To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Snowboard

The Mc - Nie 25 Paź, 2009

Chetnie to zobacze w calosci, kiedy ta stronka ruszy? Ja wlasnie jestem w trakcie kompletowania sprzetu na ten sezon (grudniu jade z ZeroGravity) od kilku tygodni przegladam oferty sklepow i ogladam rozne filmiki, wiec jestem ogolnie snowboardowo zajarany :jupi:
Marek23 - Nie 25 Paź, 2009

The Mc napisał/a:
Chetnie to zobacze w calosci, kiedy ta stronka ruszy?

Koniec listopada.

ade - Śro 04 Lis, 2009

takie pytanko do miszca:]

http://www.sklepsnowboard...Voelkl-Straptec

takie cos do nauki (jezdzilem 2x w zyciu) moze byc??

Michał - Śro 04 Lis, 2009

ja tak często nie jedze na desce ale jest to deska polecana przez Mateusza Ligockiego (Światowa czołówka FiS w snowcrosie, olimpijczyk, wielokrotny mistrz Polski) i Agnieszkę Rusin (wielokrotna mistrzyni polski, czołówka TTR) dla wszystkich początkujących i jeżdżących rekreacyjnie dziewczyn. Stroke jest w swoim przedziale cenowym bezkonkurencyjny. Najwyższa jakość, parametry a co za tym idzie właściwości jezdne na poziomie znacznie droższych desek. Deska polecana początkującm i wszystkim tym którzy jeżdżą rekreacyjnie. Wszechstronna, można na niej śmiało ciąć ostre skręty na krawędziach, \\\"pływać\\\" w puchu, bawić się w snowparku. Mocna konstrukcja sidewall na pełnym rdzeniu drewnianym, zaawansowana geometria DDD sidecut czyli krawędź cięta po 3 elipsach, wytrzymały twardy ślizg tłoczony nie wymagający częstego smarowania. Stroke jest deską bardzo lekką. Jest mięciutka, bardzo przyjazna riderowi. Dzięki temu, sterowanie na małej prędkości jest banalne, natomiast jadąc szybciej dzięki zaawansowanej geometrii czujemy się stabilnie i pewnie. Deska łatwo wchodzi w skręty na krawędzi, pewnie się prowadzi i co ważne nie uślizguje.
Maciusiowy - Śro 04 Lis, 2009

:rotfl:
ade - Śro 04 Lis, 2009

Michał napisał/a:
ja tak często nie jedze na desce ale jest to deska polecana przez Mateusza Ligockiego (Światowa czołówka FiS w snowcrosie, olimpijczyk, wielokrotny mistrz Polski) i Agnieszkę Rusin (wielokrotna mistrzyni polski, czołówka TTR) dla wszystkich początkujących i jeżdżących rekreacyjnie dziewczyn. Stroke jest w swoim przedziale cenowym bezkonkurencyjny. Najwyższa jakość, parametry a co za tym idzie właściwości jezdne na poziomie znacznie droższych desek. Deska polecana początkującm i wszystkim tym którzy jeżdżą rekreacyjnie. Wszechstronna, można na niej śmiało ciąć ostre skręty na krawędziach, \\\"pływać\\\" w puchu, bawić się w snowparku. Mocna konstrukcja sidewall na pełnym rdzeniu drewnianym, zaawansowana geometria DDD sidecut czyli krawędź cięta po 3 elipsach, wytrzymały twardy ślizg tłoczony nie wymagający częstego smarowania. Stroke jest deską bardzo lekką. Jest mięciutka, bardzo przyjazna riderowi. Dzięki temu, sterowanie na małej prędkości jest banalne, natomiast jadąc szybciej dzięki zaawansowanej geometrii czujemy się stabilnie i pewnie. Deska łatwo wchodzi w skręty na krawędzi, pewnie się prowadzi i co ważne nie uślizguje.



a to dobre:D:P nie wiedzialem:P w takim razie kupuje!! :wall:

OSKAR - Śro 04 Lis, 2009

Hahaha :)

Do nauki to na jakims dezlu mozesz jezdzic.

Pozniej zacznie Ci przeszkadzac gietkosc i wiele,wiele innych rzeczy :)

Jacek - Śro 04 Lis, 2009

OSKAR, jesteś w błędzie...
do nauki potrzebujesz deskę najlepiej dla początkujących (tak są takie jak ktoś nie ogarnia wogóle) dopasowany zestaw: noga do buta i but do wiązania, najlepiej taki zestaw stosować z jednej firmy wtedy wszystkie kąty byta i wiązania sie zgadzają.
no i najważniesza sprawa-odpowiednie warunki śniegowe, w tym przypadku ani lód ani głęboki puch nie pomogą w nauce.
do tego kilka wskazówek od kogoś kto potrafi jeździć i po jednym dniu nauki będziesz spokojnie poruszał się po stoku. taka rada dla ludzi którzy nigdy nie mieli z tym sportem do czynienia.
natomiast jeśli chodzi o elastyczność, giętkość promień skrętu, rodzaj krawędzi, rodzaj rdzenia (w 80% jest to rdzeń drewniany) i wiele innych składowych deski trzeba dobrać samemu wedle swoich upodobań stylu jazdy i rodzaju snowboardingu jaki chcesz uprawiać.
więc żaden byle jaki skraweg zardzewiałego szajsu nie posłuży dobrze w tym przypadku :faja: ;D

Marek23 - Śro 04 Lis, 2009

Nie chcę się wypowiadac na temat konkretnych marek, ponieważ, sam od niedawna zostałem przedstawicielem Lib Tech, Gnu i Roxy.

Co do powyższego opisu, to nie ma desek uniwersalnych,które wszystko robia idealnie...

Co do sprzętu dla początkujących to na pewno musi to byc sprzęt przyjazny,prosty w prowadzeniu, deska stosunkowo krótka,mięka, wybaczająca błędy. Jeśli ma się juz jakieś minimalne umiejętności, to po pierwsze trzeba sie zdecydowac co głównie na desce będziemy robic, a potem wybrac odpowiedni sprzęt.

Anonymous - Śro 04 Lis, 2009

Ja jedziłem na nartach 2 sezony a teraz planuje spróbować deski ale chyba na pierwszy raz sobie pożyczę :)

PS. Marek fajnie macie tam na Maciejowej :) A znasz może Kaśki - Ilgner i Nawarę? :D

Marek23 - Śro 04 Lis, 2009

agentczor napisał/a:
A znasz może Kaśki - Ilgner i Nawarę? :D

Z nazwiska mało dziewczyn kojarzę, chyba, że po mężu :rotfl:

Jacek - Śro 04 Lis, 2009

Marek23 napisał/a:
agentczor napisał/a:
A znasz może Kaśki - Ilgner i Nawarę? :D

Z nazwiska mało dziewczyn kojarzę, chyba, że po mężu :rotfl:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :lol2:

Jaco - Śro 04 Lis, 2009

Ja " jeżdżę" od roku, uczyłem się na takim wynalazku http://zakupy.ibex.pl/bli...006/2006/03/09/ ( okupiłem od kolegi za 200 pln z wiązaniami i butami) stary sprzęt ale moim zdaniem do nauki spokojnie wystarczył, kilkanaście godzin treningu ( to podpatrzyłem instruktora który kogoś uczył, to coś kolega podpowiedział) i jakoś się nauczyłem podstaw i skręcania. Pod koniec sezonu już całkiem lajtowo sobie śmigałem..

Teraz mam już nowy sprzęcik i tylko czekam na śnieg :rotfl:

qbica - Śro 04 Lis, 2009

Jaco napisał/a:

Teraz mam już nowy sprzęcik i tylko czekam na śnieg :rotfl:


No to nic tylko nasmarowac sprzet i czekac na godne warunki na Chopoku ;D
Tylko nie zapij znowu dzien wczesniej :rotfl:

Koto - Śro 04 Lis, 2009

Marek wyjaśnił, ode mnie jeszcze tyle, nie oszczędzaj na butach bo to od nich dużo zależy w kwestii przyjemności z jazdy, but z wypożyczalni albo źle dobrany to ZUO. Nie chodzi o kupowanie najdroższych w sklepie tylko dobrze dobranych do Twoich potrzeb, rozmiaru i stopy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group