To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

Marek23 - Czw 21 Sie, 2008

Gratki chłopaki za walkę, za pierwszym razem zawsze trzeba zapłacić frycowe. Szczególnie, że połowa startujących jeździ tylko w Tychach i zna tor na pamięć ze szczegółami, więc ciężko się podpiąć. Sprawdziłem czasy i czerwone 106, pierwsze fwd w generalce wszystkie 3 przejazdy zrobiło z dokładnościa co do 1 sekundy. Na serio nieźle, ale koleś jeździ tam przez cały rok, więc cieżko go złoić.

Teraz pytanie... Czy jest jakaś impreza 14 września w niedzielę? Niekoniecznie śląsk...
10 wracam z wojaży i jestem gotów :faja:
Jeśli nic się nie dzieje to może jakiś trening? Tylko ja w roli ucznia, bo w clio nie siedziałem od końca marca. Raczej nic nie pokażę(to do mi jeśli chce mnei zaprosić na Wyrazów :jupi: )

qbus - Czw 21 Sie, 2008

14 masz kjs w limanowej ale tam raczej wolno jest... atmosfera zajebista ale proby no sa jakie sa.

tychy sa 7 wrzesnia... ja wtedy odpadam bo lecimy w Rajdzie Wisly wiec nie zdarze wrocic do domu i ogarnac sie zeby startowac w niedziele.

Marek23 - Czw 21 Sie, 2008

qbus napisał/a:
14 masz kjs w limanowej ale tam raczej wolno jest... atmosfera zajebista ale proby no sa jakie sa.

Dziurawo?

qbus - Czw 21 Sie, 2008

Nie ma tragedi, na jednym odcinku jest fragment ok 50 m z dziurami ale jego przejezdza sie na 1... potem sa plyty betonowe, ostatnio to calkiem zalatali i fajnie sie latalo po tej probie, druga proba to zajezdnia pks idealnie rowniotki asfalt i 2 place, 3 proba to mord w nowym saczu, kostka brukowa, rowniutko.

Zajebista atmosfera na kjsie, ostatnio jak mi sie auto wysypalo i nie pojechalem to ok godz 8:50 dostaje telefon czy pojawie sie na bk czy nie, swietne jedzenie po zakonczeniu imprezy :)

106 - Czw 21 Sie, 2008

marek jedz do limanowej bo tam dojazdowka prowadzila trasami rajdu
krakowskiego... co sie tam dzialo :jupi: taka partia kreto ciasno i w dol
przez las... tylko nie wiem czy tam dalej sie jezdzi... teraz nowy asfalt
tam wylali :)

Marek23 - Pią 22 Sie, 2008

106 napisał/a:
marek jedz do limanowej bo tam dojazdowka prowadzila trasami rajdu
krakowskiego... co sie tam dzialo taka partia kreto ciasno i w dol
przez las... tylko nie wiem czy tam dalej sie jezdzi... teraz nowy asfalt
tam wylali

Pomyślę...

fydi - Wto 14 Paź, 2008

Cytat:
Po dłuższej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi niżej podpisanego. Automobilklub Zamkowy zaprasza na uliczne wyścigi samochodowe, które w tradycyjnym miejscu lecz ze zmodyfikowaną trasą. Zapraszamy serdecznie do udziału. Wpisowe bez zmian. Regulamin i formularz zgłoszeń do ściągnięcia ze strony Automobilklubu Zamkowego.

Dyrektor Zawodów
Andrzej Szkuta


http://www.akzamkowy.org/...caly_news&id=98


zachwyty qbusa nad tą imprezą możecie znaleźć 3 strony wcześniej :)

Panowie z południa (michool, loko, mi, dżon i wszyscy inni) trzeba to jechać. Ogłaszam mobilizacje hh.org na Zamkowy Street Race Cars! mówię poważnie :D

Bart - Wto 14 Paź, 2008

do będzina mam raczej niedaleko, można pomyśleć :faja:
Anonymous - Wto 14 Paź, 2008

No to się widzimy 25 ;)
Młody Papież - Śro 15 Paź, 2008

jestem prawie na każdym zamkowym... faktycznie można się zachwycić... ;-) napewno będę i teraz... tylko pytanie w jakiej roli :)
qbus - Śro 15 Paź, 2008

fuck it! czekalem na ta impreze od poprzedniej edycji... miala byc w ten weekend wg kalendarza i co i dupa... 25 pije wodke w gorach sowich w ramach integracji firmowej... powodzenia startujacym... zdecydowanie najlepsza impreza w jakiej do tej pory bralem udzial (amatorska)
GeKo - Śro 15 Paź, 2008

Chłopaki a może tor w Chorzowie 19 w niedziele. Ja niestety odpadam za dużo wydatków w ostatnim okresie, ale na oglądarę wpadnę.

INFO

matt - Śro 15 Paź, 2008

ja siem wybieram bo pudło w klasie w całym cyklu jest w zasięgu, tylko cosik mało startujących i nie wiem czy się coś nie podzieje i nie odwołają, pisałem maila do Śląskiego co o tym myślą :]

Marek, jak pojedzie to już pudła mogę nie mieć ale przynajmniej mobilizacja pełna będzie :jupi:

pozdr

qbus - Czw 16 Paź, 2008

Marek nie jedzie, jest za granica. Ja sie mialem wybrac ale tym razem wybralem kielce.
martin.h - Czw 16 Paź, 2008

26.10. - kolejna runda Pucharu AZT. Do imprezy pozostało 1,5 tyg. a już jest tworzona lista rezerwowa -> http://www.azt.tychy.pl/index.php?s=9


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group