To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 RSMP RPP GSMP

Bad-i - Czw 22 Kwi, 2010

Marek23 napisał/a:
Ty się wybierasz na Wisłę?


Ja sie postaram pojechac wszytskie aslfaty w tym roku. Nie pamietam od kogo ;) ale slyszalem ze Wisły i Cieszynki tez ma nie być :F

fydi - Czw 22 Kwi, 2010

to na bogato ten puchar. kurf
GeKo - Czw 22 Kwi, 2010

Bad-i, Ode mnie slyszałeś :) Cieszynki ponoć na bank, a Wisła jednak chyba pojedzie.
Bad-i - Czw 22 Kwi, 2010

w takim razie chyba trzeba będzie pojechać jakiś szuter :]
qbus - Czw 22 Kwi, 2010

106 pewne to info nie jest ale jak ludzie z ak krakowskiego takie rzeczy mowia to raczej slabo widze przyszlosc tego rajdu.

Ja goraco zachecam do startu w Karkonoskim, chyba najtrudniejsze oesy asfaltowe po jakich mialem okazje jezdzic.

Koto - Pią 23 Kwi, 2010

Nie ogarniam, dlaczego wuj działający w AK Cieszyńskim mówi o nowych odcinkach w Puńcowie, a wszyscy o odwołaniu Barbórki Cieszyńskiej :/
martin.h - Pią 23 Kwi, 2010

Cytat:
Już jutro rozpoczyna się 38. Rajd Krause Elmot – pierwsza runda RSMP. Natomiast dzisiaj po badaniu kontrolnym zawodnicy przygotowywali się do sobotnio-niedzielnej rywalizacji na odcinku testowym.

Trasę o długości 3.8km z Przełęczy Walimskiej do Walimia najszybciej pokonał Leszek Kuzaj notując 1.49.8.

Kajetan Kajetanowicz, który jak sam przyznał miał sporo pracy z wprowadzeniem odpowiednich ustawień w samochodzie od nowego dostawcy, z rezultatem 1.50.0 uplasował się na drugiej pozycji.

Tomasz Kuchar, który czterokrotnie pokonał odcinek testowy, uzupełnił trójkę, a jego najlepszy wynik to 1.50.6.
Sebastian Frycz który powraca na rajdowe trasy był czwarty – 1.51.4.

Dziś kibice mogli pierwszy raz podziwiać Forda Fiestę S2000, którą Michał Sołowow zmieścił się w piątce – 1.51.7.

Czołową szóstkę zamknął Maciej Rzeźnik – 1.52.2.


Czekamy na jutrzejsze odcinki. Mam nadzieję, że Kajto pokaże coniektórym, że S2000 to nie wrzystko :faja:

jarek-malopolska - Sob 24 Kwi, 2010

Kutfa, Frytka albo idzie wszystko, albo ma zwężkę nie 1mm a 2mm większą :lol2: albo ja już sam nie wiem.. Choć dziś się to juz chyba raczej nie utrzyma.. Czas się pakować, drzemnąć chwilkę i w dłuuuga drogę.. ^_^
Marek23 - Sob 24 Kwi, 2010

Kajto pozamiata mam nadzieję... Chłopaki z Rally Technology twierdzą, że topowe evo 9
N4 jest szybsze niż impreza Kajta.

martin.h - Sob 24 Kwi, 2010

Marek23 napisał/a:
Kajto pozamiata mam nadzieję... Chłopaki z Rally Technology twierdzą, że topowe evo 9
N4 jest szybsze niż impreza Kajta.


Bo jest, różnica nawet kilkunastu koni. Ale Kajtek jest zdecydowanie szybszy niż Habaj i Frycz, a reszta w N4 to tylko tło.
Też trzymam kciuki za Kajtka i mam nadzieję, że wygra Elmot po raz trzeci.

qbus - Sob 24 Kwi, 2010

http://www.youtube.com/wa...player_embedded krotkie video z testowego

wg mnie generalke zamiata Kuzaj, Kajto eNke, C2R2 Bebenek, Clio Cup Szeja a N3 chcialbym zeby to byl Kurdyś z racji tego że miałem z nim jeździć ale nowy samochód dostarcza kupy problemów.

martin.h - Sob 24 Kwi, 2010

Pierwszy OeS i już wiemy, że eNka z Kajtem na pokładzie nie jest taka wolna :D
Kajto stracił 0,5 s do Kuchara i wygrał 1,5 s z Kuzajem. Zadziwia Rzeźnik, 5 w generalce.

EDIT:

Na OS2 mamy już pierwsze ofiary kapci :(

Marek23 - Sob 24 Kwi, 2010

Szkoda kapcia Kajta... W Clio Cup pierwszy Płonka, który już długo nie jeździł i na asfalcie jest duuuzo gorszy niż na luźnym. Więc jednak Szeja bogiem nie jest...
martin.h - Sob 24 Kwi, 2010

Pierwszy dzień za nami, gdyby nie kapeć Kajtka byłby teraz kilka sekund przed Kucharem :/
qbus - Sob 24 Kwi, 2010

Ja jestem pod wrazeniem Virnika i Klementowicza... sucho jest to kreca zajebiste czasy tymi M3.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group