak dla mnie to mistrz firma.


zalezy mi przede wszystkim na ich kolektorze i tym samym pozbyciu sie seryjnego kata.

reszta wydechu to tak tylko w ramach dodatku, bo seryjny, po roku sporadycznego jezdzenia jest zaskakujaco mocno skorodowany :551: wiem ze to mi nie da raczej zadnego przyrostu mocy... ;)

ps - Śro 22 Lis, 2006

Witam!

Piękne niebieskie Saxo to Peter'a czy Saxoruzlez'a??

saxorulez - Śro 22 Lis, 2006

to może lepiej połączyć BTB manifold z magnexem ??


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group