To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Rajd Mazowiecki 2010

Anonymous - Śro 17 Mar, 2010

aha... kuref :/

trzymam kciuka, a nawet dwa za to że ogarniecie :)

jazda bokiem to kwestia ustawienia geometrii czy jakies punkty mocowan przestawione?

BaRtO_206GT - Śro 17 Mar, 2010

dzialamy dzialamy, hamulce ogarniete. Teraz siedzi elektryk i ogarnia kabelki, bedzie dobrze ;)
qbus - Śro 17 Mar, 2010

Martin przyje%&$es jak łysy grzywą o kant kuli.

Chlopaki trzymam kciuki za ogarniecie auta... a u Przema_106 wszystko wporzadku? auto gotowe do walki?

kubas - Śro 17 Mar, 2010

Bad-i może silnik dość długo stał nieodpalany i się zastał poprostu... trzeba go trochę do odcinki pokręcić i będzie dobrze. Ja po takim dzwonie chyba bym najpierw zajął się kwestią mechaniki i zawieszenia właśnie dlatego parę razy pytałem Cię o zawieszenie. Druga myśl jaka przyszła mi do głowy to mogło się coś z komputerem zjebać co nie byłoby ciekawe...

Trzymam kciuki za całą ekipę ! Bad-i bierze klucze do ręki i pomagaj chłopakom w 08PSS !

Hamulce - ok
Zawias - ?
Silnik - ?
Elektryka - ogarnia się

Lista już nie taka długa :)

GO BAD-I !

martin.h - Śro 17 Mar, 2010

106 napisał/a:
sorry martin nie ^%$(...


AndreXSi napisał/a:
:wall: ziom nie pyerdol... :wall:


qbus napisał/a:
Martin przyje%&$es jak łysy grzywą o kant kuli.


Panowie temat zamknięty. Moja wypowiedź nie była atakiem w Bad-i'ego. Jeśli ktoś to tak odczytał to... ;)

k-mart - Śro 17 Mar, 2010

W takim momencie tylko Dzik moze pomoc oraz eM
Przem_106 - Śro 17 Mar, 2010

Witam Panowie. Miło, ze ktos o mnie wspomniał. Oczywiscie wszystko nie jest ogarnięte, tak jak było wspomniane powyzej. Ale mamy jeszcze 2 dni. Jak czas pozwoli, to jutro wkleje ze 2 foty auta gotowego do wyjazdu. Atakujemy stolicę jutro po południu. Na tą chwilę największym zmartwieniem są zbyt ciemne przednie boczne szyby. Nistety nie miałem dostępu do jasnej folii i poszła folia troche przyciemniana. Mam nadzieję, ze auto przejdzie swoje dziewicze BK i troche stresu odpadnie. Oczywiscie drugim zmartwieniem jest pogoda. Mamy tylko docięte r888 i stare medie michelina.
Do zobaczenia na OS-ach, serwisie i gdzie tylko się da. Trzymam kciuki za kolegę Badi-ego i do zoo.... na rajdzie

Tomcat - Śro 17 Mar, 2010

Przem_106, a jak to wogóle wygląda w przypadku gdy na BK jednak do czegoś się przywalą i nie przepuszczą auta ? Jest jeszcze jakiś czas na poprawki czy po ptokach ? Masz jakiś plan co zrobisz jeśli będzie problem z tymi szybami ?
GeKo - Śro 17 Mar, 2010

Zawsze mozna zrobic dodatkowe BK nastepnego dnia rano, zawsze wieczorem nalezy sprawdzic w biurze rajdu czy nie ma przy naszym numerze jakiegos ptaszka lub gwiazdki, ktora by mogla oznaczac ze cos nie tak z naszymi papierami.
Bonczek - Czw 18 Mar, 2010

W 08 praca wrze, trzymam kciuki żeby wszystko się zmieściło do kabiny ;)
BaRtO_206GT - Czw 18 Mar, 2010

kubas napisał/a:
Trzymam kciuki za całą ekipę ! Bad-i bierze klucze do ręki i pomagaj chłopakom w 08PSS !


pomaga pomaga ;)

kubas napisał/a:
Hamulce - ok
Zawias - ?
Silnik - ?
Elektryka - ogarnia się

Lista już nie taka długa :)

GO BAD-I !


zawias - przyjedzie jutro z czech
silnik - ogarniete
elektryka - ogarnieta

wracam do pracy ;)

Anonymous - Czw 18 Mar, 2010

ihaaaaaa :jupi:

z ciekawości: co sie działo w motorze? coś zależnego od elektryki?

Bad-i - Czw 18 Mar, 2010

AndreXSi napisał/a:
ihaaaaaa :jupi:

z ciekawości: co sie działo w motorze? coś zależnego od elektryki?


Odwiozłem pilota i dopiero dotarłem do domu (jezeli mozna mowic o dopiero bo Barto z chlopakami zostaja do rana).

Problemem silnika i wysypania sie prawie wszystkiego byly albo nie podpiete albo zle podpiete masy. Ogolnie jak elektryk skonczyl robote to auto zagadalo jak dawniej :]

W tym samym czasie staralismy sie ogarnac mocowania foteli, zalozyslimy nowe opony, chlopaki poprawili odme, zapinki itp itd. A to ze wywiercili kilka dziurek w nowej blaszy to juz im podaruje ;)

Co wiecej, widze ze 08PSS ma spory zapal do blacharki. Zalozyli prawy blotnik oraz poprawili zle spasowany zderzak. Na koniec okazalo sie ze peknieta jest dodatkowo pompa obudowa albo pompa wspomagania. 5 minut temu powiedziieli zebym jej nie szukal bo sami zaspawali :)

Ale zeby nei bylo tak wesolo to najgorsze oczywiscie sa jednak fotele. Niestety ale Futury sa z przodu troszeczke bardziej wypuszczone w dol i tym samym nie da sie ich polozyc na podlodze. Dlatego jest wygodniej, ale niestety nie jest idealnie. Oczywiscie jest to tez spowodowane moimi gabarytami, poniewaz w innej pozycji dotykal bym glowa dachu ;D

Ogolnie jest git, oby tak dalej.

anjas - Czw 18 Mar, 2010

super, trzymam kciuki. I brawo dla "08 zgłoś się" :)
Anonymous - Czw 18 Mar, 2010

no i jest super :)
i po co było panikować? :P ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group