To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Rajd Świdnicki

Bad-i - Śro 21 Kwi, 2010

robimy zakład ze u nas będzie najlepsze mięso ??
Anonymous - Śro 21 Kwi, 2010

Najlepsze mięso , to tylko u Młodego Chapieża :>
Bad-i - Śro 21 Kwi, 2010

Ja juz od wczoraj trzymam karkówke w marynacie
Anonymous - Śro 21 Kwi, 2010

Bad-i napisał/a:
robimy zakład ze u nas będzie najlepsze mięso ??

Przyjmuję wyzwanie! dwie konkurencje: karkówa i kiełbacha :D

Bad-i - Śro 21 Kwi, 2010

Oki Doki będzie wesoło. Szkoda ze nie moge zostac do poniedziałku :)
Anonymous - Śro 21 Kwi, 2010

przywieź mi coś dobrego :jupi:
Bad-i - Czw 22 Kwi, 2010

i chooy nasz start pozostaje pod duzym znakiem zapytania :(
martin.h - Czw 22 Kwi, 2010

Bad-i napisał/a:
i chooy nasz start pozostaje pod duzym znakiem zapytania :(


Co się stało ?

kubas - Czw 22 Kwi, 2010

?
Anonymous - Czw 22 Kwi, 2010

cholera, co jest?
szymlorek - Czw 22 Kwi, 2010

Polatałem dzisiaj miedzy zawodnikami na zapoznaniu, Modliszów jest już tak dziurawy że naprawdę nawet sejem przygotowanym do napierdalania żal mi było tak gwizdkiem lecieć.. :/

Nawet przede mną chłopaki w nowym subru. na Cięciu tak przyje***li na samej górze w krater że z miejsca zatrzymali się sprawdzić czy koło i zawias całe..

Anonymous - Czw 22 Kwi, 2010

a wokół jeziora coś połatali?
Bad-i - Czw 22 Kwi, 2010

szymlorek napisał/a:
Polatałem dzisiaj miedzy zawodnikami na zapoznaniu, Modliszów jest już tak dziurawy że naprawdę nawet sejem przygotowanym do szybko leci żal mi było tak gwizdkiem lecieć.. :/

Nawet przede mną chłopaki w nowym subru. na Cięciu tak przyje***li na samej górze w krater że z miejsca zatrzymali się sprawdzić czy koło i zawias całe..


Moja kobieta była dzisiaj na trasach Elmotu i powiedziala ze to jest masakra. Jechala wynajetym Mondeo i tez jej bylo go szkoda. Podobno dziura na dziurze.

Co do auta to wszystko w pimpie - ale dodam ze decyzja zapadla i jedziemy mimo wszystko koorwa xD

szymlorek - Czw 22 Kwi, 2010

AndreXSi napisał/a:
a wokół jeziora coś połatali?


Mówisz o zagórzu? Dzisiaj nie byłem ale bywam często, tam zawsze jest taki sam umiarkowany poziom dziur jutro się tam pojawię to mogę coś więcej skrobnąć.


Bad-i napisał/a:
szymlorek napisał/a:
Polatałem dzisiaj miedzy zawodnikami na zapoznaniu, Modliszów jest już tak dziurawy że naprawdę nawet sejem przygotowanym do szybko leci żal mi było tak gwizdkiem lecieć.. :/

Nawet przede mną chłopaki w nowym subru. na Cięciu tak przyje***li na samej górze w krater że z miejsca zatrzymali się sprawdzić czy koło i zawias całe..


Moja kobieta była dzisiaj na trasach Elmotu i powiedziala ze to jest masakra. Jechala wynajetym Mondeo i tez jej bylo go szkoda. Podobno dziura na dziurze.

Co do auta to wszystko w pimpie - ale dodam ze decyzja zapadla i jedziemy mimo wszystko koorwa xD


No zrobiło sie naprawdę kiepsko, są miejsca że mam wrażenie że wygra ten kto poszanuje sprzęt i dojedzie bez kapci i przygod..

kubas - Czw 22 Kwi, 2010

GO GO GO GO GO GO GO !


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group