To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

Vlodarsky - Pią 22 Gru, 2006

saxorulez był kiedyś z jednym hondziarzem...
M - Pią 22 Gru, 2006

Vlodarsky napisał/a:
saxorulez był kiedyś z jednym hondziarzem...

:D :D :D :D :D :D :D

Vlodarsky - Pią 22 Gru, 2006

Przeniose to na tą stronę bo tak wyrwane z kotekstu może Łukasza obrazić. :)

Ender napisał/a:
tak, widze, ze kolega z citroena zna się na japońskiej technologii

Vlodarsky napisał/a:
saxorulez był kiedyś z jednym hondziarzem...

Anonymous - Pią 22 Gru, 2006

Ender napisał/a:
tak, widze, ze kolega z citroena zna się na japońskiej technologii
hmmm... :okulary2:
saxorulez - Pią 22 Gru, 2006

JIMEK - chodzi o to że ogarniam sushi czyli d16z5 b16a i b16a2 oraz H22 i k20a
Anonymous - Pią 22 Gru, 2006

saxorulez napisał/a:
JIMEK - chodzi o to że ogarniam sushi czyli d16z5 b16a i b16a2 oraz H22 i k20a
wiem... węsze spisek poprostu... jakims takim zadzieraniem kinola mi zapachnialo...
Loko - Pią 22 Gru, 2006

saxorulez napisał/a:
JIMEK - chodzi o to że ogarniam sushi czyli d16z5 b16a i b16a2 oraz H22 i k20a


A reszte? :D

saxorulez - Pią 22 Gru, 2006

reszte gorszej...
Anonymous - Pią 22 Gru, 2006

JIMEK napisał/a:
saxorulez napisał/a:
JIMEK - chodzi o to że ogarniam sushi czyli d16z5 b16a i b16a2 oraz H22 i k20a
wiem... węsze spisek poprostu... jakims takim zadzieraniem kinola mi zapachnialo...


zadne zadzieranie kinola :) poprostu po wypowiedziach widze, ze kolega musiał mieć styczność z Hondami
ja podaje nr. silnika i od razu Saxorulez wie ile mam koni :)

saxorulez - Pią 22 Gru, 2006

dla wyjaśnienia nie miałem Hondy
, ale miło mi że wygladam na kogoś kto się zna.

Poprostu tutaj z Hondziarzami musiałem się podszkolić w tym temacie :P

qbus - Wto 26 Gru, 2006

To może i ja się przywitam... na wszelakich forach poswieconych rajdom mam nick taki jak tutaj, mieszkam w Myślenicach. W sezonach 2005-2006 pomagałem w startach w PPZM Wojtkowi Kokoszce z Bochni, wspólnie zaliczyliśmy 6 eliminacji (Krakowski, Wisła, Wawelski - dzwon, Cieszyn, Festiwalowy i Krakowski na którym auto zakończyło swój żywot), Wojtek zaraził mnie miłością do 205 GTi, mam nadzieje że kiedyś sobie sprawie taką i doprowadze ją do idealnego w 100% orginalnego stan. W tym roku razem z Zową zaliczyłem pare KJS'ów plus 2 okazjonalne starty z innymi kierowcami (Civic z motorem D16Z3 i drugi Civic z B16A1). pozdrawiam wszystkich w tym Loka który pewnie nawet nie wie że mieliśmy się okazje poznać osobiście. cyu.

p.s. póki co nie dorobiłem się swojego samochodu ale... wszystko w swoim czasie.

Loko - Wto 26 Gru, 2006

Witam witam :) wcześniej faktycznie nie wiedziałem :) , ale teraz jak piszesz to juz jestem prawie pewny że kojarze. Poznaliśmu się na wawelskim w koło parcu ferme, zgadza się?

Jeszcze raz witam i pozdrawiam :)

106 - Wto 26 Gru, 2006

tez witam :)
qbus - Wto 26 Gru, 2006

No dokładnie to w Parku Serwisowym lub koło Parku Serwisowego... reszta się zgadza.
Anonymous - Wto 26 Gru, 2006

Witam wszystkich!

Jak juz niektórzy zdążyli zauważyc w shoutboxie, ujeżdzam pożeracza zakrętów czyli saxo o pojemności 1124 cm3 :P Samochód na dodatek nie należy do mnie, lecz do moich starszych-jest tani w uzytkowaniu i o to głownie chodzi... Przy dobrych wiatrach może uda mi sie w wakacje zarobic trochę grosza i kupic jakies konkretniejsze pierdzadło-no ale nie chce zapeszac bo to narazie tylko plany. Co do zainteresowan to szeroko pojęta motoryzacja z naciskiem na sporty motorowe, po troszku fotografia i technika...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group