To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - TOR RADOM 05.06.2010

Loko - Wto 01 Cze, 2010

Janusz napisał/a:
7. michał audi s4 = 8. Michał per Staszek ak Dzionsło to je to samo...

może ktoś podać jakiś konkretny adres toru do navi ??


Mistrzu, myślę ze się jakoś ustawimy na podróż, wiec głowa spokojna trafimy ;)

gre - Wto 01 Cze, 2010

o to mi chodziło ;]
bo jak będzie 10 osób to po 250pln powinno starczyć :faja:

Janusz - Wto 01 Cze, 2010

no nie wiem... ;p wy się zawsze chcecie ścigać ;p i spalam mnóstwo wachy więcej...

ps, nie ma problema, ale zastrzegam ze na dojazdów ce jedziemy jak ostatnie cioty :D i pieprzymy bzdury przez CB :p

gre - Wto 01 Cze, 2010

leci ktoś przez piotrków?
Loko - Wto 01 Cze, 2010

Janusz napisał/a:
no nie wiem... ;p wy się zawsze chcecie ścigać ;p i spalam mnóstwo wachy więcej...

ps, nie ma problema, ale zastrzegam ze na dojazdów ce jedziemy jak ostatnie cioty :D i pieprzymy bzdury przez CB :p


Eee kłamiesz, ja jeżdżę bardzo powoli tym bardziej od kiedy mam krótką skrzynie to nie przekraczam 120 bo się wytrzymać na dłuższą metę tak nie da :D

Marek23 - Wto 01 Cze, 2010

Bad-i napisał/a:
Marek23 napisał/a:
Badi,robicie z Hołkiem Rucie niespodziankę i też go zapraszacie?

Nie ma sensu zeby przyjezdzal skoro Ciebie nie bedzie. Podobno Saxorulez najpierw ma Cie nalac swoim saxo zeby pozniej siegnac po silniejszego zawodnika.

Bez Ruty nie będzie klimatu,sorry Bad-i,nie znasz się.

Janusz - Wto 01 Cze, 2010

saxorulez napisał/a:
Jaką mam gwarancje zę wpłaca na wjeżdzie??

dookładnie, że ktoś nie wstanie rano i nie powie "eee leje, pier.dole nie jade"
????


Loko napisał/a:
Eee kłamiesz, ja jeżdżę bardzo powoli tym bardziej od kiedy mam krótką skrzynie to nie przekraczam 120 bo się wytrzymać na dłuższą metę tak nie da :D


taaaaaa pamiętam jak leciałem z Tobą Fydim i Michoołem na wyrazów rok temu przez jakieś wiochy, na swoim wyruchanym zawiasie, ledwo się na drodze utrzymywałem..;p i poduszka pod silnikiem na wzniesieniach strzelała ;p

Loko - Wto 01 Cze, 2010

Janusz napisał/a:

taaaaaa pamiętam jak leciałem z Tobą Fydim i Michoołem na wyrazów rok temu przez jakieś wiochy, na swoim wyruchanym zawiasie, ledwo się na drodze utrzymywałem..;p i poduszka pod silnikiem na wzniesieniach strzelała ;p


Taa, ale nie przekraczaliśmy 120, ba więcej jechaliśmy bardzo oszczędnie, bo po prostu utrzymywaliśmy stałą prędkość 120 :rotfl: nie nasza wina ze tam jakieś zakręty pobudowali :D

fydi - Wto 01 Cze, 2010

Przepraszam, ale ja się do niczego nie przyznaję :D Wszystko co złe to michool_vt ;)
Mick - Wto 01 Cze, 2010

Saxo,

Rozumiem Cię i wiem, że zawsze był z tym problem.
Mój przyjazd zależy od zrobionego samochodu we Vlodarsky Racing.

Bad-i - Wto 01 Cze, 2010

Marek23 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Marek23 napisał/a:
Badi,robicie z Hołkiem Rucie niespodziankę i też go zapraszacie?

Nie ma sensu zeby przyjezdzal skoro Ciebie nie bedzie. Podobno Saxorulez najpierw ma Cie nalac swoim saxo zeby pozniej siegnac po silniejszego zawodnika.

Bez Ruty nie będzie klimatu,sorry Bad-i,nie znasz się.


Bez Ciebie tez nie, dlatego nie jade i Sebek tez nie jedzie (zreszta z tego samego powodu). Podobno Saxorulez szykuje pobicie Twojego rekordu

M - Wto 01 Cze, 2010

Pogoda beton się szykuje na sobotę, bierzcie jakies kremy do opalania czy inne gowna :)
http://wetter.de/wettervo...89f6eb16/tage/1

Mick - Wto 01 Cze, 2010

Bad-i napisał/a:
Marek23 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Marek23 napisał/a:
Badi,robicie z Hołkiem Rucie niespodziankę i też go zapraszacie?

Nie ma sensu zeby przyjezdzal skoro Ciebie nie bedzie. Podobno Saxorulez najpierw ma Cie nalac swoim saxo zeby pozniej siegnac po silniejszego zawodnika.

Bez Ruty nie będzie klimatu,sorry Bad-i,nie znasz się.


Bez Ciebie tez nie, dlatego nie jade i Sebek tez nie jedzie (zreszta z tego samego powodu). Podobno Saxorulez szykuje pobicie Twojego rekordu


czy zawsze muszą być tutaj takie zgryźliwości...

Ludzie, życie jest zbyt krótkie, żeby robić sobie takie głupoty...

michool_vt - Wto 01 Cze, 2010

fydi napisał/a:
Wszystko co złe to michool_vt ;)
120 nie przekraczam bo sie boje ze mi odpadnie kolo/wydech/klapa etc.

pozdrawiam

rasta - Wto 01 Cze, 2010

Cytat:
Jaką mam gwarancje zę wpłaca na wjeżdzie??


Odemnie masz taką, że będę jechał prosto z Polanicy Zdrój, przez Radom, a Stf (zas co mu dziękuję :* ) ma już spakowane moje slicki, które będzie targał z Wawy do Radomia - w takiej sytuacji nie mogę zawieść. :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group