To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP+RSMP] 20 Rajd Dolnośląski

Marek23 - Wto 05 Paź, 2010

Dwie

Krzysztof Żygadło, z ogłoszenia z hogi. Myslałem oczywiście o Tobie,ale wiem,że nie masz czasu. Potem mi dwóch pilotów odmówiło, no to sobie znalazłem na necie...

106 - Wto 05 Paź, 2010

to nie znam . na pewno zle nie bedzie ;)

START lewy 6 do prawy 6 do "jedz co widzisz" :D

jarek-malopolska - Wto 05 Paź, 2010

po pierwsze to chce widzieć Marka na rampie startowej, a dalej to myslę, że bedzie dobrze.. ;)
Vlodarsky - Śro 06 Paź, 2010

jarek-malopolska napisał/a:
po pierwsze to chce widzieć Marka na rampie startowej,


+1

Jaco - Śro 06 Paź, 2010

Jest już plan parku serwisowego:

http://www.rajd.dolnoslas...noslaskiego.pdf

Vlodarsky - Śro 06 Paź, 2010

jakii mamy numer ??
Jaco - Śro 06 Paź, 2010

Bartek - 98

Przemek - 107

Marek - 83

Vlodarsky - Śro 06 Paź, 2010

dosyć blisko siebie jesteśmy :)
Anonymous - Śro 06 Paź, 2010

Trochę to pozmieniamy bo 112 (my) i marek będziemy pod jednym namiotem i pod skosem będzie ciężko, ale obok nas też są zaprzyjażnione załogi(105, 208) więc coś się wymyśli
matt - Śro 06 Paź, 2010

mój team-owy fotograf-hobbysta będzie na dolnośląskim (ostatnio Przem/ Mick mieli pare fot) więc pisać, kto chce żeby na niego zwrócić uwagę i cyknąć specjalnie więcej fotek






... numer konta podam później :jupi:

Anonymous - Śro 06 Paź, 2010

112 Nowicki-Bułat FSO 125p, z góry dziękujemy :)
Mick - Śro 06 Paź, 2010

oczywiście my znów jesteśmy zainteresowani :)
Marek23 - Śro 06 Paź, 2010

HYHY, w silniku poszedł pierścień. Włozony wczoraj drugi silnik,który tanio nabyłem... Wymienione popychacze,bo hałasowały,ale nadal jakiś dieslowy dźwięk na wolnych obrotach. Jak tego do dziś nie ogarną, to złożą z tych 2 coś razem.

Chciałem podziękować Mirosławowi Sówce i firmie Mp-Rally za zje.banie mi bloku, nie wymienienie pierścenie(co innego twierdzi Miro), rozwalenie elektroniki,itd. Nie polecam tej firmy nawet na wymianę kół, bo nawet tych mi nie dokręcili jak brał od nich clio.

Damian Kargol walczy i pewno da radę, ale start to na serio mogę potraktować z przymrużeniem oka,bo nie wiem czy wogóle przed rajdem przejadę choć km. Ale będzie fun, a to się liczy.

Jacek - Śro 06 Paź, 2010

rubo...
Yarko - Śro 06 Paź, 2010

kurde :( , mam nadzieję że już wyczerpałeś limit pecha i dalej już będzie z górki !


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group