To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Tanie Upalanie !

Anonymous - Sob 23 Lip, 2011

Drodzy koledzy , Martinie :D

Jak wiecie od paru dni jestem szczęśliwym :rotfl: posiadaczem Favora tzw. Skody . auto kupiłem z mysla by bujać sie nim do pracy ok 20 km w jedną stronę , ale stało sie tak ze dostałem inną posadę i teraz pracuje na miejscu :faja: . W związku z tym pojawił sie plan zeby coś tam w Favorze pomodzic i poganiać go po lasach :D Ma być tanio , nawet bardzo ! Co wy o tym myślicie ? Zawias zalać hipolem , troche wyciągnąć wygłuszeń i kieta :D

M - Sob 23 Lip, 2011

Czesiu a co z bmw?
Anonymous - Sob 23 Lip, 2011

Bmw zostaje . Nie chce nic planować będzie bil , może będzie grubiej może nie kasa pokaze
Jaco - Sob 23 Lip, 2011

Czesio napisał/a:
Co wy o tym myślicie ?


jak przeczytałem twojego posta to nasuwa mi się tylko jeden obrazek...


Anonymous - Sob 23 Lip, 2011

Jaco why ?
Jaco - Sob 23 Lip, 2011

no jak sobie wyobrażę starą favoritę bez wnętrza na uciętych sprężynach i amorach zalanych hipolem to nic innego nie przychodzi mi do głowy ;D
Anonymous - Sob 23 Lip, 2011

Jaco napisał/a:
no jak sobie wyobrażę starą favoritę bez wnętrza na uciętych sprężynach i amorach zalanych hipolem to nic innego nie przychodzi mi do głowy ;D


Z tym hipolem to tak rzuciłem jak rzuciłem , będe chciał utwardzić w ten sposób amory ale Olejem stosowanym do amortyzatorów , sprężyny będą seria , albo amory i sprężyny będa z golfa 2/3 dzięki czemu fryta będzie wyżej stała :D Chcę przy tym wszystko robic samemu , ponieważ to lubie a przy okazji auto potraktować jako swego rodzaju poligon :D

Barejka - Sob 23 Lip, 2011

Czesio, chcesz zrobic cos sam nie duzym kosztem, zakup takie cos http://www.narzedziowy.pl...ck_1100_W_1.jpg
potnij w pizdu ta skode oszczedzisz czas i nerwy :wall:

GeKo - Sob 23 Lip, 2011

Czesio, http://favorit-cup.pl/ :)
Anonymous - Sob 23 Lip, 2011

Geko znam to juz od ponad roku , tylko tam budżet na auto to ok 10 k :D . A ja chce zrobić to jak najtaniej :)
Barejka - Sob 23 Lip, 2011

Czesio, kufa zglupiales, takie starocie napewno ma przegnite wewnatrz progi i podluznice, krzywde sobie zrobisz :wall:
Anonymous - Sob 23 Lip, 2011

Barejka napisał/a:
Czesio, kufa zglupiales, takie starocie napewno ma przegnite wewnatrz progi i podluznice, krzywde sobie zrobisz :wall:


Tanio nie znaczy na pałe , ze spawarką daje sobie rade , arkusz blachy nie jest strasznie drogi

Barejka - Sob 23 Lip, 2011

Czesio, to klatke sobie uspawaj, Czesiu nie gniewaj sie ale po colcie pomysl z ta favoritca to zly pomysl, kazdy sie pod tym podpiesze
Anonymous - Nie 24 Lip, 2011

Wytłumacz mi to ? skoro ludzie upalaja maluch itd , to czemu akurat favori jest zły ?
Barejka - Nie 24 Lip, 2011

tylko ludzie wkladaja spora kase zeby to jezdzilo i bylo bezpieczne, a nie zrobione po najnizszej lini oporu o_O


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group