To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wybory 2015

PiTT - Czw 14 Maj, 2015

kasa z publicznych pieniedzy jest marnowana na takie pierdoly ze cokolwiek co ma jakis cel i sens na serio nie jest powodem do marudzenia...
kazdy kto mial okazje popracowac w budzetowce doskonale to zrozumie

PiTT - Czw 14 Maj, 2015

od razu pisalem ze to musi byc eksperyment...

http://natemat.pl/142505,...-z-nia-kontaktu

Bonczek - Czw 14 Maj, 2015

Ej no i spójrzmy prawdzie w oczy, skoro takie rzeczy sie dzieją to jak wierzyć w sens tych wyborów? :]
O ile to prawda co tam jest napisane :rotfl:

PiTT - Pią 15 Maj, 2015

to miało tylko udowodnić że duża cześć rodaków jest zwykłymi debilami...
Bonczek - Pią 15 Maj, 2015

PiTT, to wiemy i bez tego ;D
siema - Nie 24 Maj, 2015

Chyba tych czterech z hothecza zostało w domu ;)
Bonczek - Nie 24 Maj, 2015

Ja już mam bekę z tych komentarzy na fejsbuniu :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Hasła z fejsa:
- Macierewicz
- wojna z rosją
- Smoleńsk
- święta narodowe
- kościół

Jestem w szoku "świadomości" wyborców.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Anonymous - Nie 24 Maj, 2015

kurwa,na moim fejsbuku to samo
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Marek23 - Nie 24 Maj, 2015

U mnie to samo;)
kaziu1985pn - Nie 24 Maj, 2015

boje sie wejść na fejsa :D
Rasputin - Nie 24 Maj, 2015

U mnie podobnie, połowa chce spierdalać :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Nie bede im przeszkadzał :faja:

anjas - Pon 25 Maj, 2015

U mnie tak samo :d
A trzeba sie cieszyc. Czekam teraz na ustawe o obnizeniu wieku emerytalnego i obnizenie podatkow. I przynajmniej dwucyfrowy wzrost pkb :d :d :d

Bonczek - Pon 25 Maj, 2015

Fajnie ktos napisał o kampani Komora. Dlaczego jej głównym elementem było strasznie PiS-em i zmiana na gorsze a nie odniesione sukcesy i fakty potwierdzające działania w dobra stronę :)
Anonymous - Pon 25 Maj, 2015

anjas napisał/a:
U mnie tak samo :d
A trzeba sie cieszyc. Czekam teraz na ustawe o obnizeniu wieku emerytalnego i obnizenie podatkow. I przynajmniej dwucyfrowy wzrost pkb :d :d :d


Ja rozumiem ze po tylu latach rządów PO jestes przyzwyczajony do dokładnego spelniania obietnic wyborczych ale teraz chyba możesz sie rozczarowac :D

was79 - Pon 25 Maj, 2015

Pewnie nic się nie zmieni, ale co do jednego mam tylko obawę. Zamiast samemu (lub w grupie zainteresowanych) przeżywać swoja wiarę, będzie chciał każdemu imputować swoje zabobony.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group