To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Saxo 16v ,moc

jarek-malopolska - Pon 05 Maj, 2014

Kiedys gdzieś na forum były wrzucone jakies porownania/dokumenty saxo challenge. Jesli dobrze kojarze to wydech w saxo challenge był na 58mm (tylko nie wiem czy to była srednia w srodku czy po zewnatrz) i chyba tylko na jednym tłumiku. Zamontowali do tej pucharówki najpierw serie wydech 48mm - a pozniej ten wydech 58 na jednym tłumiku/bez kata.. juz nie pamietam czy tam były porowniania na poszczegolnych biegach czy poszczegolnych predkosciach obrotowych ale na pewno przybyło tam dobrych kilka km :)
W sumie u ciebie w głowicy sa własnie wałki z saxo challenge wiec moze tedy droga...
Ale niech sie tu ktos madry wypowie ;)

mocwiatru - Nie 18 Maj, 2014

https://www.youtube.com/watch?v=ciessynKPGE
Tak chodzi sobie na głowicy i wałkach od pana Artura Woszczyka.

Marek23 - Pon 19 Maj, 2014

Komp naprawiony, auto jedzie jak zle. Polecam ten mod. Reszta auta to drut,ale to juz inna historia....
106 - Pon 19 Maj, 2014

shamowane? :)

co wyszlo wczoraj ? : ////

jedziesz bochenski?

Marek23 - Pon 19 Maj, 2014

Nie hamowane,ale idzie grubo,jak grubo to moze kiedys sie okaze. Bocheński moze pojade, choć już mnie saxo zalamuje. Teraz sie przewod paliwa rozciekl...
Jakarti - Pon 19 Maj, 2014

Marek23 napisał/a:
Teraz sie przewod paliwa rozciekl...

nawiązując do humoru, moze gryzoń? :D

matt - Pon 19 Maj, 2014

Marek23, głowa do góry i widzimy się na bocheńskim, też taką awarię miałem kiedyś na tyskim przed 3 oesem już w strefie więc rajd się skończył przedwcześnie :]
Marek23 - Pon 19 Maj, 2014

Bolą mnie tylko fundusze poniesione na jazde, ktorej finalnie nie ma. Sportowo mnie to nie rusza, bo taki jest sport.
Bad-i - Pią 23 Maj, 2014

Marek wiesz co ja bym zrobil?

Oddaj to auto do Vlodka na tydzien, nie moze byc tak ze bedziesz z rajdu na rajd liczyl ze nic nie padnie.

Jeszcze jedno, przy takiej awarii obciazyl bym serwis kosztami

olek - Sob 24 Maj, 2014

przyda sie jakas rewizja zeby znow wpisowe nie poszlo w pizdu przez drobiazg.
saxorulez - Wto 15 Lip, 2014

Cytat:
Jeszcze jedno, przy takiej awarii obciazyl bym serwis kosztami


ja też

kubas - Czw 17 Lip, 2014

On żyje :)
Marek23 - Pon 04 Sie, 2014

A jaka sytuacj z tym aluminiowym kolektorem ssacym z c2 ktory pasuje do saxo/106? Daje to cos? Ktos wie czy to zgodne z homologacją?
arssss - Pon 04 Sie, 2014

sam w sobie szału nie robi,ale jest ameliniowy więc można go obrobić i pakować większą przepustnice(?) i wtedy po korekcie coś powinien dać. Nie wiem jak z homo.
Barejka - Pon 04 Sie, 2014

arssss napisał/a:
Nie wiem jak z homo.


napewno jest lepszy w obrobce niz plastikowy :] do tego mozna zaadoptowac wieksza przepustnice np z clio na linke, ale i tak trzeba dac adapter i rozwiercic wlot bo tam chyba jest tylko 52mm



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group