To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

BaRtO_206GT - Śro 22 Lis, 2006

Piaseczno :D jak jeszcze mialem kompletna serie z calym wnetrzem i bez niczego to taki c2 dostal prawie 2 dlugosci a ja jechalem w 2 osoby, a kierownika C2 znam i on naprawde wie co robi.
Michał - Śro 22 Lis, 2006

ty masz 2.0 ....
strick - Śro 22 Lis, 2006

Michał napisał/a:
ty masz 2.0 ....

Podpowiadasz mu czy co? :D

saxorulez - Śro 22 Lis, 2006

nie chyba go sprawdza...

Tak dla przypomnienia

zeby nie było.. niebieski to ja :)

anjas - Czw 23 Lis, 2006

a mi mój filmik z C2 gdzieś wyparował... (masz go jeszcze gdzieś Dariano?)
Znajduje tylko te z Prezesiakiem, co dostałem łomot, ale tych pokazywać nie chcę ;)


(jeszcze jeden post i mam 1000, hehehe) :D

Anonymous - Czw 23 Lis, 2006

saxorulez napisał/a:
Tak dla przypomnienia


po wawie jezdzi jedno czarne c2, ktorego wlascicel chwali sie, ze wydlubal w nim 165 ps (dolot, wydech, walki, elektronika). nie wiem ile w tym prawdy, ale jego c2 odjezdza mojemu, tak jak na tym filmiku twoje saxo... ;) chociaz z drugiej strony, ja waze 50kg wiecej niz normalny czlowiek, wiec gosc rownie dobrze moze miec serie... ;)

saxorulez - Czw 23 Lis, 2006

a to ciekawe... w C2 ciezko sie dłubie
Jakarti - Czw 23 Lis, 2006

czesto widuje czarna C2 pod UW na oboznej.. (od strony harendy) tylko nie wiem czy to VTR czy VTS..
pcs - Czw 23 Lis, 2006

saxorulez napisał/a:
a to ciekawe... w C2 ciezko sie dłubie


moim zdaniem wlasnie dobrze sei dlubie, tylko nie da sie drutowac anie "tuningowac", po prostu musisz kupic gadzety do sportu np. pakiet silnikowy do R2 i masz 165km

Anonymous - Czw 23 Lis, 2006

saxorulez napisał/a:
nie chyba go sprawdza...

Tak dla przypomnienia

zeby nie było.. niebieski to ja
_________________

Wtedy miałeś serie czy juz był dłubany?

saxorulez - Czw 23 Lis, 2006

szymon napisał/a:
Wtedy miałeś serie czy juz był dłubany?


serię

pcs napisał/a:
moim zdaniem wlasnie dobrze sei dlubie, tylko nie da sie drutowac anie "tuningowac", po prostu musisz kupic gadzety do sportu np. pakiet silnikowy do R2 i masz 165km


nie na 165KM tylko na 180KM - tylko czy wiesz ile kosztuje ten kit? Nie stać normalnego człowieka na to nawet w UK gdzie ludzie wydają fortunę na tuning.

W tej chwili w nowych autach czy to C2 czy Colt czy Corolla - cieżko je tuningować tak jak nasze - ze względu na bardzo rozbudowany system czujników.
I najlepiej zaczynać od kupna jakiegoś STANDALONE aby to ogarnać co mocno podnosi koszty. Większość aut ma tez wbudowany katalizator w kolektor.. itd itd.

O to mi chodziło pcs - nie o to że nie da się... poprsotu jest to duzo bardziej kosztowne i nie dopuszcza druciarstwa.. mnie to cieszy bo u mnie drutexu nie znajdziesz pod maską - ale wiem iż wiele żeczy dobrej jakości jest poprostu poza moim zasięgiem, a syfu nie będę zakładał.

Loko - Czw 23 Lis, 2006

Dzisiaj widziałem bude do c2 rajdówki z hamulcami, i jak na nie popatrzyłem to o kurwaaaa są ogromne, zaciski brembo a tarcza na oko wygląda na ponad 300 mm
Do tego skrzynia będzie sekwencyjna, zajebista rajdóweczka się szykuje.

strick - Czw 23 Lis, 2006

Loko zrób foty :)
Loko - Czw 23 Lis, 2006

Myślisz ze nie wezmą mnie za debila jak przyjade z aparatem i zaczne robić zdjęcia :D gołej budzie od c2 w której jest tylko klatka i drązek od skrzyni biegów :D a no i hamulce :D
strick - Czw 23 Lis, 2006

Loko napisał/a:
Myślisz ze nie wezmą mnie za debila

A jeszcze Cie mają za normalnego? ;)
:564:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group