To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 WRC, RSME, IRC itp

martin.h - Czw 10 Wrz, 2009

qbus napisał/a:
No ale Porsche nie zabiera pkt uczestnikom IRC.


Wiem, ale Vallejo i tak będzie szaleć :jupi:

Marek23 - Czw 10 Wrz, 2009

Wszytsko fajnie, ale do mnie s2000 nie przemawia. Tzn jest fajne, fajnie gada,itd, ale Wurc przy nim to pocisk. Dobrze, ze nie bedze 1.6 turbo fwd, tak jak chcial ten nazistowski ruchacz.
szymlorek - Czw 10 Wrz, 2009

Marek23 napisał/a:
tak jak chcial ten nazistowski ruchacz.


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kamil - Czw 10 Wrz, 2009

Meeke, jest nieobliczalny, może nieźle zaszaleć ma super przygotowaną 207. Na maksa ciekaw jestem jak sobie poradzi Gardemaister w Corsa S2000...Może być ciekawie....
Mick - Czw 10 Wrz, 2009

Marku, już kiedyś rozwijaliśmy temat WRC vs S2000, generalnie wszyscy wiemy, że WRC to potęga i nic go nie zastąpi... ale dzięki S2000 mamy kilku producentów i też dzięki temu kilka - a nie dwa jak w WRC, teamy fabryczne.

ja się mimo wszystko cieszę, że jest S2000 bo dzięki temu nie oglądamy tylko zmagań samochodów z N4...

kamil - Pią 11 Wrz, 2009

No i era WRC się kończy s2000 rulez przez kilka lat a potem najprawdopodobnie 1600 z turbo. Wydaje mi się , ze będzie nadal widowiskowo mimo, że bestialstwo WURCÓW zostanie stłumione delikatnie przez zastąpienie ich samochodami S2000 to większa będzie konkurencja i tym samym ciekawsze eliminacje.

O tym tez ostatnio rozmawiałem z Gacem i tez wspominał, ze na przełomie lat 80 i 90 ludziska kręcili nosem jak kończyła się era B gropy i zaczynała A klasa i WRC w MŚ więc nie ma co panikować, będzie dobrze !

Vlodarsky - Pią 11 Wrz, 2009

czyli będzie bardziej w zasięgu finansowym ? co za tym idzie więcej będzie konkurować ze sobą ?

A co na to czołówka jeżdżąca wurcami ? połowa rezygnuje?

CHRZANEK - Pią 11 Wrz, 2009

Vlodarsky napisał/a:
połowa rezygnuje?


Nie :D

Citroen pracuje nad nowym C3 S2000

Ford przygotowuje Fieste S2000

Zatem Ci co jeżdżą zostają, notomiast duże szanse na dołączenie mają:
-Peugeot (choć nie jako team fabryczny)
-Abarth
-Proton
-Skoda
-Reno ?

martin.h - Pią 11 Wrz, 2009

Po pięciu OS'ach Rajdu Asturii prowadzi Hevia, Meeke zmieniał koło i spadł na 9 miejsce, Kopecky jest 4, ale jego strata do Hevii to już prawie 20 sekund.

Wyniki live: http://www.masrallye.com/...ine.asp?c=1&t=5

106 - Pią 11 Wrz, 2009

generalka os1

1. hevia fabia S2000 4.20.5
2. basso punto s2000 4.23.0
3. vallejo porshe 911 gt3 4.25.2 - szacunek :]

a dalej masa S2000, eNek i innych...

qbus - Pią 11 Wrz, 2009

basso przeskoczyl hevie, niezle... jak utrzyma to tempo to bedzie wielki sukces fiata, Kopecky jedzie swoim tempem, jemu pozostaje kontrolowanie krzyska mika :)

Chrzanek -> citroen zdementował plotki o s2000

Mick - Pią 11 Wrz, 2009

qbus napisał/a:

Chrzanek -> citroen zdementował plotki o s2000


jasne...

zawsze tak jest a później wychodzi takie C4 WRC ;D

a co z Reno?
chcą powrócić do rajdów?

martin.h - Pią 11 Wrz, 2009

Vallejo to wariat, jest piąty w generalce ok. 30 s za Kopecky'm, a gdyby nie strata na czwartym OS'ie 28 s, byłby tuż za nim :D
qbus - Sob 12 Wrz, 2009

Kopecky prowadzi w rajdzie po pierwszej porannej petli. GO GO GO GO GO!!!!



tak głębokie cięcia niosą za sobą spore ryzyko :)

martin.h - Sob 12 Wrz, 2009

No to się Janek rozkręcił, ale Hevia nie popuści :D A Vallejo dalej nokautuje, gdyby Porsche było zgłoszone do IRC byłby trzeci w generalce.

Ale i tak jeśli w takiej kolejności zakończy się rajd to Skoda odniesie kolejny sukces.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group