To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Jaki wybrać zestaw narzędzi

luki - Wto 04 Gru, 2012

takei gówno 123zł masakra...

Kamill napisał/a:
Kufa, za połowe ceny kerowniku to wyspawamy jak nie mniej


i to kilka sztuk :rotfl:

Barejka - Wto 04 Gru, 2012

za 123zl to bedzie z 5 sztuk :D
luki - Wto 04 Gru, 2012

Barejka, z drutu zbrojeniowego to i z 10 xD xD
Barejka - Wto 04 Gru, 2012

jak ktos ma gdzies w garazu material to se mozna i 20 zrobic, u mni materialu ze cala chalupa moglaby na tym stanac :rotfl:
Kamill - Śro 05 Gru, 2012

Spawarka zamówiona, będzie dla mnie pod choinkę :jupi:
Teraz pytanie o żabe dla ojca, potrzebuję takiej, która da rade sobie z osobówką, ale także ze sprinterem maxem załadowanym +500kg.
Z tego co widziałem to są małe te do 2t - pomijam te.

Średnie do 2,5 - cena około 170zł za niskoprofilowego z walizką zakres od 89 do 359 mm. Waga 15kg czyli tyle ile bardzo podobny lewarek Yato 2T

Duże 3T - waga 34kg dość solidne w cenie ok 300zł jest dość duzy wybór, zakres 135MM -495MM




Panowie co wybrać, zawsze uzywałem tych najtańszych 2t, ale ojciec ma Sprintera maxa i do tego jeszcze osobówkę 1600-1700kg i jakiś czas temu zajeździł własnie taką marketową 2T.

Qukie - Śro 05 Gru, 2012

Ja mam dużą niskoprofilową 3T i dużo aut już podniosła, ale pomimo niskiego profilu pod niskopodłogową Hądę nie podjeżdża ;D
luki - Śro 05 Gru, 2012

bierz większa, mam w domu dwie małe i lipa jak chcę podnieść kangoo z tyłu to zakres podnoszenia jest za mały :/
Kamill - Śro 05 Gru, 2012

Qukie napisał/a:
Ja mam dużą niskoprofilową 3T i dużo aut już podniosła, ale pomimo niskiego profilu pod niskopodłogową Hądę nie podjeżdża ;D

Musze zmierzyc prog w bmw w takim razie ;D

luki napisał/a:
bierz większa, mam w domu dwie małe i lipa jak chcę podnieść kangoo z tyłu to zakres podnoszenia jest za mały :/

Ojciec ma kuge więc wysokość pewnie podobna jak kangoo, dobra rada, dzieki.

Qukie - Śro 05 Gru, 2012

Kamillu zawsze zostają używane w motorsporcie od zarania dziejów ultraprofi najazdy z desek ;) ja tak robię i polecam :)




Mi możecie poradzić jaki sobie kupić klucz dynanometryczny? Zakres w okolicach 20-140? Bez szaleństw z cenami, za krótko pracujęw warszawie :]

Barejka - Śro 05 Gru, 2012

Kamill, ja jutro lece kupie jakiegos malego lewara ale do osobowego ten 2 t to i tak za wiele, ale sprinter jest dosc wysoki takze nie wiem czy co kolwiek takim do 400mm podniesiesz :P
sajfer - Czw 06 Gru, 2012

dynamko toptul mam posiadam i jestem zadowolony. Chyba nie przekłamuje jakoś mocno. Przynajmniej mi się jeszcze koła nie odkręciły :D

Żaba 2T supermarket jest do d** nie da się jej podłożyć pod żaden niski samochód. Ja uzywam dużej żaby 3T, zdejmuję te kółeczko do podnoszenia i kładę kawałek gumy, lepsze dla progów :)

Ale marzy mi się alużaba, ktoś zna i poleca dość tanie i trwałe? Bo targanie dużej 3T do busa i z powrotem, albo bieg na 100metrów z żabą potrafi zabić :)

Kamill - Wto 11 Gru, 2012

Za waszymi radami wziąłem tego potwora :D 34kg z tego co pamietam. Mmam go wlasnie w bagażniku.

Franek - Pią 10 Maj, 2013

Słyszał ktoś o http://www.neo-tools.com/PL
?
Jakieś opinie?

KarQ - Pią 10 Maj, 2013

Na własny użytek dają radę, w warsztacie pewnie mogę się gubić :]
miras - Sob 11 Maj, 2013

Ja z doświadczenia mogę polecić firmę Irimo jest to bardziej budżetowy produkt firmy Bahco , sprzęt ma dożywotnią gwarancję , u mnie tyra już dwa lata i dalej jest w stanie jak nówka.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group