To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] SEZON 2015

Bad-i - Śro 26 Sie, 2015

Justine napisał/a:
Bad-i, możesz mi napisać jaki był sens szumnego walczenia o Open 2WD na początku sezonu? Bo jak widać po liście na Wisłę, z wielkiego zainteresowania mamy małe gówno...

Poza tym wystartowałbyś Saxo, start jest zawsze lepszy niż trening, a jazda po technicznych trasach daje więcej niż na torowych 90'tkach ;)


Hej bez przesady, gdyby wczesniej byla errata to mysle ze na kazdej rundzie bylo by z 5 zalog min.

Moze to i malo a moze i duzo. Wedlug mnie w 2016 moze by takich aut z 10

Saxo nie bede juz jezdzil. Auto jest wystawione na sprzedaz i licze ze we wrzesniu wyjedzie

Marek23 - Sob 05 Wrz, 2015

Chyba w 2wd wyższy poziom niż w R5
ŁukaszS3 - Sob 05 Wrz, 2015

Marek23 napisał/a:
Chyba w 2wd wyższy poziom niż w R5


Marku ZAWSZE tak było Ameryki nie odkryłeś ;) Im niższa klasa tym bardziej zacięta walka

Anonymous - Sob 05 Wrz, 2015

Marek23 napisał/a:
Chyba w 2wd wyższy poziom niż w R5


Jeśli to o Chuchale to zauważ że on prawie rok nie jeździł, ale fakt że w ośce jest więcej dzików niż w generalce, no i taka Fiesta to jednak mocowo odstaje od Puga.
Bouffier jechał spokojnie i wygrał, Habaj dzik, na ostatnim oesie chyba za bardzo chciał, ale było realne wygrać z Bryanem. Brzeziński in plus, mocny + Jeśli będzie budżet to kolejny co powalczy o mistrza :)

Mistrzami świata i tak są policjanci, którzy kompletnie nie panowali nad tym co się działo na drodze Wisła-Kubalonka xD

Marek23 - Sob 05 Wrz, 2015

Nie chodzi o Chuchale. Colin wsiada i idcrazu jedzie tempem większości w R5. Habaj jest szybki ale iskry Bożej tam nie ma. Grzyb spoko, reszta bez komentarza.
Anonymous - Sob 05 Wrz, 2015

Colin to wyjątek, gdyby do R5 wsiadł ktoś inny to uwierz, ale szału by nie było, gość ma po prostu talent, szkoda że nie ma pieniędzy :(

A co do reszty to też bym nie przesadzał, Kuchar na Power Stage'u na bardzo szybkiej partii poszedł najlepiej z wszystkich, Gabryś potrzebuje kilometrów, tam też jest talent ;)

Marek23 - Sob 05 Wrz, 2015

Nivette wsiadł i jeżdżąc po polach tam i z powrotem wygrywał oesy. A to było po przerwie od jeżdżenia. Colin na pewno jest szybki,ale zdecydowanie uważam,że nasza czołówka jest w tym momencie nic nie warta. W zasadzie Grzyba i Habaj jadą, reszta stroi w miejscu. A,że Kuchar poszedł najlepiej to nic nie zmienia, według mnie jeździ bardzo słabo obecnie. Gabyś był kiedyś mega szybki,więc tutaj zobaczymy jak bedzie.

Problem w tym,że auta są bardzo drogie co ogranicza do nich dostęp,a przy tym są stosunkowo łatwe w prowadzeniu,więc dopiero musi jakiś świeżak wsiąść,żeby pokazać jak dramatycznie niektórzy jadą.

To jest moja czysto sportowa ocena jako kibica rajdowego. Wiadomo,fajnie,że chłopaki jeżdżą,ale też nie ma co chwalić np takiego Oleksowicza, który na to co w życiu wyjeździł jest zadziwiająco wolny.

Janusz - Pon 07 Wrz, 2015

Marek23 napisał/a:
ale też nie ma co chwalić np takiego Oleksowicza, który na to co w życiu wyjeździł jest zadziwiająco wolny.


info troche z drugiej ręki, ale przedstawić Ci podejscie sportowe Oleksowicza ?? "mógłbym jechac szybciej, ale po co" :rotfl: :rotfl: :rotfl:

serio :D

Kamill - Pon 07 Wrz, 2015

O to i ja mam plotkę. Słyszałem ze stary oleksowicz wynajął przed rajdem polski Chuchałę na cały miesiąc dla młodego żeby uczył go jeździć po szutrach.
Janusz - Pon 07 Wrz, 2015

Kamill napisał/a:
O to i ja mam plotkę.


cóż to akurat nie do końca taka plotka, ale nie ważne..

na rajdzie polski Chuchała był na strefie u Oleksowiczów :]

Marek23 - Pon 07 Wrz, 2015

To nie wiem czy tak jest i w sumie nie moja sprawa. Fajnie,że ktoś ma wogóle kasę na te R5, jak zabraknie Kuchara, Oleksowicza i Kasperczyka to też nie będzie fajnie. Niech jeźdżą synki;)
Bad-i - Pią 11 Wrz, 2015

Jest lista na Nadwislanski

http://media.wix.com/ugd/...8e5806c0071.pdf

Anonymous - Sob 12 Wrz, 2015

Szału nie ma :]
Bad-i - Sob 12 Wrz, 2015

I tego wlasnie nie rozumiem. Dwa rajdy poza poludniem nie maja frekwencji a wszyscy narzekaja ze rajdy upadaja
rundi - Sob 12 Wrz, 2015

Bad-i napisał/a:
I tego wlasnie nie rozumiem. Dwa rajdy poza poludniem nie maja frekwencji a wszyscy narzekaja ze rajdy upadaja


Wypada się w takim wypadku zastanowić czemu Kaszuby i Nadwiślański nie mają frekwencji i wyciągnąć wnioski.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group