To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP,RPP] 19 Rajd Rzeszowski

ade - Nie 08 Sie, 2010

masakrycznie wymagajacy rajd dla zawieszenia...
ŁukaszS3 - Nie 08 Sie, 2010

CHRZANEK taki wydziarany zabijaka? :D
Bad-i - Nie 08 Sie, 2010

ŁukaszS3 napisał/a:
CHRZANEK taki wydziarany zabijaka? :D


nie zabijaka tylko DZIK albo KOCUR ;) - z takim serwisem pyerdolisz wszystkie problemy :D

Bad-i - Nie 08 Sie, 2010

saxorulez napisał/a:
Bartek nie umieściłeś mnie w podziękowaniach.. jestem zawiedziony. Miałeś mój 100% support pomimo tego ze byłem za granicą :P


Mysle ze jako menago zespolu powinienes zaliczyc kolejny wyjazd, nie zaslaniajac sie ukrainskimi dupami na Greckich wyspach.

kubas - Nie 08 Sie, 2010

Ja bym chętnie powiększył zespół serwisowy na następny wyjazd ! Bardzo chętnie dołączę do chrzanka i vlodzia :)
martin.h - Nie 08 Sie, 2010

No to gratulacje chłopaki. Widzimy się na Wiśle :)
qbus - Nie 08 Sie, 2010

http://www.youtube.com/watch?v=QENAwLSoIXw polecam, pod sam koniec Bad-i i 106 :)

to jaki kalendarz na dalsza czesc sezonu? moze jednak Karkonoski? :D

saxorulez - Nie 08 Sie, 2010

Bad-i napisał/a:
saxorulez napisał/a:
Bartek nie umieściłeś mnie w podziękowaniach.. jestem zawiedziony. Miałeś mój 100% support pomimo tego ze byłem za granicą :P


Mysle ze jako menago zespolu powinienes zaliczyc kolejny wyjazd, nie zaslaniajac sie ukrainskimi dupami na Greckich wyspach.


Kurde I am na nastepny...

Cartoon - Nie 08 Sie, 2010

mitasubiszi poszło na grubo :D
106 - Nie 08 Sie, 2010

Vlodarsky napisał/a:
foty miszcz :-) daj jeszcze Bartek :-) .

niestety nie mam juz nic :/ a dac to ci moge... :D
qbus napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=QENAwLSoIXw polecam, pod sam koniec Bad-i i 106 :)

opisane bylo jako prawy 2 w rzeke woooolno... juz na zapoznaniu spodziewalismy
sie ze bedzie slisko ale i tak wynioslo nas jak po lodzie

qbus napisał/a:
to jaki kalendarz na dalsza czesc sezonu? moze jednak Karkonoski? :D

wszystkie asfalty od wisly do konca sezonu.

kubas napisał/a:
Ja bym chętnie powiększył zespół serwisowy na następny wyjazd ! Bardzo chętnie dołączę do chrzanka i vlodzia :)

saxorulez napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Mysle ze jako menago zespolu powinienes zaliczyc kolejny wyjazd, nie zaslaniajac sie ukrainskimi dupami na Greckich wyspach.

Kurde I am na nastepny...

dobra ekipa sie szykuje :]

miszcz akcja (jedna z wielu) byla podczas przygotowan do BK..
podchodzi gosc (jak z calibry) i zaczyna.
- co to? jakis rajd?
- a to auto to 306? 206? (ja do niego ze to 106) a no fakt tamte nowsze sa ;D
- standardowo naped na tyl czy raczej na przod? ;D ;D
- czip jakis jest?
poszedl po jakims czasie wraca (pytania juz bardziej techniczne)
- a wydech jaki macie? srednica powiekszona? strumienica jest?.. bo kilka koni mozna
zyskac

:rotfl:

kubas - Nie 08 Sie, 2010

:rotfl:
M - Nie 08 Sie, 2010

Myślałem że tacy ludzie już się skończyli
GeKo - Nie 08 Sie, 2010

eM, nie każdy ma konto na HH :D A miejsce z dzwonów, jest dość klasyczne, a przynajmniej wygląda podobnie do tego co Oleksowicz i Stecu polecieli kiedyś, ale może się mylę.
Przem_106 - Nie 08 Sie, 2010

Witam. Tradycyjnie chciabym podzikowa wszystkim, ktorzy Nam kibicowali i trzymali kciuki. Dla mnie rajd byl absolutnym debiutem na asfalcie, bo mazowieckiego nie da sie porownac. Nigdy w zyciu nie wspinalem sie na szczyty, ani nie spadalem Wszystkiego musialem sie dopiero uczyc. Rajd do os-u nr 5 ukladal sie niesamowicie. W zasadzie nie patrzylem na wyniki, a okazuje sie ze na 4 os-ie wykrecilismy 11m. w generali po czym bylismy na 13 po 4-os! Niestety nie wiedzialem tego.
Potem nastapil pechowy os 5. A co sie na nim stalo? Mam nadzieje, ze wyjasni Youtube :'( .
Ostatni OS6, to niestety konsekwentne i perfidne odpuszczenie, ktore spowodowalo utrate tylu pozycji i pozbawilo zyciowego wyniku. Teraz wiem, ze trzeba cisnac do ostatniego zakretu.
W podsumowaniu wiem juz i udowodnilem sobie, ze potrafie pojechac momentami szybko i to mnie cieszy. Pocieszajace jest rowniez, ze toczylismy dosc wyrownana walke z miejscowym matadorem, ktory jechal z pamieci. Z Rzeszowa wyjezdzamy rowniez z duza iloscia punktow i pozycja Wice lidera N2. Niestety perspektyw dalszych startow brak :<

CHRZANEK - Nie 08 Sie, 2010

Witam i ja.

Przede wszystkim obu naszym załogom gratuluje mety.

Bad-iemu dziękuje za to że stworzył wspaniały zespół złożony z pasjonatów.
Serwisowa współpraca z Vlodzimierzem to czysta przyjemność.

Samochód w obecnej specyfikacji z pewnością pozwoli walczyć o pudło w klasie - wg mnie idzie jak zły.

Co do ciekawych wspomnień z rajdu to z pewnością wspólnie spędzony wieczór z załogą Janik/"Stanik" :) :) :) Ci goście są z innej planety.
Wieczorną akcję pt "uprowadzenie melexa" zapamiętam do końca życia

Na rajdzie spotkałem masę starych znajomych których nie widziałem po kilka lat.

No i wspaniałe było to jak po opublikowaniu wyników oficjalnych na rzeszowkiej starówce zostało niemal jednocześnie uruchomionych około 40 rajdówek...

Było mega.

PS: "Szczym ryj"

PS2: Vlodziu dziękuje za cenną lekcję historii:




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group